Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Анатолій Гайструк вручив Сергію Татусяку ексклюзивну боксерську рукавичку Роздрукувати

Вінницький молодий художник Анатолій Гайструк привітав голову обласної Ради Сергія Татусяка з Новим роком та подарував свій ексклюзивний витвір – сувенірну боксерську рукавичку з вишивкою.

Її прототипом була рукавичка, створена на честь перемог українських боксерів на Олімпіаді-2012 у Лондоні. Вона стала світовим національним рекордом в номінації «Мистецтво» та головним експонатом українського стенду на Міжнародному арт-ярмарку «Арт-Монако-13».

Талановитий митець подякував очільнику облради за підтримку своїх проектів і висловив готовність до подальшої співпраці.

– Я глибоко вдячний вам за турботу про творчу молодь нашої країни, за підтримку моїх проектів та надану можливість брати участь у подіях та виставках, які розповідають про Україну світові, – зазначив А.Гайструк.

Сергій Татусяк запевнив, що і надалі підтримуватиме творчість юного вінничанина та його колег по цеху, адже вони формують статус Вінниччини, її престиж та авторитет як в Україні, так і за її межами.

А рукавичку-презент голова обіцяв тримати на видному місці, щоб вона надихала до перемог та нових звершень на благо Вінницького краю.

 

Повернутись Створено: 30 грудня 2013 року, 16:45 Переглядів: 1058

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація