Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Анатолій Олійник наголосив на важливості інтеграції дітей, які мають обмежені можливості, у суспільство Роздрукувати

У смт Вапнярці Томашпільського району голова обласної Ради Анатолій Олійник відвідав філію комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Там на Анатолія Дмитровича чекали 26 вихованців закладу. Тут отримують послуги діти і молодь з навколишніх населених пунктів та ближніх районів області, прилеглих до Вапнярки.

– Сьогодні Томашпільський район має два повноцінних заклади з реабілітації для дітей та молоді віком від 7 до 35 років, які мають інвалідність, – у Гнаткові та Вапнярці, – повідомив Анатолій Олійник. – 50 дітей знайшли собі другі домівки, знайшли можливість спілкуватися з однолітками, інтегруватися у суспільство. Ми єдині в Україні започаткували такі центри в сільській місцевості. В мене традиція з 2006 року напередодні новорічних свят відвідувати цих два центри з подарунками.

Анатолій Олійник підкреслив важливість інтеграції дітей, які мають обмежені можливості, у навчання, у життя, у цивілізований світ. Каже, завжди підтримує пропозицію, що для потреб таких дітей потрібно розробляти державну програму.

Приїхав привітати вихованців Вапнярського Центру і депутат обласної Ради Віталій Август. Побажав дітям та працівникам закладу бути почутими суспільством. Разом з головою обласної Ради Анатолієм Олійником передали солодкі подарунки.

– Наші діти і молодь завжди з радістю чекають на гостей. Сьогодні ми підготували для вас також подарунки, виготовлені власними руками, ­– сказала соціальний педагог закладу Вікторія Мазур.

– Позитивні емоції гарно впливають на наших дітей, – подякувала мама вихованця Ігоря. – Як вони на вас чекають, завжди готують подарунки, в які вкладають чи не всі свої сили. Нам, батькам таких дітей, значно легше, коли вони перебувають в закладі півдня. Так у нас з’явилася можливість влаштуватись на роботу, зайнятись домашнім господарством.

Очільник депутатського корпусу Вінниччини висловив щиру вдячність працівникам за їхню щоденну копітку працю. Порадив батькам та педагогам писати грантові проекти й подавати також проекти на щорічний Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, які спільно з обласним, районним та сільським бюджетом змогли б допомогти розвивати надалі Центр.

Повернутись Створено: 19 грудня 2018 року, 14:36 Переглядів: 668

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація