Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Алею писанок відкрили у Вінницькому госпіталі ветеранів війни Роздрукувати

На території Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни 1 листопада урочисто відкрили Алею писанок. У відкритті взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, митрополит Вінницький і Барський Симеон, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, депутати обласної Ради, керівники управлінь та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Автором ідеї став начальник Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Валерій Бабійчук.

- За останні півтора року в нашому госпіталі проліковано понад тисячу бійців АТО, - розповідає Валерій Вікторович. - В основному потрапляють із посттравматичним синдромом. Алея писанок буде мати для хворих своєрідний психологічно-терапевтичний вплив.

Присутніх привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Дивлячись як заклад працює і спілкуючись із пацієнтами, які проходять курс лікування, можу сказати одне – відгуки лише позитивні, - зауважив у своєму виступі Анатолій Дмитрович. -  Хочу подякувати  за  атмосферу, яка сприяє не лише фізичній реабілітації, а й - духовній. Все, що стосується госпіталю, то депутатський корпус завжди йде назустріч стосовно вирішення тих, чи інших питань. Тож бажаю всім вам успіхів, Божого благословіння та удачі в усіх ваших починаннях. 

На Алеї писанок розташувалося 20 яєць-писанок, 19 з яких - заввишки півтора метри та одна – триметрова писанка. Всі вони прикрашені петриківським розписом та іконами Спасителя, святих, а також іконами, які є символами православних свят.

Писанки встановлено на спеціальних підставках, у скляних футлярах. Особливим робить цю алею те, що в темну пору доби вони підсвічуються, а вдень - звучать церковні дзвони та грає класична музика.

Начальник госпіталю Валерій Бабійчук зазначив, що Алею писанок створено завдяки сприянню керівництва області, благодійників, меценатів, а також - допомоги працівників госпіталю.

Розписом яєць-велетнів займався молодий іконописець із міста Бару Вадим Мельник, який цього року закінчив Львівську національну академію мистецтв.

Повернутись Створено: 1 листопада 2016 року, 15:52 Переглядів: 1193

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація