Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник під час особистого прийому прийняв 23 жителі області Роздрукувати

10 червня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян.  Для вирішення особистих та колективних проблем записалося 16 жителів  Вінницької області. За дві години прийому Анатолій Олійник прийняв 23 вінничан.

Шпиківський селищний голова  Микола Крисько звернувся з проханням виділити кошти у сумі 745 тис. грн на проведення водогону у селі на 120 дворів. Місцеві жителі здали 350 тис. грн, від інвесторів планують отримати близько 350 тис.  грн. Анатолій Олійник запропонував у обласному Фонді підтримки індивідуального будівництва на селі взяти гривневий кредит на 5 років під 3% річних. Також селище буде включено  у обласну програму «Питна вода». 

Сутисківський сільський голова Леонід Дідух розповів про критичну ситуацію з медичним обслуговуванням населення у Сутисках -  6500 селян обслуговує лише два лікарі. Просив сприяння передачі у громаду села приміщення лікарні. Анатолій Олійник  повідомив, що питання передачі майна  мають вирішити на сесії депутати районної ради. Адже Центри надання первинної медико-санітарної допомоги фінансується виключно районними бюджетом.

Делегація з села Гранів Гайсинського району порушила питання про добровільне об’єднання  територіальних громад. Село, в якому проживає 2700 чоловік, хочуть приєднати до сусіднього,  в я кому мешкає всього 200 осіб. Голова обласної Ради порадив подати свої пропозиції, аби відповідальні особи внесли зміни до перспективного плану, який має бути затверджений на черговій сесії обласної Ради.

Було і колективне звернення від працівників Жмеринської залізничної лікарні стосовно призначення нового головного лікаря та вирішення питання з колективом закладу, який мають закрити 2 серпня. Анатолій Олійник повідомив, що конкурс на заміщення посади головного лікарня оголошений.

Надійшло колективне звернення від жителів гуртожитку  вул. Скалецького, 31 стосовно його передачі у комунальну власність міста. Однак через помилки у документах – замість загальної площі будівлі вказана житлова – зробити цього неможливо. Є звернення від Вінницького виконкому про невідповідність у площах, на основі цього звернення потрібно виготовити нову інвентаризаційну справу.

Також було двоє відвідувачів з сіл області стосовно  земельного спору через межу з сусідами, три прохання про матеріальну допомогу та одне житлове питання. 

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення щодо їх виконання підпорядкованим службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Повернутись Створено: 10 червня 2016 року, 13:00 Переглядів: 1214

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація