Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник: «Війни бувають різні, але самі жорстокіші та болючі, коли брат іде на брата» Роздрукувати

21 лютого у Вінницькій обласній філармонії відбулись урочистості, присвячені річниці бойових дій та вшанування учасників антитерористичної операції за бої під Дебальцевим. Привітали присутніх бійців, їхніх родичів і близьких керівники області та міста – голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

Так, на жаль, влаштована історія людства, що вона завжди проходить через війни, через людські життя, трагедії, страждання. Різні війни бувають, але самі жорстокіші та болючі, коли брат іде на брата, і коли найближчий сусід неочікувано вганяє ніж у спину, – наголосив у своєму виступі голова обласної Ради Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх учасників бойових дій та їхніх родин.

Він висловив впевненість, що український народ обов’язково вистоїть у цій нелегкій боротьбі та переможе агресію російського сусіда.

Анатолій Олійник подякував депутатам обласної Ради, волонтерам та всім небайдужим вінничанам, які неодноразово здійснювали поїздки на передові позиції й надавали допомогу бійцям, які захищають територію на східних рубежах нашої держави.

Керівники області та міста вручили подяки та квіти родинам загиблих героїв, які віддали своє життя в боях за Дебальцево.

Своїх бойових побратимів, які відстоювали вогняні рубежі на сході України, та волонтерів нагородили відзнаками й подяками учасник антитерористичної операції, радник голови обласної Ради Вадим Хитрич і голова Громадської організації «Патріот Вітчизни» Віктор Мезенєв.

Під час церемонії хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх полеглих в трагічних подіях на сході України.

Також з нагоди річниці боїв під Дебальцевим відбулась демонстрація фільму «Дебальцівський хрест» та прозвучали пісні на патріотичну тематику у виконанні творчих колективів області.

 

Повернутись Створено: 22 лютого 2016 року, 12:05 Переглядів: 1218

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація