Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Алею писанок відкрили у Вінницькому госпіталі ветеранів війни Роздрукувати

На території Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни 1 листопада урочисто відкрили Алею писанок. У відкритті взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, митрополит Вінницький і Барський Симеон, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, депутати обласної Ради, керівники управлінь та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Автором ідеї став начальник Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Валерій Бабійчук.

- За останні півтора року в нашому госпіталі проліковано понад тисячу бійців АТО, - розповідає Валерій Вікторович. - В основному потрапляють із посттравматичним синдромом. Алея писанок буде мати для хворих своєрідний психологічно-терапевтичний вплив.

Присутніх привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Дивлячись як заклад працює і спілкуючись із пацієнтами, які проходять курс лікування, можу сказати одне – відгуки лише позитивні, - зауважив у своєму виступі Анатолій Дмитрович. -  Хочу подякувати  за  атмосферу, яка сприяє не лише фізичній реабілітації, а й - духовній. Все, що стосується госпіталю, то депутатський корпус завжди йде назустріч стосовно вирішення тих, чи інших питань. Тож бажаю всім вам успіхів, Божого благословіння та удачі в усіх ваших починаннях. 

На Алеї писанок розташувалося 20 яєць-писанок, 19 з яких - заввишки півтора метри та одна – триметрова писанка. Всі вони прикрашені петриківським розписом та іконами Спасителя, святих, а також іконами, які є символами православних свят.

Писанки встановлено на спеціальних підставках, у скляних футлярах. Особливим робить цю алею те, що в темну пору доби вони підсвічуються, а вдень - звучать церковні дзвони та грає класична музика.

Начальник госпіталю Валерій Бабійчук зазначив, що Алею писанок створено завдяки сприянню керівництва області, благодійників, меценатів, а також - допомоги працівників госпіталю.

Розписом яєць-велетнів займався молодий іконописець із міста Бару Вадим Мельник, який цього року закінчив Львівську національну академію мистецтв.

Повернутись Створено: 1 листопада 2016 року, 15:52 Переглядів: 1119

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація