23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник взяв участь у творчому вечорі Надії Подкопаєвої Роздрукувати

Поезія, емоції, теплі слова та спогади – так можна описати творчий вечір Надії Подкопаєвої «Мого натхнення світ», що відбувся вчора в обласному  Будинку вчителя.    

Послухати декламування віршів, виконання пісень на слова цих віршів, а також перейнятися творчою атмосферою прийшли рідні, друзі та колеги-вчителі Надії Дмитрівни Подкопаєвої. Зокрема, присутні були голова обласної Ради, рідний брат Надії Дмитрівни Анатолій Олійник, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій облдержадміністрації Світлана Василюк, голова обласної письменницької організації, головний редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський, письменниця, заступник голови громадської організації «Вінницьке земляцтво» у місті Києві Ніна Гнатюк, кандидат філологічних наук, письменниця, науковець, керівник обласного літературно-мистецького об’єднання «Автограф» Тетяна Яковенко, а також депутат обласної Ради, письменниця Жанна Дмитренко.

– Реалізовуючи спільний  проект із Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  «Моя Вінниччина» та проводячи презентації книг, яких, до речі, на Вінниччині вже видано 30 томів, ми відкриваємо нових талановитих людей із сільської глибинки. Це і поети, і співаки, і читці гуморесок, і художники. Серед таких талановитих людей, які ми відкрили зовсім недавно, є і Надія Подкопаєва, – зазначив Вадим Вітковський. – Надія Дмитрівна проявила великий подвиг, адже саме вона змобілізувала місцеве вилянське населення на пошук та опрацювання історичних відомостей про своє рідне село Вила Томашпільського району. Я працював над багатьма книжками із серії «Моя Вінниччина» та контактував із багатьма авторами цих книжок, але такого координатора проекту та автора книги, як Надія Дмитрівна, із таким літературним рівнем знань, організаторськими здібностями, надзвичайною працьовитістю та відповідальністю, я зустрів вперше.

Із вітальними словами виступив також голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Сьогодні на цьому творчому вечорі я знаходжуся у двох іпостасях – як брат моєї сестри Надії та, як голова обласної Ради, – сказав у вітальному слові Анатолій Дмитрович. – Вінницька земля багата на творчих і талановитих людей, нам є чим гордитися, адже Вінницька область занесена до Книги рекордів України в категорії «Видавництво» – єдине в Україні найчисленніше, багатотомне видання історій сільських та міських громад однієї області. За це варто подякувати депутатському корпусу обласної Ради, адже завдяки прийнятому ним на сесії рішенню сьогодні маємо можливість увіковічнювати історії сіл нашого краю. Тішуся, що сьогодні в стінах обласного Будинку вчителя присутні мої рідні, земляки, колеги. Сьогодні ви не лише почуєте про мальовниче село Вила Томашпільського району,  а й відчуєте всю глибину людей, які там проживають.

Також теплі слова сказала дружина Анатолія Дмитровича Ірина Олійник.

– Читаючи вірші Надії, в кожному рядку відчувається вкладена душа, любов і тепло. Бажаю, щоб муза ніколи не покидала тебе, пиши для людей, пиши для України, нехай твої вірші й надалі залишаються з душею, – звернулася пані Ірина до поетеси. 

Привітала із творчою подією Надію Дмитрівну і директор обласного Будинку вчителя Тетяна Мельник.      

На мистецькому заході пісню «Причали пам’яті» на слова Надії Подкопаєвої та музику Віктора Рябоволика виконала учениця Вінницького училища культури і мистецтв імені М. Леонтовича  Ольга Какасьян. Пісню «До щирості тягнулася душа» на слова Надії Подкопаєвої та музику Раїси Кемінь виконала Раїса Кемінь, також на слова Надії Дмитрівни прозвучала пісня «Вишиває жінка рушники» прозвучала у виконанні тріо Вилянського сільського Будинку культури в складі Софії Жари, Любові Хімій та Олени Вихованець, акомпонував на баяні Віктор Мельник.    

Пісню «Листя взолотилося» на музику Тетяни Будюк та слова Надії Подкопаєвої подарувала онучка Надії Дмитрівни Анастасія Медецька.

Учениця одинадцятого класу Томашпільської школи-гімназії Вікторія Вигодянська читала вірш, присвячений колишньому учневі Надії Подкопаєвої Ігорю Гаврилюку, який загинув під Дебальцевим у 2015 році.

Вірш про Тараса Шевченка декламувала також учениця одинадцятого класу Томашпільської школи-гімназії Світлана Гаджук.  

Пісню із репертуару Уїтні Х’юстон виконала колишня учениця Надії Подкопаєвої, для якої вона присвятила поезію «Спада волосся золотом з плеча».

 В ході свята Надія Дмитрівна читала свої вірші, розповідала про себе, улюблених письменників, рідних, а також про історію свого становлення як поетеси.

Село моє, рожева ностальгіє,

Дитинства мого радісна струна,

Про тебе спогад щедро душу гріє,

До тебе лину в найсолодших снах,

Село моє, мій будень, моє свято,

Моє натхнення, мій чарівний лик,

Мене навчило ти життя писати,

Одразу в зошит, зразу – в чистовик.

Прочитала поетеса також вірш, який присвятила своєму брату Анатолію Дмитровичу Олійнику

Ні, роки прожито недаремно,

З совістю звіряєм кожен крок.

І завжди в усьому невід’ємно

Пам’ятаєм батьківський урок.

Мов святі біблійні постулати:

Не вкради, будь чесним, не зобидь…

Ми, здається, так прожили брате,

Що не соромно згадати кожну мить.

       

Повернутись Створено: 23 листопада 2018 року, 10:39
Оновлено: 23 листопада 2018 року, 10:42
Переглядів: 460

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація