Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Анатолій Олійник провів зустріч з претендентами, які поїдуть на навчання до Лодзинської Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

16 червня голова обласної Ради Анатолій Олійник зустрівся з претендентами на стажування у Лодзинській Агенції регіонального розвитку. Під час спілкування він висловив свою думку щодо аналізу робіт, які були підготовлені представниками вінницьких вищих навчальних закладів при проведенні відбору на навчання у Республіці Польща, а також озвучив інформацію про плани щодо діяльності Вінницької Агенції регіонального розвитку.

Голова обласної Ради поінформував, що після зустрічі з керівництвом технічного, педагогічного, торговельно-економічого, аграрного, медичного університетів та Донецького національного університету у Вінниці, яка відбулася 28 квітня цього року, в зазначених закладах були відібрані кандидатури із знанням англійської мови для направлення на стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку.

За результатами проведених конкурсних робіт, претендентами на навчання у Республіці Польща стали шестеро молодих людей: з Вінницького державного аграрного університету – Іванна Пороховник, з Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – Анастасія Левченко, з Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського – Анна Киналь, з Донецького національного університету – Вікторія Рябцева і Максим Перенчук, з Вінницького національного технічного університету – Катерина Франчук.

Під час зустрічі Анатолій Дмитрович поспілкувався з кожним із конкурсантів, поцікавившись їхнім баченням щодо майбутньої діяльності. В ході розмови він зазначив, що Агенція регіонального розвитку супроводжує кошти, які надходять від європейських фондів, тому написання проектів є одним із напрямів залучення коштів. І саме молоді люди із знанням іноземної мови можуть стати локомотивом у впровадженні наукових інновацій, які цікавлять іноземних інвесторів.

Анатолій Олійник також повідомив, що на 12-13 липня цього року попередньо заплановано приїзд до Вінниці лодзинської та італійської делегацій, в рамках зустрічей з якими буде підписано тристоронню угоду про співпрацю. Потому планується поїздка молодих людей на стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку. Після завершення навчання двоє кращих із претендентів зможуть продовжити свою діяльність у Вінницькій Агенції регіонального розвитку.
– Тому ваше завдання – під час стажування взяти весь кращий досвід, щоб ви ставши справжніми пропагандистами й менеджерами, змогли впровадити його у діяльності нашої регіональної агенції, – побажав наостанок голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 16 червня 2016 року, 11:32 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація