Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Анатолій Олійник привітав студентів Вінниччини, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради Роздрукувати

14 грудня у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Садовського відбулась традиційна святкова зустріч обласного керівництва зі студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Вінницької області з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які отримують іменну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради. Стипендіатів привітали очільники Вінниччини – голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

Цьогоріч у зустрічі взяли участь 555 студентів із 36 навчальних закладів з 13 районів області та м. Вінниці, а також мешканці Жмеринського обласного соціального гуртожитку.

Передаючи вітання від депутатського корпусу обласної Ради та від себе особисто учасникам святкового зібрання, Анатолій Олійник побажав всім студентам міцного здоров’я, мирного майбутнього та здійснення найзаповітніших мрій.

Я радію від того, що сьогодні маю таку приємну можливість бути тут із вами напередодні новорічних і різдвяних свят, радіти тому, що ми завершуємо нинішній рік із певними здобутками і з оптимізмом дивимося в прийдешній, 2016 рік, – зазначив голова обласної Ради, звертаючись до присутніх у залі стипендіатів.

Під час святкової зустрічі голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили пам’ятні подарунки кращим студентам, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті, творчості, а також громадській діяльності.

Для довідки: іменні стипендії – це додаткова матеріальна допомога всім студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, заохочення їх до сумлінного навчання і відповідальної поведінки.

Цього року сума коштів на виплату іменної стипендії, виділених з обласного бюджету, склала 625 тис. грн., яку отримали 700 студентів.

Для порівняння, у 2014 році ця сума складала 576 тис. грн., яку було виплачено 700 студентам; у 2010 р.– 465 тис. грн. (530 студентам); у 2005 р.– 114 тис. грн. (100 студентам).

Протягом 17 років іменну стипендію отримали майже 6 тисяч студентів на суму коштів, що складає понад 5 млн. гривень з обласного бюджету.

Повернутись Створено: 14 грудня 2015 року, 17:36 Переглядів: 1293

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація