Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник привітав студентів Вінниччини, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради Роздрукувати

14 грудня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Садовського відбулась традиційна святкова зустріч обласного керівництва зі студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Вінницької області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради. Стипендіатів привітали очільники Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Цьогоріч у зустрічі взяли участь 555 студентів із 36 навчальних закладів з 13 районів області та м. Вінниці, а також мешканці Жмеринського обласного соціального гуртожитку.

Передаючи вітання від депутатського корпусу обласної Ради та від себе особисто учасникам святкового зібрання, Анатолій Олійник побажав всім студентам міцного здоров’я, мирного майбутнього та здійснення найзаповітніших мрій.

Я радію від того, що сьогодні маю таку приємну можливість бути тут із вами напередодні новорічних і різдвяних свят, радіти тому, що ми завершуємо нинішній рік із певними здобутками і з оптимізмом дивимося в прийдешній, 2016 рік, – зазначив голова обласної Ради, звертаючись до присутніх у залі стипендіатів.

Під час святкової зустрічі голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили пам’ятні подарунки кращим студентам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості, а також громадській діяльності.

Для довідки: іменні стипендії – це додаткова матеріальна допомога всім студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, заохочення їх до сумлінного навчання і відповідальної поведінки.

Цього року сума коштів на виплату іменної стипендії, виділених з обласного бюджету, склала 625 тис. грн., яку отримали 700 студентів.

Для порівняння, у 2014 році ця сума складала 576 тис. грн., яку було виплачено 700 студентам; у 2010 р.– 465 тис. грн. (530 студентам); у 2005 р.– 114 тис. грн. (100 студентам).

Протягом 17 років іменну стипендію отримали майже 6 тисяч студентів на суму коштів, що складає понад 5 млн. гривень з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 14 грудня 2015 року, 17:36 Переглядів: 1240

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація