23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник привітав студентів Вінниччини, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради Роздрукувати

14 грудня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Садовського відбулась традиційна святкова зустріч обласного керівництва зі студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Вінницької області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради. Стипендіатів привітали очільники Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Цьогоріч у зустрічі взяли участь 555 студентів із 36 навчальних закладів з 13 районів області та м. Вінниці, а також мешканці Жмеринського обласного соціального гуртожитку.

Передаючи вітання від депутатського корпусу обласної Ради та від себе особисто учасникам святкового зібрання, Анатолій Олійник побажав всім студентам міцного здоров’я, мирного майбутнього та здійснення найзаповітніших мрій.

Я радію від того, що сьогодні маю таку приємну можливість бути тут із вами напередодні новорічних і різдвяних свят, радіти тому, що ми завершуємо нинішній рік із певними здобутками і з оптимізмом дивимося в прийдешній, 2016 рік, – зазначив голова обласної Ради, звертаючись до присутніх у залі стипендіатів.

Під час святкової зустрічі голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили пам’ятні подарунки кращим студентам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості, а також громадській діяльності.

Для довідки: іменні стипендії – це додаткова матеріальна допомога всім студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, заохочення їх до сумлінного навчання і відповідальної поведінки.

Цього року сума коштів на виплату іменної стипендії, виділених з обласного бюджету, склала 625 тис. грн., яку отримали 700 студентів.

Для порівняння, у 2014 році ця сума складала 576 тис. грн., яку було виплачено 700 студентам; у 2010 р.– 465 тис. грн. (530 студентам); у 2005 р.– 114 тис. грн. (100 студентам).

Протягом 17 років іменну стипендію отримали майже 6 тисяч студентів на суму коштів, що складає понад 5 млн. гривень з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 14 грудня 2015 року, 17:36 Переглядів: 1206

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація