23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник: «Служба зайнятості України – це найпотужніша соціальна інституція» Роздрукувати

21 грудня у Вінницькій обласній службі зайнятості відбулись урочистості з нагоди 25-ї річниці створення державної служби зайнятості. З ювілейною датою працівників та ветеранів соціальної інституції Вінниччини привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Я щасливий від того, що сьогодні маю честь святкувати в такому гарному колективі професіоналів 25-річчя створення державної служби зайнятості. Ці роки слугували розбудові найпотужнішої структури в період становлення нашої держави, і я переконаний в тому, що кожний із вас гордиться тим, що віддає частинку своєї душі, всі свої знання, вміння, навички, професіоналізм вирішенню соціальних проблем українців. Адже, служба зайнятості України – це найпотужніша соціальна інституція, яка завжди працювала на випередження. І сьогодні важливим показником є той фактор, що серед найболючішої категорії людей, які втратили роботу, немає соціального збурення, немає незадоволення – це заслуга кожного із вас, сидячого в цій залі, заслуга кожного працівника служби нашої області, – підкреслив у вітальному слові голова обласної Ради, звертаючись до працівників та ветеранів соціальної інституції Вінниччини.

Від імені керівництва і депутатів обласної Ради Анатолій Олійник зачитав вітальну листівку, в якій зазначено, що за 25 років обласна служба зайнятості пройшла непростий, насичений подіями шлях становлення й розвитку. Її авторитет в області здобутий завдяки діяльності в напрямі підвищення якості надання соціальних послуг населенню; розгортання активних програм сприяння зайнятості населення області; поглиблення взаємодії з органами влади, роботодавцями, іншими соціальними партнерами.

Впевнений, що ваша сумлінна праця, високий професіоналізм і надалі слугуватимуть землякам, які опинилися в складних життєвих обставинах, сприятимуть їхньому працевлаштуванню, гарантуватимуть соціальний спокій у регіоні. Висловлюю вам найтепліші слова подяки за невтомну працю, беззастережну самовідданість та сумлінне виконання своїх обов’язків, – наголосив очільник обласної Ради.

Звертаючись до присутніх, він побажав працівникам структури міцного здоров’я, мирного неба, здійснення мрій і кращої долі для всіх українців у прийдешньому, 2016 році.

Під час зібрання кращих представників служби було нагороджено почесними грамотами, подяками та квітами. 

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2015 року, 17:11 Переглядів: 1431

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація