Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян Роздрукувати

10 листопада голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян. Для вирішення особистих та колективних питань записалося 7  жителів Вінницької області.

Зокрема, з колективним зверненням прийшли батьки учнів навчально-виховного комплексу «Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ДНЗ». Суть звернення полягала в проханні зберегти навчальний заклад, де навчається 203 учня, з яких 31 учня довозять із навколишніх сіл. За словами батьків, селищний голова Вапнярської об’єднаної територіальної громади повідомив, що планує закрити навчальний заклад №3, адже утримувати три школи громаді не рентабельно. Такий хід подій тривожить батьківський колектив, оскільки, як повідомили батьки, школа є однією із найкращих в районні з надання освітніх послуг.

Вислухавши звернення батьків Анатолій Дмитрович зазначив, що вивчить це питання та надасть відповідь в термін передбачений законодавством.

Стосовно пенсійної реформи звернулася жителька міста Вінниці Галина Д’якова. Жінка повідомила, що має 35 років трудового стажу та отримала посвідчення «Ветеран праці». З 2010 пенсіонерка отримувала пенсію розміром 1587 гривень. Після нової реформи її пенсійні нарахування залишилися на тому ж рівні. Просить посприяти у вирішенні цього питання та звернутися із зазначеною проблемою до Міністерства соціальної політики.

Низка питань, з якими звернулися жителі Вінниччини до Анатолія Олійника, стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію хворих дітей.

Також було звернення щодо вирішення питання у виділенні земельної ділянки в селі Бохоники Вінницького району пільговику, ветерану праці.

По кожному питанню, яке було порушено під час прийому, заявникам було надано відповідні роз’яснення та рекомендації.

Повернутись Створено: 10 листопада 2017 року, 15:12 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація