Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Анатолій Олійник під час особистого прийому прийняв 23 жителі області Роздрукувати

10 червня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян.  Для вирішення особистих та колективних проблем записалося 16 жителів  Вінницької області. За дві години прийому Анатолій Олійник прийняв 23 вінничан.

Шпиківський селищний голова  Микола Крисько звернувся з проханням виділити кошти у сумі 745 тис. грн на проведення водогону у селі на 120 дворів. Місцеві жителі здали 350 тис. грн, від інвесторів планують отримати близько 350 тис.  грн. Анатолій Олійник запропонував у обласному Фонді підтримки індивідуального будівництва на селі взяти гривневий кредит на 5 років під 3% річних. Також селище буде включено  у обласну програму «Питна вода». 

Сутисківський сільський голова Леонід Дідух розповів про критичну ситуацію з медичним обслуговуванням населення у Сутисках -  6500 селян обслуговує лише два лікарі. Просив сприяння передачі у громаду села приміщення лікарні. Анатолій Олійник  повідомив, що питання передачі майна  мають вирішити на сесії депутати районної ради. Адже Центри надання первинної медико-санітарної допомоги фінансується виключно районними бюджетом.

Делегація з села Гранів Гайсинського району порушила питання про добровільне об’єднання  територіальних громад. Село, в якому проживає 2700 чоловік, хочуть приєднати до сусіднього,  в я кому мешкає всього 200 осіб. Голова обласної Ради порадив подати свої пропозиції, аби відповідальні особи внесли зміни до перспективного плану, який має бути затверджений на черговій сесії обласної Ради.

Було і колективне звернення від працівників Жмеринської залізничної лікарні стосовно призначення нового головного лікаря та вирішення питання з колективом закладу, який мають закрити 2 серпня. Анатолій Олійник повідомив, що конкурс на заміщення посади головного лікарня оголошений.

Надійшло колективне звернення від жителів гуртожитку  вул. Скалецького, 31 стосовно його передачі у комунальну власність міста. Однак через помилки у документах – замість загальної площі будівлі вказана житлова – зробити цього неможливо. Є звернення від Вінницького виконкому про невідповідність у площах, на основі цього звернення потрібно виготовити нову інвентаризаційну справу.

Також було двоє відвідувачів з сіл області стосовно  земельного спору через межу з сусідами, три прохання про матеріальну допомогу та одне житлове питання. 

Розглянувши всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, голова обласної Ради Анатолій Олійник дав відповідні доручення щодо їх виконання підпорядкованим службам і підрозділам, а також взяв на особистий контроль вирішення всіх порушених питань.

Повернутись Створено: 10 червня 2016 року, 13:00 Переглядів: 1091

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація