Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Амбулаторії села Бохоники депутат подарував глюкометр Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Олександр Масленніков подарував Бохоницькій  амбулаторії апарат для вимірювання рівня цукру в крові та витратні матеріали до нього. Відтепер тут зможуть якісно і швидко проводити необхідні пацієнтам дослідження.

- Після того, як мешканці Бохоників дізнались про те, що я подарував Некрасівській амбулаторії глюкометр, вони звернулись до мене із аналогічним проханням, - розповідає Олександр Масленніков. - Як виявилось, це є досить серйозною проблемою. Тому планую в найближчий час організувати нараду з керівниками фельдшарсько-акушерських пунктів свого виборчого округу. Запропоную їм написати звернення із підписами мешканців громад та розповісти про необхідні прилади для забезпечення якісної діагностики рівню цукру в крові. Я ж звертатимусь до обласних підрозділів медичного спрямування, аби домогтись комплексного вирішення цієї проблеми.

За офіційною статистикою, на Вінниччині проживає 45 тисяч хворих на цукровий діабет. Однак, цю цифру необхідно помножити втричі, оскільки багато людей не знають про свою недугу.

Ініціювали звернення до депутата соціальний працівник Олена Ільчук, завідувач амбулаторії Юлія Діденко та акушер фельдшарсько-акушерського пункту Марина Шаманська.

- В нашій амбулаторії є глюкометр, але вже більш, ніж два роки до нього неможливо придбати тестові смужки, тож і проводити потрібний аналіз ми не могли, він просто лежить, - розповідає Юлія Діденко. - В селі є багато людей із цукровим діабетом, тому прилад нам був вкрай необхідний. Ми вдячні Олександру Масленнікову за те, що він за тиждень після нашого звернення відреагував і привіз цінний подарунок.

Джерело: комунальна регіональна газета «Подільська зоря» 

Повернутись Створено: 23 лютого 2017 року, 15:51 Переглядів: 718

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація