Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян Роздрукувати

Сьогодні, 8 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. За допомогою до очільника найвищого представницького органу області звернулося вісім жителів Вінниччини.

Зокрема, з проханням прискорити встановлення в будинку вікон, які вибило внаслідок вибухів у Калинівській військовій частині, звернулася жителька села Павлівка Калинівського району. Вислухавши жінку Анатолій Дмитрович зауважив, що протягом дня звернеться до заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, аби виконання робіт із встановлення вікон розпочали якнайшвидше.

Жителька села Агрономічне Вінницького району звернулася з проханням посприяти у вирішенні питання щодо субсидії на комунальні послуги. За словами жінки, цьогоріч її сім’ї доводиться сплачувати більшу суму за комунальні послуги, ніж це було минулих років, адже надана субсидія відчутно менша. Громадянка зауважила, що для їхнього сімейного бюджету такі суми за комунальні послуги  занадто великі.

Низка питань, з якими звернулися жителі регіону, стосувалися вирішення земельних питань, житлових проблем та отримання матеріальної допомоги на лікування.

З кожного питання, яке було порушено під час прийому, заявникам було надано відповідні роз’яснення та пропозиції.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням голови обласної Ради № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», голова обласної Ради Анатолій Олійник проводить особистий прийом громадян у другу п’ятницю кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, кімн. 101) та четверту п’ятницю  місяця у районах області, відповідно до додаткового графіка.

 

Повернутись Створено: 8 грудня 2017 року, 13:53 Переглядів: 645

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація