29 жовтня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться 46 позачергова сесія обласної Ради 7 скликання

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник: «Вінничани завжди демонструють, як потрібно вирішувати питання, що забезпечують стабільний розвиток всіх галузей нашої області» (ВІДЕО) Роздрукувати

24 грудня голова обласної Ради Анатолій Олійник поспілкувався з журналісткою програми «Віче» Вінницького обласного державного телебачення.
Відповідаючи на запитання, чим запам’ятався рік, що минає, Анатолій Олійник зазначив:
Минулий рік – це 24-й рік незалежності нашої держави, однієї з наймолодших країн світу, і все чого хотілося, про що мріялося, стверджується нині пролитою кров’ю наших героїв-воїнів, які захищають незалежність держави на Сході.
Рік запам’ятався тим, що наша казна реально стала повнішою, ніж, наприклад, в 2014 році, коли досить великі виклики стояли взагалі щодо існування нашої держави. Крім того, зроблені перші кроки до фінансової децентралізації. Сільські, селищні й міські громади почали отримувати частину тих коштів, на які вони заслуговують.
Запам’ятався рік і тим, що завдяки Мінським домовленостям, які були підтримані провідними країнами світу, в певній мірі зупинилося кровопролиття в Донецькій і Луганській областях.
2015 рік для мене і для жителів нашої області був роком продовження тих славних традицій, які Вінниччина демонструє впродовж останніх років щодо росту промислового виробництва, росту об’ємів сільськогосподарської продукції. Ми є однією з тих областей, яка залишається у трійці найкращих областей України, а по багатьох позиціях щодо розвитку економіки зберігає лідерство і є першою.
Однак, є проблеми, які, на жаль, залишились і переходять у 2016 рік. Це певна невідповідність між тими показниками, які є в економіці, і, наприклад, реальною заробітною платою та рівнем безробіття, а також цілою низкою інших соціальних питань. Тому у 2016-му році ми повинні сконцентрувати всю свою увагу на основних функціях держави, тобто, на соціальних питаннях, починаючи від ролі держави в організації підтримки людей з обмеженими можливостями, й закінчуючи функціонуванням галузей охорони здоров’я, освіти, сфери соціального захисту та інших.
На фоні загальних подій, які відбулися в суспільно-політичному житті, провідна позиція стосується виборів до місцевих рад. Цим процесом практично завершився етап переформатування органів місцевого самоврядування. На сьогоднішній день ми вже можемо говорити про те, що за останніх півтора місяці були сформовані ті органи, які на наступні роки вирішуватимуть проблеми нашого краю. Адже, вінничани завжди демонструють, як треба вирішувати питання, які потрібно приймати рішення, що в кінцевому результаті забезпечують стабільний розвиток всіх галузей нашої області.
На завершення інтерв’ю голова обласної Ради побажав подолянам у прийдешньому, 2016-му році, плідної діяльності, миру, кращої долі, Божої ласки і благословіння.

Детальніше з інтерв’ю голови обласної Ради Анатолія Олійника можна ознайомитись у відеосюжеті.

Повернутись Створено: 24 грудня 2015 року, 16:39 Переглядів: 1096

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація