Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник привітав жителів Сорокського району з Днем Незалежності Молдови Роздрукувати

24 серпня голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь в урочистостях, присвячених 27-й річниці Незалежності Молдови. Заходи проходили у Палаці мистецтв м. Сороки, де була організована урочиста асамблея за участі керівника районного округу Геннадія Мунтяна, віце-президента району Владіміра Нікуци, секретаря району Стелли Забріян, єпископа Сорокского, вікарія Кишиневської єпархії Іоанна, члена Республіки Молдова Бориса Головина, а також мешканців району.

Вітаючи молдовських сусідів з святом Анатолій Олійник, зазначив, що завжди приємно відвідувати Сороки, адже тут завжди гостинно зустрічають.

– Щоразу,  коли буваємо у вас – бачимо зміни, – сказав Анатолій Дмитрович. – І ваш край є безпосереднім учасником цих змін у Молдові. Без перебільшення можу сказати – ми маємо надійних сусідів. Вінницька область з Сорокським районом впродовж багатьох років підтримує тісні партнерські та сусідські стосунки. Сьогодні наша країна святкує найважливіше свято кожної держави – День незалежності. А 27 серпня ви святкуватимете 27 річницю своєї незалежності. Наші регіони тісно пов’язані перспективами. Зокрема, проектами в рамках транскордонного співробітництва, такі як облаштування прикордонних пунктів, а особливо – будівництво мосту через Дністер від Ямполя до Сорок надважливі, адже це і логістика, і інфраструктура, це і робочі місяця для обох країн. Від кожного з нас залежить, якою буде держави і як житимуть наші діти, як забезпечуватимемо їх цікавою роботою і гідною зарплатою аби вони не залишали свої сім’ї в пошуках кращого заробітку за кордоном.

Від усіх вінничан Анатолій Олійник передав вітання з державним святом та побажав розквіту, розвитку, зростання та відновлення Європи в кожному куточку Молдови, аби кожен житель країни пишався своєю Батьківщиною.

Голова району Геннадій Мунтян привітав сорочан з 27-ю річницею проголошення Незалежності Республіки Молдова, розповів про здобутки краю та закликав усіх до єдності. Під час урочистостей двоє місцевих жителів отримали титул «Почесного громадянина Сорокського району». На честь свята  гості переглянули концертну програму.

 

 

Повернутись Створено: 25 серпня 2018 року, 11:54
Оновлено: 25 серпня 2018 року, 12:27
Переглядів: 431

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація