Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник привітав з наступаючим святом весни жінок –депутатів унікальної сільської ради Роздрукувати

4 березня голова обласної Ради Анатолій Олійник в приміщенні Будинку культури села Черепашинці Калинівського району привітав жінок –депутатів місцевої сільської ради з наступаючим святом весни – Міжнародним жіночим Днем.

Унікальність сільської ради полягає в тому, що в її складі працюють одні жінки на чолі з головою Наталією Черниш.

Нині в сільському «парла­менті» - 14 жінок-депутаток. Найстаршій - 56, наймолодшій - 27 років. Більше половини з них звалили на себе ношу громадсь­ких клопотів уперше. Тут і вчи­телька Ніна Нагорнюк, й прива­тний підприємець Марія Сафронова, й соціальний працівник Га­лина Цвігун, й бібліотекар Вікто­рія Баюк, й листоноша Галина Сохацька, й торговельник Наталія Гилко.... Словом, представлені всі сторони, всі сфери села.

Анатолій Олійник  звертаючись до присутніх, зазначив, що саме жінки наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають чоловіків, до шляхетних вчинків і добрих справ.

Він також наголосив, що жінка – берегиня домашнього вогнища, жінка – мати, дружина, бабуся, завдяки яким життя чоловіків стає багатогранним.

Голова обласної Ради побажав жінкам з нагоди свята щастя й гармонії, міцного здоров'я, злагоди, миру і добробуту у родинах, уваги, підтримки від рідних та близьких і  вручив  подарунки.

Повернутись Створено: 4 березня 2016 року, 16:40 Переглядів: 2140

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація