23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник: «Нехай у вашій роботі клятва Гіппократа буде приємною місією, а не обтяжливим обов’язком» Роздрукувати

Традиційно, в третю неділю червня, в Україні відзначають День медичного працівника. Сьогодні з професійним святом в приміщенні Вінницької обласної філармонії «Плеяда» привітали працівників медичної галузі Вінниччини.

Зі словами привітань та подяки за самовіддану та нелегку працю до медичних працівників звернулися  голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

 - З великою повагою до вас  від імені депутатів Вінницької обласної Ради дозвольте привітати із професійним святом, - сказав Анатолій Олійник. -  Ви щодня, щогодини, щохвилини даруєте нам здоров’я. Тож від щирого серця бажаю вам та вашим рідним мирного неба, комфорту, здоров’я та достатку.  І хочу побажати, аби у вашій роботі клятва Гіппократа була приємною місією, а не обтяжливим обов’язком.   

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк зауважив, що для керівництва області медицина є пріоритетом, адже 70% капітальних видатків  бюджету області направлено для  медичної галузі.

З нагоди Дня медичного працівника кращих медиків області було нагороджено Почесними грамотам облдержадміністрації та обласної Ради.

Зі святкової сцени також лунали вітання від  директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмили Грабович та директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександра Шиша. Після слів привітань з нагоди свята кращим працівникам області та міста вручили почесні грамоти Міністерства охорони здоров’я України.

    Для гарного настрою та святкової атмосфери присутнім подарували  вітальний концерт. 

Повернутись Створено: 17 червня 2016 року, 14:48 Переглядів: 688

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація