Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Альбом «Визначні пам’ятки Вінниччини» буде доповнено новими розділами Роздрукувати

Згідно із розпорядженням голови обласної Ради від 30 серпня 2019 року №165 «Про перевидання альбому «Визначні пам’ятки Вінниччини» відбулося засідання редакційної колегії.

Розпочав нараду голова обласної Ради, голова редакційної колегії Анатолій Олійник, а також зачитав зміст розпорядження.

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 380, з метою інформаційного забезпечення та формування позитивного  туристичного іміджу Вінницької області затверджено склад редакційної колегії для перевидання альбому «Визначні пам’ятки Вінниччини», – зазначив Анатолій Олійник.

Також розпорядженням передбачається, що редакційна колегія має забезпечити до 1 листопада поточного року підготовку матеріалів для перевидання альбому «Визначні пам’ятки Вінниччини».

Директорка Вінницького обласного краєзнавчого музею, заступниця голови редакційної колегії Катерина Висоцька зазначила, що вже було здійснено три видання такого альбому.

   Перше видання було здійснене у 2011 році до 80 –річчя Вінницької області. Після того, було здійснено ще два перевидання альбому, – розповіла Катерина Іванівна. – Цьогоріч ми знову подали на конкурс, який проводиться коштом обласного бюджету та виграли його. Альбом «Визначні пам’ятки Вінниччини» необхідно оновити й доповнити, адже вже пройшов час і відбулися певні зміни.  Варто також врахувати і низку законів щодо декомунізації. Адже в розділі «Шляхами української революції» необхідно внести частину змін в термінології, назвах населених пунктів та картах.

Альбом буде так само складатися із восьми розділів, оскільки це перевидання, структура альбому не буде змінюватися, він лише збільшиться на вісім сторінок. Зараз книга має 400 сторінок, на конкурс було подано – 408 сторінок.

У новій редакції буде додано ще два розділи, зокрема, «Вшанування Героїв Небесної Сотні» та «Загиблі в АТО/ООС».

Окрім цього, Катерина Висоцька підкреслила, що вже є і нові напрацювання, дослідження, які стосуються історії і археології.

Ми хочемо в ті розділи, які є в альбомі внести доповнення та зміни, маємо нові фото, нові пам’ятники, – сказала директорка краєзнавчого музею. – За останні вісім років маємо нові археологічні дослідження та розкопки, які було б цікаво розмістити в альбомі. Маємо чим доповнити інформацію щодо пам’яток сакральної архітектури, зокрема, Барського жіночого монастиря ХVII - початок XX ст. та Хресної дороги в Шаргороді.

Доповниться інформація й стосовно розділів «Відлуння величі садиб Поділля» та матеріали «Микола Леонтович».

Також будуть додані підрозділи –«Підкурганні поховання ямної культурно-історичної спільноти (кінець II—початок I тис. до н.е.)» та «Вінницькі Мури».

Повернутись Створено: 3 вересня 2019 року, 12:03 Переглядів: 495

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація