Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник привітав студентів педагогічного університету Роздрукувати

1 вересня відбулася урочиста посвята у студенти першого курсу у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського. На захід були запрошені голова  обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови - директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, Митрополит Вінницький і Барський Симеон, голова Вінницької обласної організації працівників освіти Сергій Пугачов.

Вітаючи сьогоднішніх першокурсників ректор закладу Наталія Лазаренко повідомила, що цього року лави закладу поповнили більше 2000 студентів.

- Рада, що ви разом з нами наступного  року будете святкувати 105-ту річницю з дня заснування нашого педагогічного закладу, - звернулась до першокурсників Наталія Лазаренко. -  Знаю, що батьки дуже хвилюються за своїх дітей. Але хочу запевнити, що наш згуртований колектив педагогів завжди буде поряд з вашими дітьми. Тож бажаю студентам  легкого навчання, міцних знань та сильної віри.

Звертаючись до студентів та професорсько-викладацького складу педагогічного університету голова облради Анатолій Олійник зазначив, що йому дуже дорогим є це свято, адже сам закінчив педагогічний вуз.  

- Добре пам’ятаю, з якими почуттями приходив у клас до дітей, - сказав Анатолій Дмитрович. - Адже якщо ти стаєш вчителем, то це на все життя. Це впливає і на твою поведінку, і на твою життєву позицію і на те, як ти виконуєш свою місію у житті. Мені приємно відзначати, що наш педагогічний університет є найкращим педуніверситетом нашої держави. Приємно, що студенти та професорсько-викладацький склад робить все, аби  крок за кроком університет утверджувався як навчальний заклад європейського рівня.  

Голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з Ігорем Івасюком вручили Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради ректору державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського Наталії Лазаренко та грамоти Департаменту освіти і науки ОДА кращим викладачам вишу.

По закінченню офіційної церемонії посвяти у студенти Митрополит Вінницький та Барський Симеон разом з духовенством  звершив молебен, благословивши студентів на початок навчального року іконками Пресвятої Богородиці.Повернутись Створено: 1 вересня 2016 року, 19:58 Переглядів: 819

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація