Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник: «Забезпечую організацію роботи, яка сприяє діяльності депутатського корпусу» Роздрукувати

Очільник головного самоврядного органу Вінниччини Анатолій Олійник прокоментував порядок роботи обласної Ради та її виконавчого апарату на період карантину.

– Враховуючи те, що голови обласних рад, не входять до складу обласних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у випадку таких ситуацій ми діємо, як керівники всіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, а також усіх структурних підрозділів, виконуючи рішення цієї комісії, – прокоментував голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Тож, як керівник виконавчого апарату Вінницької обласної Ради, забезпечую організацію роботи, яка сприяє діяльності депутатського корпусу. Виконуємо ті рішення, які приймаються обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ця комісія повідомляє всіх керівників про прийняті рішення на рівні держави. Наразі виконується постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», також постанова Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року №215 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211» та інших законодавчих актів. На основі прийнятих нормативних документів на рівні держави видав розпорядження про позмінність роботи працівників виконавчого апарату в управліннях та відділах. На сьогодні складений графік роботи кожного працівника. Більшість із них наразі у щорічних відпустках, або без збереження заробітної плати, передбаченої законодавством. Всі ці заходи зумовлені тим, що мені, як керівнику, необхідно зменшити перебування в одному приміщенні великої кількості працівників.

Анатолій Олійник також додав, що наразі обласною Радою приймаються міри з акумулювання коштів спільно з меценатами. Це відбувається для того, аби за потреби на Вінниччині швидко змогли реагувати на виклики з боку загрози розповсюдження коронавірсної інфекції.

Стежте за новинами у Теlegram.
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 24 березня 2020 року, 16:14 Переглядів: 211

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація