Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник привітав освітян із завершенням навчального процесу у школах області Роздрукувати

27 травня у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області пройшов короткостроковий семінар з питань роботи закладів освітив умовах карантину і організацію завершення навчального року для начальників (спеціалістів) відділів освіти райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Перед освітянами виступили директор Центру Тетяна Пашиніна  та заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна. Розпочав робочу зустріч голова обласної Ради Анатолій Олійник, який привітав присутніх з завершенням навчального року.

– Нинішній навчальний рік вперше в історії проходить саме в дистанційному режимі і усі випробування лягли саме на плечі вчителя, – зазначив Анатолій Дмитрович. –  Сьогодні можемо підвести певні підсумки вашої роботи. Світ змінюється дуже швидко і ці історичні моменти серйозно відбиваються на галузі освіти. Особисто знаю, як прийшлося нелегко в організації цього дистанційного навчального процесу, але й бачимо результат – освітянам вдалося організувати роботу учнів, залучаючи усі технічні засоби та новації. І важливо ці нові елементи зберегти у новому 2020-21 навчальному році та використовувати в навчальному процесі. До речі, Вінницька обласна Рада  єдина в Україні провели сесію обласної Ради в режимі відео-конференції. Так само ми проводимо наради, засідання постійних комісій та конкурсних ради.  Ми на собі все випробували і знаємо як це працює. І тому хочу сьогодні привітати усіх освітян області з успішно зданим екзаменом на використання нових методів і форм роботи і хотів би подякувати за те колосальне навантаження, яке ви отримали, щоб закінчити навчальний рік, щоб учні отримали завершений цикл річного навчання. Вітання вам, дорогі педагоги від депутатського корпусу обласної Ради, гарних канікул і  переосмислення життя у новому форматі.

Повернутись Створено: 28 травня 2020 року, 12:43 Переглядів: 426

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація