Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Гайструк вручив Сергію Татусяку ексклюзивну боксерську рукавичку Роздрукувати

Вінницький молодий художник Анатолій Гайструк привітав голову обласної Ради Сергія Татусяка з Новим роком та подарував свій ексклюзивний витвір – сувенірну боксерську рукавичку з вишивкою.

Її прототипом була рукавичка, створена на честь перемог українських боксерів на Олімпіаді-2012 у Лондоні. Вона стала світовим національним рекордом в номінації «Мистецтво» та головним експонатом українського стенду на Міжнародному арт-ярмарку «Арт-Монако-13».

Талановитий митець подякував очільнику облради за підтримку своїх проектів і висловив готовність до подальшої співпраці.

– Я глибоко вдячний вам за турботу про творчу молодь нашої країни, за підтримку моїх проектів та надану можливість брати участь у подіях та виставках, які розповідають про Україну світові, – зазначив А.Гайструк.

Сергій Татусяк запевнив, що і надалі підтримуватиме творчість юного вінничанина та його колег по цеху, адже вони формують статус Вінниччини, її престиж та авторитет як в Україні, так і за її межами.

А рукавичку-презент голова обіцяв тримати на видному місці, щоб вона надихала до перемог та нових звершень на благо Вінницького краю.

 

Повернутись Створено: 30 грудня 2013 року, 16:45 Переглядів: 973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація