Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник привітав студентів Вінниччини, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради Роздрукувати

14 грудня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Садовського відбулась традиційна святкова зустріч обласного керівництва зі студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Вінницької області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради. Стипендіатів привітали очільники Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Цьогоріч у зустрічі взяли участь 555 студентів із 36 навчальних закладів з 13 районів області та м. Вінниці, а також мешканці Жмеринського обласного соціального гуртожитку.

Передаючи вітання від депутатського корпусу обласної Ради та від себе особисто учасникам святкового зібрання, Анатолій Олійник побажав всім студентам міцного здоров’я, мирного майбутнього та здійснення найзаповітніших мрій.

Я радію від того, що сьогодні маю таку приємну можливість бути тут із вами напередодні новорічних і різдвяних свят, радіти тому, що ми завершуємо нинішній рік із певними здобутками і з оптимізмом дивимося в прийдешній, 2016 рік, – зазначив голова обласної Ради, звертаючись до присутніх у залі стипендіатів.

Під час святкової зустрічі голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили пам’ятні подарунки кращим студентам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості, а також громадській діяльності.

Для довідки: іменні стипендії – це додаткова матеріальна допомога всім студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, заохочення їх до сумлінного навчання і відповідальної поведінки.

Цього року сума коштів на виплату іменної стипендії, виділених з обласного бюджету, склала 625 тис. грн., яку отримали 700 студентів.

Для порівняння, у 2014 році ця сума складала 576 тис. грн., яку було виплачено 700 студентам; у 2010 р.– 465 тис. грн. (530 студентам); у 2005 р.– 114 тис. грн. (100 студентам).

Протягом 17 років іменну стипендію отримали майже 6 тисяч студентів на суму коштів, що складає понад 5 млн. гривень з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 14 грудня 2015 року, 17:36 Переглядів: 1435

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація