23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник: «Війни бувають різні, але самі жорстокіші та болючі, коли брат іде на брата» Роздрукувати

21 лютого у Вінницькій обласній філармонії відбулись урочистості, присвячені річниці бойових дій та вшанування учасників антитерористичної операції за бої під Дебальцевим. Привітали присутніх бійців, їхніх родичів і близьких керівники області та міста – голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

Так, на жаль, влаштована історія людства, що вона завжди проходить через війни, через людські життя, трагедії, страждання. Різні війни бувають, але самі жорстокіші та болючі, коли брат іде на брата, і коли найближчий сусід неочікувано вганяє ніж у спину, – наголосив у своєму виступі голова обласної Ради Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх учасників бойових дій та їхніх родин.

Він висловив впевненість, що український народ обов’язково вистоїть у цій нелегкій боротьбі та переможе агресію російського сусіда.

Анатолій Олійник подякував депутатам обласної Ради, волонтерам та всім небайдужим вінничанам, які неодноразово здійснювали поїздки на передові позиції й надавали допомогу бійцям, які захищають територію на східних рубежах нашої держави.

Керівники області та міста вручили подяки та квіти родинам загиблих героїв, які віддали своє життя в боях за Дебальцево.

Своїх бойових побратимів, які відстоювали вогняні рубежі на сході України, та волонтерів нагородили відзнаками й подяками учасник антитерористичної операції, радник голови обласної Ради Вадим Хитрич і голова Громадської організації «Патріот Вітчизни» Віктор Мезенєв.

Під час церемонії хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх полеглих в трагічних подіях на сході України.

Також з нагоди річниці боїв під Дебальцевим відбулась демонстрація фільму «Дебальцівський хрест» та прозвучали пісні на патріотичну тематику у виконанні творчих колективів області.

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2016 року, 12:05 Переглядів: 984

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація