Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Актуально Роздрукувати

Напрацьовано проект Концепції реформи місцевого самоврядування

22 лютого 2013 року, в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулося засідання робочої групи з розробки нового проекту Концепції реформи місцевого самоврядування. Українську асоціацію районних та обласних рад представляли Голова Вінницької обласної Ради, віце-президент Української асоціації районних та обласних рад з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Сергій Татусяк голова Секретаріату Асоціації Юрій Андрійчук.
До складу робочої групи, утвореної постановою Кабінету Міністрів від 29 лютого 2012 року №169, входять фахівці ключових міністерств, представники асоціацій органів місцевого самоврядування та експертного середовища.
На засіданні було прийняте рішення вважати роботу групи над проектом Концепції завершеною та передати його Мінрегіону для підготовки до внесення на розгляд одного з вищих органів державної влади в установленому порядку.
– Нам усім потрібно думати, що ми на порозі асоційованого членства у Євросоюзі. А реформа місцевого самоврядування – одна з вимог ЄС до України на цьому шляху. Тому «Концепція реформи місцевого самоврядування» – це той документ, без якого, по великому рахунку, Україна в ЄС може не відбутися, – прокоментував нагальність проекту голова облради С.Татусяк.

Повернутись Створено: 25 лютого 2013 року, 00:00 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація