Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник: «Служба зайнятості України – це найпотужніша соціальна інституція» Роздрукувати

21 грудня у Вінницькій обласній службі зайнятості відбулись урочистості з нагоди 25-ї річниці створення державної служби зайнятості. З ювілейною датою працівників та ветеранів соціальної інституції Вінниччини привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Я щасливий від того, що сьогодні маю честь святкувати в такому гарному колективі професіоналів 25-річчя створення державної служби зайнятості. Ці роки слугували розбудові найпотужнішої структури в період становлення нашої держави, і я переконаний в тому, що кожний із вас гордиться тим, що віддає частинку своєї душі, всі свої знання, вміння, навички, професіоналізм вирішенню соціальних проблем українців. Адже, служба зайнятості України – це найпотужніша соціальна інституція, яка завжди працювала на випередження. І сьогодні важливим показником є той фактор, що серед найболючішої категорії людей, які втратили роботу, немає соціального збурення, немає незадоволення – це заслуга кожного із вас, сидячого в цій залі, заслуга кожного працівника служби нашої області, – підкреслив у вітальному слові голова обласної Ради, звертаючись до працівників та ветеранів соціальної інституції Вінниччини.

Від імені керівництва і депутатів обласної Ради Анатолій Олійник зачитав вітальну листівку, в якій зазначено, що за 25 років обласна служба зайнятості пройшла непростий, насичений подіями шлях становлення й розвитку. Її авторитет в області здобутий завдяки діяльності в напрямі підвищення якості надання соціальних послуг населенню; розгортання активних програм сприяння зайнятості населення області; поглиблення взаємодії з органами влади, роботодавцями, іншими соціальними партнерами.

Впевнений, що ваша сумлінна праця, високий професіоналізм і надалі слугуватимуть землякам, які опинилися в складних життєвих обставинах, сприятимуть їхньому працевлаштуванню, гарантуватимуть соціальний спокій у регіоні. Висловлюю вам найтепліші слова подяки за невтомну працю, беззастережну самовідданість та сумлінне виконання своїх обов’язків, – наголосив очільник обласної Ради.

Звертаючись до присутніх, він побажав працівникам структури міцного здоров’я, мирного неба, здійснення мрій і кращої долі для всіх українців у прийдешньому, 2016 році.

Під час зібрання кращих представників служби було нагороджено почесними грамотами, подяками та квітами. 

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 17:11 Переглядів: 1496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація