Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян Роздрукувати

Сьогодні, 8 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. За допомогою до очільника найвищого представницького органу області звернулося вісім жителів Вінниччини.

Зокрема, з проханням прискорити встановлення в будинку вікон, які вибило внаслідок вибухів у Калинівській військовій частині, звернулася жителька села Павлівка Калинівського району. Вислухавши жінку Анатолій Дмитрович зауважив, що протягом дня звернеться до заступника голови облдержадміністрації Василя Броварника, аби виконання робіт із встановлення вікон розпочали якнайшвидше.

Жителька села Агрономічне Вінницького району звернулася з проханням посприяти у вирішенні питання щодо субсидії на комунальні послуги. За словами жінки, цьогоріч її сім’ї доводиться сплачувати більшу суму за комунальні послуги, ніж це було минулих років, адже надана субсидія відчутно менша. Громадянка зауважила, що для їхнього сімейного бюджету такі суми за комунальні послуги  занадто великі.

Низка питань, з якими звернулися жителі регіону, стосувалися вирішення земельних питань, житлових проблем та отримання матеріальної допомоги на лікування.

З кожного питання, яке було порушено під час прийому, заявникам було надано відповідні роз’яснення та пропозиції.

Нагадаємо, що згідно з розпорядженням голови обласної Ради № 175 «Про організацію особистого прийому громадян у Вінницькій обласній Раді», голова обласної Ради Анатолій Олійник проводить особистий прийом громадян у другу п’ятницю кожного місяця (обласна Рада, приймальня громадян, кімн. 101) та четверту п’ятницю  місяця у районах області, відповідно до додаткового графіка.

 

Повернутись Створено: 8 грудня 2017 року, 13:53 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація