Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник: «Служба зайнятості України – це найпотужніша соціальна інституція» Роздрукувати

21 грудня у Вінницькій обласній службі зайнятості відбулись урочистості з нагоди 25-ї річниці створення державної служби зайнятості. З ювілейною датою працівників та ветеранів соціальної інституції Вінниччини привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Я щасливий від того, що сьогодні маю честь святкувати в такому гарному колективі професіоналів 25-річчя створення державної служби зайнятості. Ці роки слугували розбудові найпотужнішої структури в період становлення нашої держави, і я переконаний в тому, що кожний із вас гордиться тим, що віддає частинку своєї душі, всі свої знання, вміння, навички, професіоналізм вирішенню соціальних проблем українців. Адже, служба зайнятості України – це найпотужніша соціальна інституція, яка завжди працювала на випередження. І сьогодні важливим показником є той фактор, що серед найболючішої категорії людей, які втратили роботу, немає соціального збурення, немає незадоволення – це заслуга кожного із вас, сидячого в цій залі, заслуга кожного працівника служби нашої області, – підкреслив у вітальному слові голова обласної Ради, звертаючись до працівників та ветеранів соціальної інституції Вінниччини.

Від імені керівництва і депутатів обласної Ради Анатолій Олійник зачитав вітальну листівку, в якій зазначено, що за 25 років обласна служба зайнятості пройшла непростий, насичений подіями шлях становлення й розвитку. Її авторитет в області здобутий завдяки діяльності в напрямі підвищення якості надання соціальних послуг населенню; розгортання активних програм сприяння зайнятості населення області; поглиблення взаємодії з органами влади, роботодавцями, іншими соціальними партнерами.

Впевнений, що ваша сумлінна праця, високий професіоналізм і надалі слугуватимуть землякам, які опинилися в складних життєвих обставинах, сприятимуть їхньому працевлаштуванню, гарантуватимуть соціальний спокій у регіоні. Висловлюю вам найтепліші слова подяки за невтомну працю, беззастережну самовідданість та сумлінне виконання своїх обов’язків, – наголосив очільник обласної Ради.

Звертаючись до присутніх, він побажав працівникам структури міцного здоров’я, мирного неба, здійснення мрій і кращої долі для всіх українців у прийдешньому, 2016 році.

Під час зібрання кращих представників служби було нагороджено почесними грамотами, подяками та квітами. 

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 17:11 Переглядів: 1871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація