Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Гайструк вручив Сергію Татусяку ексклюзивну боксерську рукавичку Роздрукувати

Вінницький молодий художник Анатолій Гайструк привітав голову обласної Ради Сергія Татусяка з Новим роком та подарував свій ексклюзивний витвір – сувенірну боксерську рукавичку з вишивкою.

Її прототипом була рукавичка, створена на честь перемог українських боксерів на Олімпіаді-2012 у Лондоні. Вона стала світовим національним рекордом в номінації «Мистецтво» та головним експонатом українського стенду на Міжнародному арт-ярмарку «Арт-Монако-13».

Талановитий митець подякував очільнику облради за підтримку своїх проектів і висловив готовність до подальшої співпраці.

– Я глибоко вдячний вам за турботу про творчу молодь нашої країни, за підтримку моїх проектів та надану можливість брати участь у подіях та виставках, які розповідають про Україну світові, – зазначив А.Гайструк.

Сергій Татусяк запевнив, що і надалі підтримуватиме творчість юного вінничанина та його колег по цеху, адже вони формують статус Вінниччини, її престиж та авторитет як в Україні, так і за її межами.

А рукавичку-презент голова обіцяв тримати на видному місці, щоб вона надихала до перемог та нових звершень на благо Вінницького краю.

 

Повернутись Створено: 30 грудня 2013 року, 16:45 Переглядів: 1007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація