Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник взяв участь в зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Роздрукувати

4 лютого відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом  Болбочаном. Під час зустрічі було обговорено питання продовження співробітництва і започаткування  нових напрямів співпраці Вінниччини з Республікою Молдова.

Участь у зустрічі взяли голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан  Болбочан, Перший секретар Посольства Республіки Молдова в Україні Ауреліан Деніле, Президент громадської організації «Інформаційно-комунікаційний менеджмент інтелектуальної власності» Михайло Куницький, посадовці ОДА.

 В ході офіційної зустрічі голова облдержадміністрації Валерій Коровій та голова  обласної Ради Анатолій Олійник обговорили з Послом питання поглиблення співпраці прикордонних і митних служб, а також налагодження торгівельно-економічного партнерства, започаткування  нових напрямів співпраці Вінниччини з Республікою Молдова.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій запевнив учасників зустрічі, що Вінниччина планує і надалі розвивати економічну, інфраструктурну, культурну співпрацю із сусідньою Республікою Молдова.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан  Болбочан  у своєму виступі відзначив результативність міжрегіональної співпраці між Молдовою і Україною, подякував за надану можливість зустрітися та взяти участь  в обговоренні нових проектів для співпраці, які стосуються інфраструктури, транспорту, торгово-економічних і культурних зв'язків, а також зазначив, що країни завжди мали добросусідські відносини. Руслан Болбочан також озвучив спільну мету -  зробити все можливе, щоб і надалі розвивати партнерство між країнами та регіонами.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник  висловив надію, що офіційна зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні - це черговий крок до поглиблення співробітництва між Вінницькою областю та Молдовою.

- З першого січня ми з вами асоційовані члени Євросоюзу. Це дуже великі можливості для того, щоб ті напрями, які ви, Пане Посол, озвучили - прикордонне співробітництво, розвиток інфраструктурних проектів, відновлення  торгових зв'язків можна було б активізувати на новому рівні, використовуючи  всі можливі механізми.  Думаю, що у рамках серйозного траншу, виділеного на транскордонне співробітництво, можна було б  розглянути питання будівництва моста Ямпіль – Сороки. Це дасть можливість створення нових робочих місць  для вашої і нашої сторін. Крім цього, для нас цей міст став би найближчим вікном у Європу,- сказав Анатолій Олійник. 

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між сторонами.

Повернутись Створено: 4 лютого 2016 року, 17:36 Переглядів: 1164

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація