23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Амбулаторії села Бохоники депутат подарував глюкометр Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Олександр Масленніков подарував Бохоницькій  амбулаторії апарат для вимірювання рівня цукру в крові та витратні матеріали до нього. Відтепер тут зможуть якісно і швидко проводити необхідні пацієнтам дослідження.

- Після того, як мешканці Бохоників дізнались про те, що я подарував Некрасівській амбулаторії глюкометр, вони звернулись до мене із аналогічним проханням, - розповідає Олександр Масленніков. - Як виявилось, це є досить серйозною проблемою. Тому планую в найближчий час організувати нараду з керівниками фельдшарсько-акушерських пунктів свого виборчого округу. Запропоную їм написати звернення із підписами мешканців громад та розповісти про необхідні прилади для забезпечення якісної діагностики рівню цукру в крові. Я ж звертатимусь до обласних підрозділів медичного спрямування, аби домогтись комплексного вирішення цієї проблеми.

За офіційною статистикою, на Вінниччині проживає 45 тисяч хворих на цукровий діабет. Однак, цю цифру необхідно помножити втричі, оскільки багато людей не знають про свою недугу.

Ініціювали звернення до депутата соціальний працівник Олена Ільчук, завідувач амбулаторії Юлія Діденко та акушер фельдшарсько-акушерського пункту Марина Шаманська.

- В нашій амбулаторії є глюкометр, але вже більш, ніж два роки до нього неможливо придбати тестові смужки, тож і проводити потрібний аналіз ми не могли, він просто лежить, - розповідає Юлія Діденко. - В селі є багато людей із цукровим діабетом, тому прилад нам був вкрай необхідний. Ми вдячні Олександру Масленнікову за те, що він за тиждень після нашого звернення відреагував і привіз цінний подарунок.

Джерело: комунальна регіональна газета «Подільська зоря» 

Повернутись Створено: 23 лютого 2017 року, 15:51 Переглядів: 671

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація