13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник: «Сучасний керівник повинен мати стратегічний план та знати, як організувати людей» Роздрукувати

На базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» розпочала роботу дводенна ІІІ регіональна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми підготовки керівників нової формації в умовах відкритого суспільства».

Участь у засіданні взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, керівник секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, керівник Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна,  учасники конференції.

Виступаючи перед присутніми, Анатолій Олійник зазначив, що на сьогодні гостро постає потреба в поліпшенні якісного складу кадрів органів державного управління та місцевого самоврядування.

– Якість політичної влади багато в чому визначається якістю політичних еліт і їхніми взаємостосунками, – сказав під час виступу Анатолій Олійник. – У процесі формування якісної еліти на державній службі існує низка проблем. Справжній управлінець має володіти певним набором якостей, але, як показують реальні умови, професіоналізм не є визначальним чинником у службовій кар’єрі.

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що існують шляхи подолання кризового стану в державному управлінні, а саме в підготовці кадрів.

– Хоч наша держава ще досить молода, але вже активно проводиться наукове моделювання підготовки та формування управлінських кадрів у освітніх закладах, – зазначив Анатолій Олійник. – Сучасний керівник-лідер повинен мати стратегічний план та знати, як організувати людей для досягнення встановлених цілей. У вищих органах влади не існує єдиного підходу до системи підбору кадрів, тому постає питання про її створення, вибудову та впровадження. Сутність зазначеної політики полягає в правильному доборі кадрів і їхньому просуванні та створенні об’єктивної системи атестації.

Завершуючи виступ, Анатолій Олійник подякував керівнику Вінницької академії неперервної освіти Степану Дровозюку за те, що навчальний заклад нещодавно розпочав новий для себе напрям в роботі – підготовку кадрів з публічного управління.

Повернутись Створено: 24 квітня 2018 року, 14:21 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація