Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник провів виїзний прийом громадян в Томашполі Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник провів особистий прийом громадян в смт. Томашпіль. Відтак, 8 вересня під час виїзного прийому розглянуто 12 звернень громадян, які стосувалися різноманітних сфер життєдіяльності томашпільчан.

На прийомі також були присутні голова райдержадміністрації Олександр Закорченний та голова районної ради Дмитро Коритчук.

Основна частина проблем, з якими зверталися за допомогою до голови обласної Ради, – це питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування чи придбання ліків. Також було колективне звернення жителів с.Олександрівка стосовно вирішення земельних проблем.

З проханням вирішити питання із розритим Джуринським могильником звернувся житель с.Русава. Адже, за його словами, після того, як його розрили, частішими стали випадки захворюваності жителів місцевості на різні важкі хвороби. На що Анатолій Дмитрович зауважив, аби житель с. Русава написав відповідну заяву, на підставі якої будуть прийматися подальші рішення.

За дорученням населення на прийом до Анатолія Дмитровича прийшла депутат Томашпільської районної ради Ніна Василівна Лозінська, жителька с. Калинка, що в Пилипах Борівських.

Проблема, з якою Ніна Василівна звернулася, стосувалася підвозу жителів с. Калинка до районного центру – смт.Томашпіль. Адже автобус, який вранці забирає людей в с.Калинка, заїжджає в останню чергу, і не доїжджає в центр села. Тому, як повідомила жінка, жителям с. Калинка не завжди в автобусі вистачає місця, аби доїхати до Томашполя. Також проблема і в тому, що автобус із Томашполя до с.Калинки повертається надто швидко – через годину, тобто, часу для вирішення важливих питань в районному центрі  не вистачає. Із-за цих причин жінка просила, аби змінили маршрут руху транспорту та збільшили інтервал відправлення із Томашполя до Калинки. Анатолій Дмитрович зазначив, що разом із керівництвом району буде розглядати варіанти вирішення цієї проблеми.

Також жінка звернулася з проханням встановити в селі базову станцію для кращого мобільного зв’язку, адже, як повідомила Ніна Василівна, із зв’язком в їхньому населеному пункті великі проблеми.

На всі питання, з якими громадяни звернулися, Анатолій Дмитрович пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства, спрямувавши їх  відповідним службам за належністю. Жодне звернення не залишилось без належної уваги.

 

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 11:54 Переглядів: 1616

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація