Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник провів черговий особистий прийом громадян Роздрукувати

15 січня голова обласної Ради Анатолій Олійник  здійснив особистий прийом громадян. На зустріч з головою прибули жителі міста Вінниці, Калинівського, Погребищенського, Жмеринського, Томашпільського, Немирівського та Тиврівського районів.

Переважна кількість звернень стосувалися земельних і майнових питань, надання в оренду ставків, оплати комунальних послуг, поліпшення автобусного сполучення.

 В межах прийому було розглянуто 10 звернень жителів Вінницької області, серед яких 3 колективні.

Серед найактуальніших - колективне звернення жителів села Благодатного Томашпільського району. Вони поскаржились на занепад Олександрівського парку, який У 2007 році за підсумками обласного конкурсу «Сім чудес Вінниччини» був визнаний переможцем у  номінації «Перлини Вінниччини». За їхніми  словами, відродження об'єкту почалось у 2005 році  з переданням у користування комунальному підприємству  «Віноблагроліс», який виступив ініціатором створення на базі парку рекреаційної зони. Були розчищені старі та  прокладені нові алеї і доріжки,  влаштовано звіринець, відновлено пасіку на 75 вуликів, закладено розсадник, поновлено ставочки і завезені до них чорні та білі лебеді, поставлені бесідки, альтанки, мангали, збудовано хату-колибу, а напівзруйнований  будинок управляючого колишнім панським маєтком перетворено на мотель.

Одначе, на сьогодні «Віноблагроліс» за відсутності коштів відмовляється продовжувати розпочату роботу і історична пам’ятка почала занепадати.

Голова обласної Ради подякував жителям села за критичний сигнал та пообіцяв в найближчий час повернутись до питання відродження Олександрівського парку.

Інше колективне звернення стосувалося діяльності кредитної спілки «Злагода». В колективній заяві від імені біля 900 вкладників  спілки стверджується, що більше року її керівник Ободянський Д.В., порушуючи всі договірні зобов'язання, присвоїв більше 75 мільйонів гривень людських коштів і не виплачує відсотки. Він також відмовляється повернути кошти згідно договорів, які давно закінчились. Звернення в правоохоронні органи результату не дали.

Анатолій Олійник  запевнив скаржників у тому, що звернеться в правоохоронні органи із вимогою дати належну оцінку діям керівників кредитної спілки  і провести об’єктивне розслідування цієї справи.

Також на прийом до голови звернулись представники громади села Черемошне Погребищенського району щодо скасування рішення районної державної адміністрації про надання земельної ділянки під створення фермерського господарства із земель запасу загальною площею 38,4 га, які зараз використовуються громадянами під городництво. За їхніми словами, на цей час землі використовуються за призначенням. Громадяни використовували землі із дотриманням сівозмін вносили мінеральні та органічні добрива боролися з бур'янами, вкладали свої кошти для підтримання та покращення родючості землі, оскільки ці земельні ділянки є чи не єдиним засобом для існування людей. Селяни  вважають,  що надання цієї землі для ведення фермерського господарства  без погодження з органами місцевого самоврядування та територіальної громади  є неправильним.

Голова обласної Ради наголосив , що підтримує справедливі вимоги людей і сприятиме у їх задоволенні. Він запевнив представників територіальної громади, що для вивчення їхньої проблеми   буде створена робоча група.

Під час особистого прийому також розглянуті  заяви щодо оренди водних об’єктів, оплати комунальних послуг, неналежного автобусного сполучення, та інші соціальні питання наших громадян.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник  розглянув всі письмові звернення і вислухав озвучені проблеми мешканців Вінниччини, які приїхали на прийом з усіх куточків області. Окремі питання він вирішив в ході прийому, давши доручення відповідним службам, а інші – пообіцяв вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

 

Повернутись Створено: 15 січня 2016 року, 18:08 Переглядів: 1184

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація