Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Альбом «Визначні пам’ятки Вінниччини» буде доповнено новими розділами Роздрукувати

Згідно із розпорядженням голови обласної Ради від 30 серпня 2019 року №165 «Про перевидання альбому «Визначні пам’ятки Вінниччини» відбулося засідання редакційної колегії.

Розпочав нараду голова обласної Ради, голова редакційної колегії Анатолій Олійник, а також зачитав зміст розпорядження.

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 380, з метою інформаційного забезпечення та формування позитивного  туристичного іміджу Вінницької області затверджено склад редакційної колегії для перевидання альбому «Визначні пам’ятки Вінниччини», – зазначив Анатолій Олійник.

Також розпорядженням передбачається, що редакційна колегія має забезпечити до 1 листопада поточного року підготовку матеріалів для перевидання альбому «Визначні пам’ятки Вінниччини».

Директорка Вінницького обласного краєзнавчого музею, заступниця голови редакційної колегії Катерина Висоцька зазначила, що вже було здійснено три видання такого альбому.

   Перше видання було здійснене у 2011 році до 80 –річчя Вінницької області. Після того, було здійснено ще два перевидання альбому, – розповіла Катерина Іванівна. – Цьогоріч ми знову подали на конкурс, який проводиться коштом обласного бюджету та виграли його. Альбом «Визначні пам’ятки Вінниччини» необхідно оновити й доповнити, адже вже пройшов час і відбулися певні зміни.  Варто також врахувати і низку законів щодо декомунізації. Адже в розділі «Шляхами української революції» необхідно внести частину змін в термінології, назвах населених пунктів та картах.

Альбом буде так само складатися із восьми розділів, оскільки це перевидання, структура альбому не буде змінюватися, він лише збільшиться на вісім сторінок. Зараз книга має 400 сторінок, на конкурс було подано – 408 сторінок.

У новій редакції буде додано ще два розділи, зокрема, «Вшанування Героїв Небесної Сотні» та «Загиблі в АТО/ООС».

Окрім цього, Катерина Висоцька підкреслила, що вже є і нові напрацювання, дослідження, які стосуються історії і археології.

Ми хочемо в ті розділи, які є в альбомі внести доповнення та зміни, маємо нові фото, нові пам’ятники, – сказала директорка краєзнавчого музею. – За останні вісім років маємо нові археологічні дослідження та розкопки, які було б цікаво розмістити в альбомі. Маємо чим доповнити інформацію щодо пам’яток сакральної архітектури, зокрема, Барського жіночого монастиря ХVII - початок XX ст. та Хресної дороги в Шаргороді.

Доповниться інформація й стосовно розділів «Відлуння величі садиб Поділля» та матеріали «Микола Леонтович».

Також будуть додані підрозділи –«Підкурганні поховання ямної культурно-історичної спільноти (кінець II—початок I тис. до н.е.)» та «Вінницькі Мури».

Повернутись Створено: 3 вересня 2019 року, 12:03 Переглядів: 284

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація