23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник: «Ми перші в Україні проводимо призначення керівників на конкурсній основі» Роздрукувати

Сьогодні, 30 травня, на виконання рішення №101 від 30 березня 2016 року «Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області», затвердженого сесією обласної Ради 7-го скликання, в обласній Раді відбулось перше засідання конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів охорони здоров’я.

Окрім представників конкурсної комісії, до складу якої ввійшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин, голови постійних комісій обласної Ради, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович, очільник обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Іван Лєта, у зібранні взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник голови обласної Ради Олександр Качур, голова Громадської ради при обласній Раді Наталія Морозова, представники громадськості та засобів масової інформації.

Вінницька область – остання з областей, яка затвердила Порядок призначення керівників об’єктів спільної власності територіальних громад, – зауважив голова конкурсної комісії Анатолій Олійник, розпочинаючи засідання. – Але ми перші в Україні проводимо призначення на конкурсній основі. І до нас, без перебільшення, сьогодні прикута посилена увага як громадськості, так і представників ЗМІ. Тому прошу всіх вносити свої пропозиції та доповнення щодо покращення, чи змін, які ми будемо враховувати у нашій роботі.

Я переконаний, що прозорий конкурсний відбір – це цивілізовано й відповідає вимогам нинішнього часу, – резюмував Анатолій Олійник.

Він детально поінформував про особливості процедури проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 27 квітня №88, першого дня представники конкурсної комісії розглянули питання про призначення керівників чотирьох комунальних закладів охорони здоров’я – Жмеринської лікарні відновного лікування, Козятинської лікарні відновного лікування, Вінницького обласного центру післядипломної освіти медичних працівників, обласного бюро судово-медичної експертизи.

Під час засідання директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович надала характеристику кожному із кандидатур, які подали документи для участі у конкурсі, а депутати ставили гострі запитання й висловлювали критичні зауваження кожному виступаючому, що претендував на посаду керівника, щодо покращення роботи зазначених медичних закладів.

Окрім претендентів на посади керівників галузі охорони здоров’я, протягом першого дня конкурсною комісією розглянуто також кандидатури на посади керівників галузі житлово-комунального господарства.

За результатами усної співбесіди, письмового тестування і обговорення кожної кандидатури, шляхом відкритого голосування комісією прийматиметься рішення про переможця конкурсу та рекомендацію для призначення його на посаду керівника, яке буде затверджено черговою сесією обласної Ради.

 

Повернутись Створено: 30 травня 2016 року, 17:47 Переглядів: 1368

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація