Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник провів зустріч з претендентами, які поїдуть на навчання до Лодзинської Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

16 червня голова обласної Ради Анатолій Олійник зустрівся з претендентами на стажування у Лодзинській Агенції регіонального розвитку. Під час спілкування він висловив свою думку щодо аналізу робіт, які були підготовлені представниками вінницьких вищих навчальних закладів при проведенні відбору на навчання у Республіці Польща, а також озвучив інформацію про плани щодо діяльності Вінницької Агенції регіонального розвитку.

Голова обласної Ради поінформував, що після зустрічі з керівництвом технічного, педагогічного, торговельно-економічого, аграрного, медичного університетів та Донецького національного університету у Вінниці, яка відбулася 28 квітня цього року, в зазначених закладах були відібрані кандидатури із знанням англійської мови для направлення на стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку.

За результатами проведених конкурсних робіт, претендентами на навчання у Республіці Польща стали шестеро молодих людей: з Вінницького державного аграрного університету – Іванна Пороховник, з Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – Анастасія Левченко, з Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського – Анна Киналь, з Донецького національного університету – Вікторія Рябцева і Максим Перенчук, з Вінницького національного технічного університету – Катерина Франчук.

Під час зустрічі Анатолій Дмитрович поспілкувався з кожним із конкурсантів, поцікавившись їхнім баченням щодо майбутньої діяльності. В ході розмови він зазначив, що Агенція регіонального розвитку супроводжує кошти, які надходять від європейських фондів, тому написання проектів є одним із напрямів залучення коштів. І саме молоді люди із знанням іноземної мови можуть стати локомотивом у впровадженні наукових інновацій, які цікавлять іноземних інвесторів.

Анатолій Олійник також повідомив, що на 12-13 липня цього року попередньо заплановано приїзд до Вінниці лодзинської та італійської делегацій, в рамках зустрічей з якими буде підписано тристоронню угоду про співпрацю. Потому планується поїздка молодих людей на стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку. Після завершення навчання двоє кращих із претендентів зможуть продовжити свою діяльність у Вінницькій Агенції регіонального розвитку.
– Тому ваше завдання – під час стажування взяти весь кращий досвід, щоб ви ставши справжніми пропагандистами й менеджерами, змогли впровадити його у діяльності нашої регіональної агенції, – побажав наостанок голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 16 червня 2016 року, 11:32 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація