Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян Роздрукувати

Сьогодні, 8 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. За допомогою до очільника найвищого представницького органу області звернулося вісім жителів Вінниччини.

Зокрема, з проханням прискорити встановлення в будинку вікон, які вибило внаслідок вибухів у Калинівській військовій частині, звернулася жителька села Павлівка Калинівського району. Вислухавши жінку Анатолій Дмитрович зауважив, що протягом дня звернеться до заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, аби виконання робіт із встановлення вікон розпочали якнайшвидше.

Жителька села Агрономічне Вінницького району звернулася з проханням посприяти у вирішенні питання щодо субсидії на комунальні послуги. За словами жінки, цьогоріч її сім’ї доводиться сплачувати більшу суму за комунальні послуги, ніж це було минулих років, адже надана субсидія відчутно менша. Громадянка зауважила, що для їхнього сімейного бюджету такі суми за комунальні послуги  занадто великі.

Низка питань, з якими звернулися жителі регіону, стосувалися вирішення земельних питань, житлових проблем та отримання матеріальної допомоги на лікування.

З кожного питання, яке було порушено під час прийому, заявникам було надано відповідні роз’яснення та пропозиції.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням голови обласної Ради № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», голова обласної Ради Анатолій Олійник проводить особистий прийом громадян у другу п’ятницю кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, кімн. 101) та четверту п’ятницю  місяця у районах області, відповідно до додаткового графіка.

 

Повернутись Створено: 8 грудня 2017 року, 13:53 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація