Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян Роздрукувати

10 листопада голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. Для вирішення особистих та колективних питань записалося 7  жителів Вінницької області.

Зокрема, з колективним зверненням прийшли батьки учнів навчально-виховного комплексу «Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ДНЗ». Суть звернення полягала в проханні зберегти навчальний заклад, де навчається 203 учня, з яких 31 учня довозять із навколишніх сіл. За словами батьків, селищний голова Вапнярської об’єднаної територіальної громади повідомив, що планує закрити навчальний заклад №3, адже утримувати три школи громаді не рентабельно. Такий хід подій тривожить батьківський колектив, оскільки, як повідомили батьки, школа є однією із найкращих в районні з надання освітніх послуг.

Вислухавши звернення батьків Анатолій Дмитрович зазначив, що вивчить це питання та надасть відповідь в термін передбачений законодавством.

Стосовно пенсійної реформи звернулася жителька міста Вінниці Галина Д’якова. Жінка повідомила, що має 35 років трудового стажу та отримала посвідчення «Ветеран праці». З 2010 пенсіонерка отримувала пенсію розміром 1587 гривень. Після нової реформи її пенсійні нарахування залишилися на тому ж рівні. Просить посприяти у вирішенні цього питання та звернутися із зазначеною проблемою до Міністерства соціальної політики.

Низка питань, з якими звернулися жителі Вінниччини до Анатолія Олійника, стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію хворих дітей.

Також було звернення щодо вирішення питання у виділенні земельної ділянки в селі Бохоники Вінницького району пільговику, ветерану праці.

По кожному питанню, яке було порушено під час прийому, заявникам було надано відповідні роз’яснення та рекомендації.

Повернутись Створено: 10 листопада 2017 року, 15:12 Переглядів: 548

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація