Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник провів виїзний прийом громадян в Томашполі Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян в смт. Томашпіль. Відтак, 8 вересня під час виїзного прийому розглянуто 12 звернень громадян, які стосувалися різноманітних сфер життєдіяльності томашпільчан.

На прийомі також були присутні голова райдержадміністрації Олександр Закорченний та голова районної ради Дмитро Коритчук.

Основна частина проблем, з якими зверталися за допомогою до голови обласної Ради, – це питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування чи придбання ліків. Також було колективне звернення жителів с.Олександрівка стосовно вирішення земельних проблем.

З проханням вирішити питання із розритим Джуринським могильником звернувся житель с.Русава. Адже, за його словами, після того, як його розрили, частішими стали випадки захворюваності жителів місцевості на різні важкі хвороби. На що Анатолій Дмитрович зауважив, аби житель с. Русава написав відповідну заяву, на підставі якої будуть прийматися подальші рішення.

За дорученням населення на прийом до Анатолія Дмитровича прийшла депутат Томашпільської районної ради Ніна Василівна Лозінська, жителька с. Калинка, що в Пилипах Борівських.

Проблема, з якою Ніна Василівна звернулася, стосувалася підвозу жителів с. Калинка до районного центру – смт.Томашпіль. Адже автобус, який вранці забирає людей в с.Калинка, заїжджає в останню чергу, і не доїжджає в центр села. Тому, як повідомила жінка, жителям с. Калинка не завжди в автобусі вистачає місця, аби доїхати до Томашполя. Також проблема і в тому, що автобус із Томашполя до с.Калинки повертається надто швидко – через годину, тобто, часу для вирішення важливих питань в районному центрі  не вистачає. Із-за цих причин жінка просила, аби змінили маршрут руху транспорту та збільшили інтервал відправлення із Томашполя до Калинки. Анатолій Дмитрович зазначив, що разом із керівництвом району буде розглядати варіанти вирішення цієї проблеми.

Також жінка звернулася з проханням встановити в селі базову станцію для кращого мобільного зв’язку, адже, як повідомила Ніна Василівна, із зв’язком в їхньому населеному пункті великі проблеми.

На всі питання, з якими громадяни звернулися, Анатолій Дмитрович пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю. Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

 

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 11:54 Переглядів: 1558

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація