Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник: «Війни бувають різні, але самі жорстокіші та болючі, коли брат іде на брата» Роздрукувати

21 лютого у Вінницькій обласній філармонії відбулись урочистості, присвячені річниці бойових дій та вшанування учасників антитерористичної операції за бої під Дебальцевим. Привітали присутніх бійців, їхніх родичів і близьких керівники області та міста – голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

Так, на жаль, влаштована історія людства, що вона завжди проходить через війни, через людські життя, трагедії, страждання. Різні війни бувають, але самі жорстокіші та болючі, коли брат іде на брата, і коли найближчий сусід неочікувано вганяє ніж у спину, – наголосив у своєму виступі голова обласної Ради Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх учасників бойових дій та їхніх родин.

Він висловив впевненість, що український народ обов’язково вистоїть у цій нелегкій боротьбі та переможе агресію російського сусіда.

Анатолій Олійник подякував депутатам обласної Ради, волонтерам та всім небайдужим вінничанам, які неодноразово здійснювали поїздки на передові позиції й надавали допомогу бійцям, які захищають територію на східних рубежах нашої держави.

Керівники області та міста вручили подяки та квіти родинам загиблих героїв, які віддали своє життя в боях за Дебальцево.

Своїх бойових побратимів, які відстоювали вогняні рубежі на сході України, та волонтерів нагородили відзнаками й подяками учасник антитерористичної операції, радник голови обласної Ради Вадим Хитрич і голова Громадської організації «Патріот Вітчизни» Віктор Мезенєв.

Під час церемонії хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх полеглих в трагічних подіях на сході України.

Також з нагоди річниці боїв під Дебальцевим відбулась демонстрація фільму «Дебальцівський хрест» та прозвучали пісні на патріотичну тематику у виконанні творчих колективів області.

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2016 року, 12:05 Переглядів: 1106

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація