Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Гайструк вручив Сергію Татусяку ексклюзивну боксерську рукавичку Роздрукувати

Вінницький молодий художник Анатолій Гайструк привітав голову обласної Ради Сергія Татусяка з Новим роком та подарував свій ексклюзивний витвір – сувенірну боксерську рукавичку з вишивкою.

Її прототипом була рукавичка, створена на честь перемог українських боксерів на Олімпіаді-2012 у Лондоні. Вона стала світовим національним рекордом в номінації «Мистецтво» та головним експонатом українського стенду на Міжнародному арт-ярмарку «Арт-Монако-13».

Талановитий митець подякував очільнику облради за підтримку своїх проектів і висловив готовність до подальшої співпраці.

– Я глибоко вдячний вам за турботу про творчу молодь нашої країни, за підтримку моїх проектів та надану можливість брати участь у подіях та виставках, які розповідають про Україну світові, – зазначив А.Гайструк.

Сергій Татусяк запевнив, що і надалі підтримуватиме творчість юного вінничанина та його колег по цеху, адже вони формують статус Вінниччини, її престиж та авторитет як в Україні, так і за її межами.

А рукавичку-презент голова обіцяв тримати на видному місці, щоб вона надихала до перемог та нових звершень на благо Вінницького краю.

 

Повернутись Створено: 30 грудня 2013 року, 16:45 Переглядів: 1251

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація