Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник подарував квитки на новорічну виставу Роздрукувати

Він значно підріс, змужнів та впевненіше відповідає на запитання – голова обласної Ради Анатолій Олійник уже четвертий рік поспіль напередодні новорічних свят зустрічає свого чотирнадцятирічного друга Олександра, аби особисто привітати та подарувати подарунки. Сьогодні Сашко – семикласник Вінницької школи, гарно навчається та має багато захоплень.

– У мене з народження немає тата, Анатолій Дмитрович став мені, як батько, – каже Сашко. – Він завжди підтримує нас з мамою, відгукується на наші проблеми.

Хлопчик проживає з мамою, яка має інвалідність.Здійснювати мрії сина в родини немає матеріальної можливості, тому з таким проханням мати Сашка завжди звертається до Анатолія Олійника.

– Розумію, що ти уже виріс і у тебе змінилися інтереси, однак, це вже стало традицією дарувати вам з мамою квитки на виставу в театр ім. Садовського, До того ж, мама сказала, що в тебе став погіршуватися зір, тому зараз на тебе чекатимуть в лікарні, аби з’ясувати причину і в подальшому призначити лікування, – сказав Анатолій Дмитрович.

Поспілкувавшись з хлопцем, Анатолій Олійник подарував Олександру новорічні подарунки, а він передав, у свою чергу, смачний подарунок, який вони приготували з мамою.

Повернутись Створено: 22 грудня 2018 року, 13:00 Переглядів: 376

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація