Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник ознайомив з результатами візиту вінницької делегації до міста Тревізо Італійської Республіки Роздрукувати

Сьогодні, 5 грудня, в ході робочої наради під головуванням Валерія Коровія голова обласної Ради Анатолій Олійник ознайомив з результатами візиту вінницької делегації до міста Тревізо Італійської Республіки, який відбувся з 23 по 25 листопада в рамках реалізації спільного українсько-італійського проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок в галузі управління відходами у Вінницькій області». Поїздка стала можливою, завдяки перемозі Вінницької області в цьому проекті, й була профінансована італійською стороною.

Вінничани ознайомилися з роботою сміттєпереробних заводів та дізналися про моделі збору відходів в АТ «Контаріна», а також відвідали контактні центри компаній «Ecodesk» і «Ecocentre». Протягом багатьох років компанія «Контаріна» є лідером в Європі щодо переробки твердих побутових відходів та є прикладом передових громадських організацій з точки зору послуг і результатів, працюючи з співтовариством для досягнення спільної мети – захисту навколишнього середовища.

До уваги присутніх голова обласної Ради Анатолій Олійник він представив презентацію, в якій була описана італійська модель управління відходами.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2016 року, 17:52 Переглядів: 787

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація