26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Альбом «Визначні пам’ятки Вінниччини» буде доповнено новими розділами Роздрукувати

Згідно із розпорядженням голови обласної Ради від 30 серпня 2019 року №165 «Про перевидання альбому «Визначні пам’ятки Вінниччини» відбулося засідання редакційної колегії.

Розпочав нараду голова обласної Ради, голова редакційної колегії Анатолій Олійник, а також зачитав зміст розпорядження.

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 380, з метою інформаційного забезпечення та формування позитивного  туристичного іміджу Вінницької області затверджено склад редакційної колегії для перевидання альбому «Визначні пам’ятки Вінниччини», – зазначив Анатолій Олійник.

Також розпорядженням передбачається, що редакційна колегія має забезпечити до 1 листопада поточного року підготовку матеріалів для перевидання альбому «Визначні пам’ятки Вінниччини».

Директорка Вінницького обласного краєзнавчого музею, заступниця голови редакційної колегії Катерина Висоцька зазначила, що вже було здійснено три видання такого альбому.

   Перше видання було здійснене у 2011 році до 80 –річчя Вінницької області. Після того, було здійснено ще два перевидання альбому, – розповіла Катерина Іванівна. – Цьогоріч ми знову подали на конкурс, який проводиться коштом обласного бюджету та виграли його. Альбом «Визначні пам’ятки Вінниччини» необхідно оновити й доповнити, адже вже пройшов час і відбулися певні зміни.  Варто також врахувати і низку законів щодо декомунізації. Адже в розділі «Шляхами української революції» необхідно внести частину змін в термінології, назвах населених пунктів та картах.

Альбом буде так само складатися із восьми розділів, оскільки це перевидання, структура альбому не буде змінюватися, він лише збільшиться на вісім сторінок. Зараз книга має 400 сторінок, на конкурс було подано – 408 сторінок.

У новій редакції буде додано ще два розділи, зокрема, «Вшанування Героїв Небесної Сотні» та «Загиблі в АТО/ООС».

Окрім цього, Катерина Висоцька підкреслила, що вже є і нові напрацювання, дослідження, які стосуються історії і археології.

Ми хочемо в ті розділи, які є в альбомі внести доповнення та зміни, маємо нові фото, нові пам’ятники, – сказала директорка краєзнавчого музею. – За останні вісім років маємо нові археологічні дослідження та розкопки, які було б цікаво розмістити в альбомі. Маємо чим доповнити інформацію щодо пам’яток сакральної архітектури, зокрема, Барського жіночого монастиря ХVII - початок XX ст. та Хресної дороги в Шаргороді.

Доповниться інформація й стосовно розділів «Відлуння величі садиб Поділля» та матеріали «Микола Леонтович».

Також будуть додані підрозділи –«Підкурганні поховання ямної культурно-історичної спільноти (кінець II—початок I тис. до н.е.)» та «Вінницькі Мури».

Повернутись Створено: 3 вересня 2019 року, 12:03 Переглядів: 195

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація