Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник подарував квитки на новорічну виставу Роздрукувати

Він значно підріс, змужнів та впевненіше відповідає на запитання – голова обласної Ради Анатолій Олійник уже четвертий рік поспіль напередодні новорічних свят зустрічає свого чотирнадцятирічного друга Олександра, аби особисто привітати та подарувати подарунки. Сьогодні Сашко – семикласник Вінницької школи, гарно навчається та має багато захоплень.

– У мене з народження немає тата, Анатолій Дмитрович став мені, як батько, – каже Сашко. – Він завжди підтримує нас з мамою, відгукується на наші проблеми.

Хлопчик проживає з мамою, яка має інвалідність.Здійснювати мрії сина в родини немає матеріальної можливості, тому з таким проханням мати Сашка завжди звертається до Анатолія Олійника.

– Розумію, що ти уже виріс і у тебе змінилися інтереси, однак, це вже стало традицією дарувати вам з мамою квитки на виставу в театр ім. Садовського, До того ж, мама сказала, що в тебе став погіршуватися зір, тому зараз на тебе чекатимуть в лікарні, аби з’ясувати причину і в подальшому призначити лікування, – сказав Анатолій Дмитрович.

Поспілкувавшись з хлопцем, Анатолій Олійник подарував Олександру новорічні подарунки, а він передав, у свою чергу, смачний подарунок, який вони приготували з мамою.

Повернутись Створено: 22 грудня 2018 року, 13:00 Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація