Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Анатолій Олійник привітав студентів педагогічного університету Роздрукувати

1 вересня відбулася урочиста посвята у студенти першого курсу у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського. На захід були запрошені голова  обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови - директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, Митрополит Вінницький і Барський Симеон, голова Вінницької обласної організації працівників освіти Сергій Пугачов.

Вітаючи сьогоднішніх першокурсників ректор закладу Наталія Лазаренко повідомила, що цього року лави закладу поповнили більше 2000 студентів.

- Рада, що ви разом з нами наступного  року будете святкувати 105-ту річницю з дня заснування нашого педагогічного закладу, - звернулась до першокурсників Наталія Лазаренко. -  Знаю, що батьки дуже хвилюються за своїх дітей. Але хочу запевнити, що наш згуртований колектив педагогів завжди буде поряд з вашими дітьми. Тож бажаю студентам  легкого навчання, міцних знань та сильної віри.

Звертаючись до студентів та професорсько-викладацького складу педагогічного університету голова облради Анатолій Олійник зазначив, що йому дуже дорогим є це свято, адже сам закінчив педагогічний вуз.  

- Добре пам’ятаю, з якими почуттями приходив у клас до дітей, - сказав Анатолій Дмитрович. - Адже якщо ти стаєш вчителем, то це на все життя. Це впливає і на твою поведінку, і на твою життєву позицію і на те, як ти виконуєш свою місію у житті. Мені приємно відзначати, що наш педагогічний університет є найкращим педуніверситетом нашої держави. Приємно, що студенти та професорсько-викладацький склад робить все, аби  крок за кроком університет утверджувався як навчальний заклад європейського рівня.  

Голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з Ігорем Івасюком вручили Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради ректору державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Наталії Лазаренко та грамоти Департаменту освіти і науки ОДА кращим викладачам вишу.

По закінченню офіційної церемонії посвяти у студенти Митрополит Вінницький та Барський Симеон разом з духовенством  звершив молебен, благословивши студентів на початок навчального року іконками Пресвятої Богородиці.Повернутись Створено: 1 вересня 2016 року, 19:58 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація