Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник привітав із призначенням директора Брацлавського будинку-інтернату Роздрукувати

Із призначенням на посаду директора Брацлавського психоневрологічного будинку-інтернату Олега Клименка привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник та перший заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Олександр Мельник.

Анатолій Дмитрович зачитав рішення про призначення директора будинку-інтернату, яке було прийнято депутатами під час проведення 21-ї чергової сесії обласної Ради та побажав новопризначеному керівнику успішної діяльності в нелегкій, але благородній справі.

Після цього Анатолій Олійник оглянув приміщення психоневрологічного будинку-інтернату, поспілкувався із персоналом та підопічними закладу. 

Відтак, окремі приміщення будинку-інтернату потребують реконструкції та ремонту, зокрема, душове приміщення, пральня та їдальня. Крім цього, медичні працівники просили сприяти щодо придбання необхідного медичного інвентаря, а працівники харчоблоку - провести ремонт кухні та оновити кухонне обладнання. Вислухавши звернення, Анатолій Дмитрович зауважив, що обласна Рада буде шукати варіанти вирішення всіх цих питань, аби зробити умови перебування у Брацлавському психоневрологічному будинку-інтернату більш комфортними.   

Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат є медико-соціальним закладом, призначеним для постійного проживання людей з психоневрологічними захворюваннями, які потребують постійного догляду, побутового і медичного обслуговування.

Заклад заснований у 1955 році, як будинок для інвалідів і розрахований на обслуговування 205 осіб.

На балансі будинку інтернату рахується 27 будівель та споруд, серед яких 4 житлових корпуси, медичний корпус, їдальня, адміністративний корпус, господарські приміщення.

У Брацлавському психоневрологічному будинку-інтернаті знаходиться на утриманні 201 психічнохворий, з яких 172 жінки та 29 чоловіків (лежачих – 17, з обмеженою рухомою активністю – 26). Колектив працівників нараховує 127 чоловік.

Повернутись Створено: 4 липня 2017 року, 18:13 Переглядів: 1458

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація