Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник підписав Меморандум про співпрацю з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги Роздрукувати

29 лютого голова обласної Ради Анатолій Олійник підписав Меморандум про співпрацю з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області Світланою Маліновською.

Метою цього Меморандуму є співпраця сторін, спрямована на захист прав і свобод людини, зокрема, права осіб на безоплатну правову допомогу.

Згідно з підписаним документом, Сторони зобов’язались співпрацювати за такими напрямами: моніторинг стану забезпечення прав і свобод людини, зокрема, права на безоплатну вторинну правову допомогу; вивчення та узагальнення випадків, що можуть свідчити про наявність порушень прав і свобод людини; консолідація зусиль Сторін у реалізацій національних, регіональних і місцевих програм, спрямованих на надання правової допомоги особам, які потребують та обмежені у доступі до такої допомоги; взаємодія з громадськими організаціями, з метою збирання, проведення аналізу, узагальнення, обговорення та використання кращих напрацювань з питань функціонування та розвитку системи безоплатної правової допомоги; поширення усіма доступними засобами інформації про право особи на захист; проведення роз'яснювальної роботи, з метою залучення у встановленому порядку адвокатів, юристів, об'єднань до надання первинної безоплатної правової допомоги населенню.

Для довідки: безоплатна вторинна правова допомога надається для захисту прав людини в суді за рахунок коштів Державного бюджету України.

З 1 липня 2015 року в області відкрито 4 місцевих центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Вінницький, Козятинський, Гайсинський і Томашпільський місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» місцеві центри з надання БВПД забезпечують надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах таких, як складання процесуальних документів, представництво інтересів в суді вразливих категорій громадян: малозабезпечених,дітей-сиріт,учасників бойових дій.

Повернутись Створено: 29 лютого 2016 року, 15:16 Переглядів: 684

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація