Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник: «Сучасний керівник повинен мати стратегічний план та знати, як організувати людей» Роздрукувати

На базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» розпочала роботу дводенна ІІІ регіональна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми підготовки керівників нової формації в умовах відкритого суспільства».

Участь у засіданні взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, керівник секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, керівник Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна,  учасники конференції.

Виступаючи перед присутніми, Анатолій Олійник зазначив, що на сьогодні гостро постає потреба в поліпшенні якісного складу кадрів органів державного управління та місцевого самоврядування.

– Якість політичної влади багато в чому визначається якістю політичних еліт і їхніми взаємостосунками, – сказав під час виступу Анатолій Олійник. – У процесі формування якісної еліти на державній службі існує низка проблем. Справжній управлінець має володіти певним набором якостей, але, як показують реальні умови, професіоналізм не є визначальним чинником у службовій кар’єрі.

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що існують шляхи подолання кризового стану в державному управлінні, а саме в підготовці кадрів.

– Хоч наша держава ще досить молода, але вже активно проводиться наукове моделювання підготовки та формування управлінських кадрів у освітніх закладах, – зазначив Анатолій Олійник. – Сучасний керівник-лідер повинен мати стратегічний план та знати, як організувати людей для досягнення встановлених цілей. У вищих органах влади не існує єдиного підходу до системи підбору кадрів, тому постає питання про її створення, вибудову та впровадження. Сутність зазначеної політики полягає в правильному доборі кадрів і їхньому просуванні та створенні об’єктивної системи атестації.

Завершуючи виступ, Анатолій Олійник подякував керівнику Вінницької академії неперервної освіти Степану Дровозюку за те, що навчальний заклад нещодавно розпочав новий для себе напрям в роботі – підготовку кадрів з публічного управління.

Повернутись Створено: 24 квітня 2018 року, 14:21 Переглядів: 1049

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація