23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник під час особистого прийому прийняв 23 жителі області Роздрукувати

10 червня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян.  Для вирішення особистих та колективних проблем записалося 16 жителів  Вінницької області. За дві години прийому Анатолій Олійник прийняв 23 вінничан.

Шпиківський селищний голова  Микола Крисько звернувся з проханням виділити кошти у сумі 745 тис. грн на проведення водогону у селі на 120 дворів. Місцеві жителі здали 350 тис. грн, від інвесторів планують отримати близько 350 тис.  грн. Анатолій Олійник запропонував у обласному Фонді підтримки індивідуального будівництва на селі взяти гривневий кредит на 5 років під 3% річних. Також селище буде включено  у обласну програму «Питна вода». 

Сутисківський сільський голова Леонід Дідух розповів про критичну ситуацію з медичним обслуговуванням населення у Сутисках -  6500 селян обслуговує лише два лікарі. Просив сприяння передачі у громаду села приміщення лікарні. Анатолій Олійник  повідомив, що питання передачі майна  мають вирішити на сесії депутати районної ради. Адже Центри надання первинної медико-санітарної допомоги фінансується виключно районними бюджетом.

Делегація з села Гранів Гайсинського району порушила питання про добровільне об’єднання  територіальних громад. Село, в якому проживає 2700 чоловік, хочуть приєднати до сусіднього,  в я кому мешкає всього 200 осіб. Голова обласної Ради порадив подати свої пропозиції, аби відповідальні особи внесли зміни до перспективного плану, який має бути затверджений на черговій сесії обласної Ради.

Було і колективне звернення від працівників Жмеринської залізничної лікарні стосовно призначення нового головного лікаря та вирішення питання з колективом закладу, який мають закрити 2 серпня. Анатолій Олійник повідомив, що конкурс на заміщення посади головного лікарня оголошений.

Надійшло колективне звернення від жителів гуртожитку  вул. Скалецького, 31 стосовно його передачі у комунальну власність міста. Однак через помилки у документах – замість загальної площі будівлі вказана житлова – зробити цього неможливо. Є звернення від Вінницького виконкому про невідповідність у площах, на основі цього звернення потрібно виготовити нову інвентаризаційну справу.

Також було двоє відвідувачів з сіл області стосовно  земельного спору через межу з сусідами, три прохання про матеріальну допомогу та одне житлове питання. 

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення щодо їх виконання підпорядкованим службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Повернутись Створено: 10 червня 2016 року, 13:00 Переглядів: 1008

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація