Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник провів черговий особистий прийом громадян Роздрукувати

15 січня голова обласної Ради Анатолій Олійник  здійснив особистий прийом громадян. На зустріч з головою прибули жителі міста Вінниці, Калинівського, Погребищенського, Жмеринського, Томашпільського, Немирівського та Тиврівського районів.

Переважна кількість звернень стосувалися земельних і майнових питань, надання в оренду ставків, оплати комунальних послуг, поліпшення автобусного сполучення.

 В межах прийому було розглянуто 10 звернень жителів Вінницької області, серед яких 3 колективні.

Серед найактуальніших - колективне звернення жителів села Благодатного Томашпільського району. Вони поскаржились на занепад Олександрівського парку, який У 2007 році за підсумками обласного конкурсу «Сім чудес Вінниччини» був визнаний переможцем у  номінації «Перлини Вінниччини». За їхніми  словами, відродження об'єкту почалось у 2005 році  з переданням у користування комунальному підприємству  «Віноблагроліс», який виступив ініціатором створення на базі парку рекреаційної зони. Були розчищені старі та  прокладені нові алеї і доріжки,  влаштовано звіринець, відновлено пасіку на 75 вуликів, закладено розсадник, поновлено ставочки і завезені до них чорні та білі лебеді, поставлені бесідки, альтанки, мангали, збудовано хату-колибу, а напівзруйнований  будинок управляючого колишнім панським маєтком перетворено на мотель.

Одначе, на сьогодні «Віноблагроліс» за відсутності коштів відмовляється продовжувати розпочату роботу і історична пам’ятка почала занепадати.

Голова обласної Ради подякував жителям села за критичний сигнал та пообіцяв в найближчий час повернутись до питання відродження Олександрівського парку.

Інше колективне звернення стосувалося діяльності кредитної спілки «Злагода». В колективній заяві від імені біля 900 вкладників  спілки стверджується, що більше року її керівник Ободянський Д.В., порушуючи всі договірні зобов'язання, присвоїв більше 75 мільйонів гривень людських коштів і не виплачує відсотки. Він також відмовляється повернути кошти згідно договорів, які давно закінчились. Звернення в правоохоронні органи результату не дали.

Анатолій Олійник  запевнив скаржників у тому, що звернеться в правоохоронні органи із вимогою дати належну оцінку діям керівників кредитної спілки  і провести об’єктивне розслідування цієї справи.

Також на прийом до голови звернулись представники громади села Черемошне Погребищенського району щодо скасування рішення районної державної адміністрації про надання земельної ділянки під створення фермерського господарства із земель запасу загальною площею 38,4 га, які зараз використовуються громадянами під городництво. За їхніми словами, на цей час землі використовуються за призначенням. Громадяни використовували землі із дотриманням сівозмін вносили мінеральні та органічні добрива боролися з бур'янами, вкладали свої кошти для підтримання та покращення родючості землі, оскільки ці земельні ділянки є чи не єдиним засобом для існування людей. Селяни  вважають,  що надання цієї землі для ведення фермерського господарства  без погодження з органами місцевого самоврядування та територіальної громади  є неправильним.

Голова обласної Ради наголосив , що підтримує справедливі вимоги людей і сприятиме у їх задоволенні. Він запевнив представників територіальної громади, що для вивчення їхньої проблеми   буде створена робоча група.

Під час особистого прийому також розглянуті  заяви щодо оренди водних об’єктів, оплати комунальних послуг, неналежного автобусного сполучення, та інші соціальні питання наших громадян.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник  розглянув всі письмові звернення і вислухав озвучені проблеми мешканців Вінниччини, які приїхали на прийом з усіх куточків області. Окремі питання він вирішив в ході прийому, давши доручення відповідним службам, а інші – пообіцяв вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

 

Повернутись Створено: 15 січня 2016 року, 18:08 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація