Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник: «Сучасний керівник повинен мати стратегічний план та знати, як організувати людей» Роздрукувати

На базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» розпочала роботу дводенна ІІІ регіональна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми підготовки керівників нової формації в умовах відкритого суспільства».

Участь у засіданні взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, керівник секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, керівник Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Вінницької області Тетяна Пашиніна,  учасники конференції.

Виступаючи перед присутніми, Анатолій Олійник зазначив, що на сьогодні гостро постає потреба в поліпшенні якісного складу кадрів органів державного управління та місцевого самоврядування.

– Якість політичної влади багато в чому визначається якістю політичних еліт і їхніми взаємостосунками, – сказав під час виступу Анатолій Олійник. – У процесі формування якісної еліти на державній службі існує низка проблем. Справжній управлінець має володіти певним набором якостей, але, як показують реальні умови, професіоналізм не є визначальним чинником у службовій кар’єрі.

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що існують шляхи подолання кризового стану в державному управлінні, а саме в підготовці кадрів.

– Хоч наша держава ще досить молода, але вже активно проводиться наукове моделювання підготовки та формування управлінських кадрів у освітніх закладах, – зазначив Анатолій Олійник. – Сучасний керівник-лідер повинен мати стратегічний план та знати, як організувати людей для досягнення встановлених цілей. У вищих органах влади не існує єдиного підходу до системи підбору кадрів, тому постає питання про її створення, вибудову та впровадження. Сутність зазначеної політики полягає в правильному доборі кадрів і їхньому просуванні та створенні об’єктивної системи атестації.

Завершуючи виступ, Анатолій Олійник подякував керівнику Вінницької академії неперервної освіти Степану Дровозюку за те, що навчальний заклад нещодавно розпочав новий для себе напрям в роботі – підготовку кадрів з публічного управління.

Повернутись Створено: 24 квітня 2018 року, 14:21 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація