Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник подарував квитки на новорічну виставу Роздрукувати

Він значно підріс, змужнів та впевненіше відповідає на запитання – голова обласної Ради Анатолій Олійник уже четвертий рік поспіль напередодні новорічних свят зустрічає свого чотирнадцятирічного друга Олександра, аби особисто привітати та подарувати подарунки. Сьогодні Сашко – семикласник Вінницької школи, гарно навчається та має багато захоплень.

– У мене з народження немає тата, Анатолій Дмитрович став мені, як батько, – каже Сашко. – Він завжди підтримує нас з мамою, відгукується на наші проблеми.

Хлопчик проживає з мамою, яка має інвалідність.Здійснювати мрії сина в родини немає матеріальної можливості, тому з таким проханням мати Сашка завжди звертається до Анатолія Олійника.

– Розумію, що ти уже виріс і у тебе змінилися інтереси, однак, це вже стало традицією дарувати вам з мамою квитки на виставу в театр ім. Садовського, До того ж, мама сказала, що в тебе став погіршуватися зір, тому зараз на тебе чекатимуть в лікарні, аби з’ясувати причину і в подальшому призначити лікування, – сказав Анатолій Дмитрович.

Поспілкувавшись з хлопцем, Анатолій Олійник подарував Олександру новорічні подарунки, а він передав, у свою чергу, смачний подарунок, який вони приготували з мамою.

Повернутись Створено: 22 грудня 2018 року, 13:00 Переглядів: 460

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація