Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник привітав жителів Сорокського району з Днем Незалежності Молдови Роздрукувати

24 серпня голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь в урочистостях, присвячених 27-й річниці Незалежності Молдови. Заходи проходили у Палаці мистецтв м. Сороки, де була організована урочиста асамблея за участі керівника районного округу Геннадія Мунтяна, віце-президента району Владіміра Нікуци, секретаря району Стелли Забріян, єпископа Сорокского, вікарія Кишиневської єпархії Іоанна, члена Республіки Молдова Бориса Головина, а також мешканців району.

Вітаючи молдовських сусідів з святом Анатолій Олійник, зазначив, що завжди приємно відвідувати Сороки, адже тут завжди гостинно зустрічають.

– Щоразу,  коли буваємо у вас – бачимо зміни, – сказав Анатолій Дмитрович. – І ваш край є безпосереднім учасником цих змін у Молдові. Без перебільшення можу сказати – ми маємо надійних сусідів. Вінницька область з Сорокським районом впродовж багатьох років підтримує тісні партнерські та сусідські стосунки. Сьогодні наша країна святкує найважливіше свято кожної держави – День незалежності. А 27 серпня ви святкуватимете 27 річницю своєї незалежності. Наші регіони тісно пов’язані перспективами. Зокрема, проектами в рамках транскордонного співробітництва, такі як облаштування прикордонних пунктів, а особливо – будівництво мосту через Дністер від Ямполя до Сорок надважливі, адже це і логістика, і інфраструктура, це і робочі місяця для обох країн. Від кожного з нас залежить, якою буде держави і як житимуть наші діти, як забезпечуватимемо їх цікавою роботою і гідною зарплатою аби вони не залишали свої сім’ї в пошуках кращого заробітку за кордоном.

Від усіх вінничан Анатолій Олійник передав вітання з державним святом та побажав розквіту, розвитку, зростання та відновлення Європи в кожному куточку Молдови, аби кожен житель країни пишався своєю Батьківщиною.

Голова району Геннадій Мунтян привітав сорочан з 27-ю річницею проголошення Незалежності Республіки Молдова, розповів про здобутки краю та закликав усіх до єдності. Під час урочистостей двоє місцевих жителів отримали титул «Почесного громадянина Сорокського району». На честь свята  гості переглянули концертну програму.

 

 

Повернутись Створено: 25 серпня 2018 року, 11:54
Оновлено: 25 серпня 2018 року, 12:27
Переглядів: 653

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація