Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Алгоритм припинення самоізоляції для осіб,  що перетнули державний кордон Роздрукувати

Дострокове  припинення обсервації/самоізоляції осіб у зв’язку з перетином державного кордону (які прибули з держав або є громадянами (підданими) держави із значним поширенням COVID-19) або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них протягом останніх 14 днів  можливе:

- лише для осіб, які перебувають на самоізоляції/обсервації  у зв’язку з перетином державного кордону  та контрольних пунктів в’їзду/виїзду  (КПВВ)  протягом останніх 14 дні;

- лише на підставі негативного результату  ПЛР - дослідження носоглоткового змиву, здійсненого з метою припинення самоізоляції після перетину кордону та КПВВ;

- лише за результатами дослідження  проведеного в лабораторіях, які  верифіковані та мають право  передавати  результати досліджень  на  COVID-19 методом ПЛР для припинення  самоізоляції  через додаток  «Дій  вдома» та надавати результати досліджень для припинення обсервації.

На території Вінницької області (в м.Вінниці) функціонують 2 лабораторії, які мають право передавати  результати досліджень  на  COVID-19 методом ПЛР для припинення  самоізоляції  через додаток  «Дій  вдома» та надавати результати досліджень для припинення обсервації:

- Державна установа «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України»;

- ТОВ  «Діагностичний центр «МЕДІЛАБС»

З повним переліком лабораторій, які  верифіковані та мають право  передавати  результати досліджень  на  COVID-19 методом ПЛР для припинення  самоізоляції  через додаток  «Дій  вдома» та надавати результати досліджень для припинення обсервації можна ознайомитись на офіційному сайті ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України»

1. Особа, що перетнула кордон та бажає припинити самоізоляцію/обсервацію  (далі - клієнт), звертається до сімейного лікаря чи медичного працівника обсерватора для забору матеріалу.

2. Перед забором  біологічного матеріалу (носоглотковий мазок)    клієнт  надає інформовану  згоду на опрацювання даних.

3. Сімейний лікар/ медичний працівник обсерватора  заповнює верхню частину  направлення  на лабораторне тестування особи, яка має бажання перервати обсервацію, самоізоляцію у зв’язку з перетином державного кордону.(зразок направлення можна завантажити за посиланням https://cloud.phc.org.ua/index.php/s/w5Cp6K3aZ2Acbpd)

4. Клієнт в нижній частині  направлення  обов’язково зазначає факт  перетину кордону,  якщо він відбувся протягом останніх 14 днів, і точну дату прибуття на територію України. Підписом засвідчує  інформовану згоду на опрацювання даних.

5. Після забору матеріалу сімейний лікар/медичний працівник обсерватора направляє зразок матеріалу з відповідним направленням  та з дотриманням вимог Додатку 3 до Стандарту 1 «Організація протиепідемічних заходів та медичної допомоги в осередку інфікування  SARS-CoV-2»  затверджених наказом МОЗ України від 28.03.2020 року №722 ( із змінами) у  лабораторію, яка має право передавати  результати досліджень  на  COVID-19 методом ПЛР для припинення  самоізоляції  через додаток  «Дій  вдома» та надавати результати досліджень для припинення обсервації.

6. Клієнт оплачує вартість дослідження  згідно  з прейскурантом.

Вартість дослідження зі  застосуванням полімеразної ланцюгової реакції  якісним методом в ДУ «Вінницький  ОЛЦ МОЗ України» складає  287,3 грн.

7. Лабораторія, після проведення тестування, в разі отримання негативного результату, заповнює онлайн форму.

8. Онлайн форма автоматично агрегується у базу даних та автоматично передається до Міністерства цифрової трансформації України з метою синхронізації із додатком «Дій вдома».

9. Клієнт отримує сповіщення про припинення обов'язкової самоізоляції.

Клієнту  який перебуває в обсерваторі  результат дослідження направляється  електронною поштою на адресу обсерватора, чи медичного закладу який направив зразок матеріалу.

За матеріалами сайту Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України»

 

Повернутись Створено: 14 липня 2020 року, 10:16 Переглядів: 429

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація