Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник: «Довіра до Агенції регіонального розвитку можлива лише на основі прозорої та професійної роботи» Роздрукувати

18 травня у приміщенні Вінницької обласної Ради пройшли збори засновників Агенції регіонального розвитку Вінницької області, на яких затвердили Положення про Агенцію. Це  необхідно для державної реєстрації цієї установи.   

- Нагадаю, що 30 березня обласна Рада першою в Україні прийняла рішення про створення Агенції регіонального розвитку, - нагадав присутнім голова обласної Ради Анатолій Олійник. -  Депутатами було вирішено, що обласна Рада разом з облдержадміністрацією та Асоціацією органів місцевого самоврядування виступає засновком Агенції регіонального розвитку.  На виконання цього рішення вінницька делегація їздила у польське місто Лодзь, а наприкінці квітня до нас приїздив президент Лодзинської Агенції, який провів «круглий стіл» щодо створення нашої Агенції.

На зборах обговорили  питання створення Наглядової ради і положення про проведення  конкурсного відбору  на посаду директора та  затвердження тимчасово виконуючого обов’язки директора до кінця 2016 року. 

- Обласна рада та ОДА утворюють Агенцію не для отримання прибутку і не для здійснення контролю  над її діяльністю, - продовжує Анатолій Дмитрович. - Ми маємо сприяти її функціонуванню. Але ця установа має мати авторитетного незаангажованого керівника, який би знав іноземну мову,  був відомий в бізнес-середовищі та серед мешканців області. На основі прозорого конкурсу потрібно обрати людину, яка має провести  ряд організаційних заходів для запуску цієї установи, для підписання договорів з іншими  агенціями, для початку розробки проектів і визначення напрямів і здійснення заходів по підготовці написання проектів.

Представники вінницьких медичного та технічного університетів зазначили, що створення агенції пожвавить  роботу у вищих навчальних закладах та висловили готовність розпочати роботу.  Нагадаємо, що вже у червні по одному студенту з кожного вузу Вінниці поїде на стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку.

 

Повернутись Створено: 18 травня 2016 року, 15:14 Переглядів: 926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація