Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник представив трудовому колективу керівника Вінницької академії неперервної освіти Роздрукувати

Сьогодні, 4 липня, відбулось офіційне представлення трудовому колективу комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» їхнього керівника – Степана Івановича Дровозюка, втретє обраного на посаду ректора.

У вітальному слові, голова обласної Ради Анатолій Олійник, звертаючись до керівництва та колективу академії, підкреслив, що в свій час він також був слухачем їхнього закладу, тому з власного досвіду знає про високу якість викладацької роботи.

Він повідомив, що Степан Іванович Дровозюк призначений на посаду ректора комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» щляхом укладання з ним контракту строком на 5 років, відповідно до рішення 7 сесії обласної Ради №155 від 30 червня 2016 року «Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ, закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області».

Голова обласної Ради наголосив, що призначення ректора вищого навчального закладу відбувалося згідно нової процедури призначення керівників комунальних закладів.

Він поінформував, що у відповідності до статті 43 пункту 20 Закону України «Про місцеве самоврядування»  йдеться про те, що призначення та звільнення керівників комунальних закладів, установ, підприємств і організацій має здійснюватися виключно на пленарних засіданнях обласної Ради. Тому, після тривалих дискусій, робочою групою обласної Ради був розроблений «Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад  Вінницької області».

– Вінницька обласна Рада останньою в Україні затвердила Порядок про призначення і звільнення керівників, – зауважив Анатолій Олійник. – Але ми пішли далі, напрацювавши комплексний відбір при призначенні на посади, включаючи письмове тестування претендентів, усні співбесіди в присутності членів конкурсної комісії, до якої ввійшли представники трудових колективів, профспілок, громадськості. Таким чином, попередньо обговоривши всі кандидатури в підготовчий період, на сесії обласної Ради питання про призначення не викликало дискусій.

Також голова обласної Ради зазначив, що своїм рішенням депутати підтримали кандидатуру Степана Івановича Дровозюка на посаду ректора, без жодного голосу «проти» чи «утримався».

Очільник найвищого самоврядного органу Вінниччини вручив квіти новообраному керівнику Вінницької академії неперервної освіти і побажав  трудовому колективу плідної діяльності у майбутньому.

В свою чергу Степан Дровозюк подякував колективу за підтримку його кандидатури і пообіцяв докласти всіх зусиль для подальшої розбудови їхнього закладу.

 

Повернутись Створено: 4 липня 2016 року, 15:52 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація