Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник наголосив на важливості інтеграції дітей, які мають обмежені можливості, у суспільство Роздрукувати

У смт Вапнярці Томашпільського району голова обласної Ради Анатолій Олійник відвідав філію комунального закладу «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Там на Анатолія Дмитровича чекали 26 вихованців закладу. Тут отримують послуги діти і молодь з навколишніх населених пунктів та ближніх районів області, прилеглих до Вапнярки.

– Сьогодні Томашпільський район має два повноцінних заклади з реабілітації для дітей та молоді віком від 7 до 35 років, які мають інвалідність, – у Гнаткові та Вапнярці, – повідомив Анатолій Олійник. – 50 дітей знайшли собі другі домівки, знайшли можливість спілкуватися з однолітками, інтегруватися у суспільство. Ми єдині в Україні започаткували такі центри в сільській місцевості. В мене традиція з 2006 року напередодні новорічних свят відвідувати цих два центри з подарунками.

Анатолій Олійник підкреслив важливість інтеграції дітей, які мають обмежені можливості, у навчання, у життя, у цивілізований світ. Каже, завжди підтримує пропозицію, що для потреб таких дітей потрібно розробляти державну програму.

Приїхав привітати вихованців Вапнярського Центру і депутат обласної Ради Віталій Август. Побажав дітям та працівникам закладу бути почутими суспільством. Разом з головою обласної Ради Анатолієм Олійником передали солодкі подарунки.

– Наші діти і молодь завжди з радістю чекають на гостей. Сьогодні ми підготували для вас також подарунки, виготовлені власними руками, ­– сказала соціальний педагог закладу Вікторія Мазур.

– Позитивні емоції гарно впливають на наших дітей, – подякувала мама вихованця Ігоря. – Як вони на вас чекають, завжди готують подарунки, в які вкладають чи не всі свої сили. Нам, батькам таких дітей, значно легше, коли вони перебувають в закладі півдня. Так у нас з’явилася можливість влаштуватись на роботу, зайнятись домашнім господарством.

Очільник депутатського корпусу Вінниччини висловив щиру вдячність працівникам за їхню щоденну копітку працю. Порадив батькам та педагогам писати грантові проекти й подавати також проекти на щорічний Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, які спільно з обласним, районним та сільським бюджетом змогли б допомогти розвивати надалі Центр.

Повернутись Створено: 19 грудня 2018 року, 14:36 Переглядів: 544

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація