Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник запропонував депутатам писати грантові проекти Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник провів зустріч з   депутатським корпусом  Гнатківської сільської ради , що у Томашпільскому районі. На зустріч прийшли не тільки 16 депутатів, але й члени виконкому та працівники сільради.

Традиційно підіймали питання про проблеми у соціальній галузі села: школу, яка негайно потребує ремонту та заміни системи опалення, недобудований  спортзал, говорили про можливе створення молочного кооперативу та вирішення питання з земельними паями.

- Сьогодні є можливість, якою користуються громади багатьох сіл, - сказав Анатолій Дмитрович. -  А саме – написання грантових проектів в рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Наприклад, цього року заявки подали близько  500 громад. Кожному переможцю буде  виділено з обласного бюджету від 70 до 100 тисяч гривень на їхню реалізацію.

На Вінниччині сільські та селищні громади активно беруть участь у різних конкурсах. Завдяки цьому отримують кошти на будівництво водогонів, встановлення  вуличного освітлення, міняють дахи у школах і садочках, ремонтують системи опалення тощо.

Для участі у щорічному конкурсі варто написати проект, аби інвестори зрозуміли його необхідність для громади. Деякі територіальні  громади постійно беруть участь у конкурсах і виграють їх. Тому Анатолій Олійник запропонував жителям села Гнатків активізуватися, написати проект, адже досвід інших громад показує реальну можливість перемогти та отримати фінансування для втілення в життя відповідних проектів. 

Громади Вінниччини подають заявки на участь в проектах ПР ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", Український фонд соціальних інвестицій, ДЕСПРО, всеукраїнські та обласні конкурси. Найбільший в області грант — 912 тисяч євро, отримало місто Жмеринка. В рамках проекту "Energy Go" в державних установах, школах, дитячих садках будуть встановлені енергозберігаючі опалювальні котли, завдяки яким буде значна економія коштів як місцевого так і держаного бюджетів. 

Повернутись Створено: 18 березня 2016 року, 13:06 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація