23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник представив трудовому колективу керівника Вінницької академії неперервної освіти Роздрукувати

Сьогодні, 4 липня, відбулось офіційне представлення трудовому колективу комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» їхнього керівника – Степана Івановича Дровозюка, втретє обраного на посаду ректора.

У вітальному слові, голова обласної Ради Анатолій Олійник, звертаючись до керівництва та колективу академії, підкреслив, що в свій час він також був слухачем їхнього закладу, тому з власного досвіду знає про високу якість викладацької роботи.

Він повідомив, що Степан Іванович Дровозюк призначений на посаду ректора комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» щляхом укладання з ним контракту строком на 5 років, відповідно до рішення 7 сесії обласної Ради №155 від 30 червня 2016 року «Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ, закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області».

Голова обласної Ради наголосив, що призначення ректора вищого навчального закладу відбувалося згідно нової процедури призначення керівників комунальних закладів.

Він поінформував, що у відповідності до статті 43 пункту 20 Закону України «Про місцеве самоврядування»  йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних закладів, установ, підприємств і організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради. Тому, після тривалих дискусій, робочою групою обласної Ради був розроблений «Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад  Вінницької області».

– Вінницька обласна Рада останньою в Україні затвердила Порядок про призначення і звільнення керівників, – зауважив Анатолій Олійник. – Але ми пішли далі, напрацювавши комплексний відбір при призначенні на посади, включаючи письмове тестування претендентів, усні співбесіди в присутності членів конкурсної комісії, до якої ввійшли представники трудових колективів, профспілок, громадськості. Таким чином, попередньо обговоривши всі кандидатури в підготовчий період, на сесії обласної Ради питання про призначення не викликало дискусій.

Також голова обласної Ради зазначив, що своїм рішенням депутати підтримали кандидатуру Степана Івановича Дровозюка на посаду ректора, без жодного голосу «проти» чи «утримався».

Очільник найвищого самоврядного органу Вінниччини вручив квіти новообраному керівнику Вінницької академії неперервної освіти і побажав  трудовому колективу плідної діяльності у майбутньому.

В свою чергу Степан Дровозюк подякував колективу за підтримку його кандидатури і пообіцяв докласти всіх зусиль для подальшої розбудови їхнього закладу.

 

Повернутись Створено: 4 липня 2016 року, 15:52 Переглядів: 990

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація