Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник: «У 2017 році необхідно й надалі консолідувати зусилля» Роздрукувати

Чергова 17 сесія обласної Ради завершила свою роботу. Зранку депутати проголосували за порядок денний із 42-х питань. В ході голосування був затверджений звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника за 2016 рік та ще 38 питань порядку денного. Не знайшли підтримки у депутатській залі звернення, ініційовані депутатом Сергієм Кривешком щодо пасажирських перевезень до Російської Федерації та розміщення реклами таких транспортних послуг.  Також не вистачило голосів для розгляду звернення від депутата обласної Ради Володимира Барцьося щодо вшанування пам’яті визначних військових діячів українського національно-визвольного руху у ХХ ст.: полковника УНР, повстанського отамана і генерала-хорунжого УПА Івана Трейка та полковника УНР і члена УГВР Йосипа Позичанюка. Звернення Володимира Барцьося розглянуть на наступній сесії.

Підсумовуючи роботу 17 позачергової сесії та коментуючи журналістам її хід, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що у сесійній залі є представники восьми політичних партій, які мають свою точку зору і усі дії мають бути консолідованими.

- Ми не один день готували оприлюднений на  сесії звіт, адже це дуже відповідально, - зазначив Анатолій Дмитрович. – Координація діяльності депутатського корпусу здійснювалась  консолідовано. Хотів би тільки звернути увагу, що межі досконалості немає. Окремі розбалансовані позиції як з призначення керівників, Агенції регіонального розвитку, активізації роботи Асоціації органів місцевого самоврядування необхідно було активізувати і на сьогоднішній день вже виокремили ті орієнтири, над якими будемо працювати. Вони прописані в Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2020 року, де прописано шість основних напрямів. І у 2017 році ми знову будемо консолідувати всі наші зусилля.

Підтриманий депутатами звіт голови обласної Ради з 7 лютого розміщений  на офіційному сайті обласної Ради, де кожен бажаючий мав можливість з ним ознайомитися. Також депутати обласної Ради дали свою оцінку у телевізійному інтерв’ю.

Повернутись Створено: 24 березня 2017 року, 17:49 Переглядів: 707

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація