23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник провів зустріч з претендентами, які поїдуть на навчання до Лодзинської Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

16 червня голова обласної Ради Анатолій Олійник зустрівся з претендентами на стажування у Лодзинській Агенції регіонального розвитку. Під час спілкування він висловив свою думку щодо аналізу робіт, які були підготовлені представниками вінницьких вищих навчальних закладів при проведенні відбору на навчання у Республіці Польща, а також озвучив інформацію про плани щодо діяльності Вінницької Агенції регіонального розвитку.

Голова обласної Ради поінформував, що після зустрічі з керівництвом технічного, педагогічного, торговельно-економічого, аграрного, медичного університетів та Донецького національного університету у Вінниці, яка відбулася 28 квітня цього року, в зазначених закладах були відібрані кандидатури із знанням англійської мови для направлення на стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку.

За результатами проведених конкурсних робіт, претендентами на навчання у Республіці Польща стали шестеро молодих людей: з Вінницького державного аграрного університету – Іванна Пороховник, з Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ – Анастасія Левченко, з Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського – Анна Киналь, з Донецького національного університету – Вікторія Рябцева і Максим Перенчук, з Вінницького національного технічного університету – Катерина Франчук.

Під час зустрічі Анатолій Дмитрович поспілкувався з кожним із конкурсантів, поцікавившись їхнім баченням щодо майбутньої діяльності. В ході розмови він зазначив, що Агенція регіонального розвитку супроводжує кошти, які надходять від європейських фондів, тому написання проектів є одним із напрямів залучення коштів. І саме молоді люди із знанням іноземної мови можуть стати локомотивом у впровадженні наукових інновацій, які цікавлять іноземних інвесторів.

Анатолій Олійник також повідомив, що на 12-13 липня цього року попередньо заплановано приїзд до Вінниці лодзинської та італійської делегацій, в рамках зустрічей з якими буде підписано тристоронню угоду про співпрацю. Потому планується поїздка молодих людей на стажування до Лодзинської Агенції регіонального розвитку. Після завершення навчання двоє кращих із претендентів зможуть продовжити свою діяльність у Вінницькій Агенції регіонального розвитку.
– Тому ваше завдання – під час стажування взяти весь кращий досвід, щоб ви ставши справжніми пропагандистами й менеджерами, змогли впровадити його у діяльності нашої регіональної агенції, – побажав наостанок голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 16 червня 2016 року, 11:32 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація