Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Анатолій Олійник: «Служба зайнятості України – це найпотужніша соціальна інституція» Роздрукувати

21 грудня у Вінницькій обласній службі зайнятості відбулись урочистості з нагоди 25-ї річниці створення державної служби зайнятості. З ювілейною датою працівників та ветеранів соціальної інституції Вінниччини привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Я щасливий від того, що сьогодні маю честь святкувати в такому гарному колективі професіоналів 25-річчя створення державної служби зайнятості. Ці роки слугували розбудові найпотужнішої структури в період становлення нашої держави, і я переконаний в тому, що кожний із вас гордиться тим, що віддає частинку своєї душі, всі свої знання, вміння, навички, професіоналізм вирішенню соціальних проблем українців. Адже, служба зайнятості України – це найпотужніша соціальна інституція, яка завжди працювала на випередження. І сьогодні важливим показником є той фактор, що серед найболючішої категорії людей, які втратили роботу, немає соціального збурення, немає незадоволення – це заслуга кожного із вас, сидячого в цій залі, заслуга кожного працівника служби нашої області, – підкреслив у вітальному слові голова обласної Ради, звертаючись до працівників та ветеранів соціальної інституції Вінниччини.

Від імені керівництва і депутатів обласної Ради Анатолій Олійник зачитав вітальну листівку, в якій зазначено, що за 25 років обласна служба зайнятості пройшла непростий, насичений подіями шлях становлення й розвитку. Її авторитет в області здобутий завдяки діяльності в напрямі підвищення якості надання соціальних послуг населенню; розгортання активних програм сприяння зайнятості населення області; поглиблення взаємодії з органами влади, роботодавцями, іншими соціальними партнерами.

Впевнений, що ваша сумлінна праця, високий професіоналізм і надалі слугуватимуть землякам, які опинилися в складних життєвих обставинах, сприятимуть їхньому працевлаштуванню, гарантуватимуть соціальний спокій у регіоні. Висловлюю вам найтепліші слова подяки за невтомну працю, беззастережну самовідданість та сумлінне виконання своїх обов’язків, – наголосив очільник обласної Ради.

Звертаючись до присутніх, він побажав працівникам структури міцного здоров’я, мирного неба, здійснення мрій і кращої долі для всіх українців у прийдешньому, 2016 році.

Під час зібрання кращих представників служби було нагороджено почесними грамотами, подяками та квітами. 

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 17:11 Переглядів: 1602

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація