Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник привітав з наступаючим святом весни жінок –депутатів унікальної сільської ради Роздрукувати

4 березня голова обласної Ради Анатолій Олійник в приміщенні Будинку культури села Черепашинці Калинівського району привітав жінок –депутатів місцевої сільської ради з наступаючим святом весни – Міжнародним жіночим Днем.

Унікальність сільської ради полягає в тому, що в її складі працюють одні жінки на чолі з головою Наталією Черниш.

Нині в сільському «парла­менті» - 14 жінок-депутаток. Найстаршій - 56, наймолодшій - 27 років. Більше половини з них звалили на себе ношу громадсь­ких клопотів уперше. Тут і вчи­телька Ніна Нагорнюк, й прива­тний підприємець Марія Сафронова, й соціальний працівник Га­лина Цвігун, й бібліотекар Вікто­рія Баюк, й листоноша Галина Сохацька, й торговельник Наталія Гилко.... Словом, представлені всі сторони, всі сфери села.

Анатолій Олійник  звертаючись до присутніх, зазначив, що саме жінки наповнюють будні яскравими фарбами, спонукають чоловіків, до шляхетних вчинків і добрих справ.

Він також наголосив, що жінка – берегиня домашнього вогнища, жінка – мати, дружина, бабуся, завдяки яким життя чоловіків стає багатогранним.

Голова обласної Ради побажав жінкам з нагоди свята щастя й гармонії, міцного здоров'я, злагоди, миру і добробуту у родинах, уваги, підтримки від рідних та близьких і  вручив  подарунки.

Повернутись Створено: 4 березня 2016 року, 16:40 Переглядів: 2000

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація