Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник провів зустріч з претендентами, які поїдуть на навчання до Лодзинської Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

16 червня голова обласної Ради Анатолій Олійник зустрівся з претендентами на стажування у Лодзинській Агенції регіонального розвитку. Під час спілкування він висловив свою думку щодо аналізу робіт, які були підготовлені представниками вінницьких вищих навчальних закладів при проведенні відбору на навчання у Республіці Польща, а також озвучив інформацію про плани щодо діяльності Вінницької Агенції регіонального розвитку.

Голова обласної Ради поінформував, що після зустрічі з керівництвом технічного, педагогічного, торговельно-економічого, аграрного, медичного університетів та Донецького національного університету у Вінниці, яка відбулася 28 квітня цього року, в зазначених закладах були відібрані кандидатури із знанням англійської мови для направлення на стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку.

За результатами проведених конкурсних робіт, претендентами на навчання у Республіці Польща стали шестеро молодих людей: з Вінницького державного аграрного університету – Іванна Пороховник, з Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – Анастасія Левченко, з Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського – Анна Киналь, з Донецького національного університету – Вікторія Рябцева і Максим Перенчук, з Вінницького національного технічного університету – Катерина Франчук.

Під час зустрічі Анатолій Дмитрович поспілкувався з кожним із конкурсантів, поцікавившись їхнім баченням щодо майбутньої діяльності. В ході розмови він зазначив, що Агенція регіонального розвитку супроводжує кошти, які надходять від європейських фондів, тому написання проектів є одним із напрямів залучення коштів. І саме молоді люди із знанням іноземної мови можуть стати локомотивом у впровадженні наукових інновацій, які цікавлять іноземних інвесторів.

Анатолій Олійник також повідомив, що на 12-13 липня цього року попередньо заплановано приїзд до Вінниці лодзинської та італійської делегацій, в рамках зустрічей з якими буде підписано тристоронню угоду про співпрацю. Потому планується поїздка молодих людей на стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку. Після завершення навчання двоє кращих із претендентів зможуть продовжити свою діяльність у Вінницькій Агенції регіонального розвитку.
– Тому ваше завдання – під час стажування взяти весь кращий досвід, щоб ви ставши справжніми пропагандистами й менеджерами, змогли впровадити його у діяльності нашої регіональної агенції, – побажав наостанок голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 16 червня 2016 року, 11:32 Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація