Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян Роздрукувати

Сьогодні, 8 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. За допомогою до очільника найвищого представницького органу області звернулося вісім жителів Вінниччини.

Зокрема, з проханням прискорити встановлення в будинку вікон, які вибило внаслідок вибухів у Калинівській військовій частині, звернулася жителька села Павлівка Калинівського району. Вислухавши жінку Анатолій Дмитрович зауважив, що протягом дня звернеться до заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, аби виконання робіт із встановлення вікон розпочали якнайшвидше.

Жителька села Агрономічне Вінницького району звернулася з проханням посприяти у вирішенні питання щодо субсидії на комунальні послуги. За словами жінки, цьогоріч її сім’ї доводиться сплачувати більшу суму за комунальні послуги, ніж це було минулих років, адже надана субсидія відчутно менша. Громадянка зауважила, що для їхнього сімейного бюджету такі суми за комунальні послуги  занадто великі.

Низка питань, з якими звернулися жителі регіону, стосувалися вирішення земельних питань, житлових проблем та отримання матеріальної допомоги на лікування.

З кожного питання, яке було порушено під час прийому, заявникам було надано відповідні роз’яснення та пропозиції.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням голови обласної Ради № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», голова обласної Ради Анатолій Олійник проводить особистий прийом громадян у другу п’ятницю кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, кімн. 101) та четверту п’ятницю  місяця у районах області, відповідно до додаткового графіка.

 

Повернутись Створено: 8 грудня 2017 року, 13:53 Переглядів: 591

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація