Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анатолій Олійник запропонував депутатам писати грантові проекти Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник провів зустріч з   депутатським корпусом  Гнатківської сільської ради , що у Томашпільскому районі. На зустріч прийшли не тільки 16 депутатів, але й члени виконкому та працівники сільради.

Традиційно підіймали питання про проблеми у соціальній галузі села: школу, яка негайно потребує ремонту та заміни системи опалення, недобудований  спортзал, говорили про можливе створення молочного кооперативу та вирішення питання з земельними паями.

- Сьогодні є можливість, якою користуються громади багатьох сіл, - сказав Анатолій Дмитрович. -  А саме – написання грантових проектів в рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Наприклад, цього року заявки подали близько  500 громад. Кожному переможцю буде  виділено з обласного бюджету від 70 до 100 тисяч гривень на їхню реалізацію.

На Вінниччині сільські та селищні громади активно беруть участь у різних конкурсах. Завдяки цьому отримують кошти на будівництво водогонів, встановлення  вуличного освітлення, міняють дахи у школах і садочках, ремонтують системи опалення тощо.

Для участі у щорічному конкурсі варто написати проект, аби інвестори зрозуміли його необхідність для громади. Деякі територіальні  громади постійно беруть участь у конкурсах і виграють їх. Тому Анатолій Олійник запропонував жителям села Гнатків активізуватися, написати проект, адже досвід інших громад показує реальну можливість перемогти та отримати фінансування для втілення в життя відповідних проектів. 

Громади Вінниччини подають заявки на участь в проектах ПР ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", Український фонд соціальних інвестицій, ДЕСПРО, всеукраїнські та обласні конкурси. Найбільший в області грант — 912 тисяч євро, отримало місто Жмеринка. В рамках проекту "Energy Go" в державних установах, школах, дитячих садках будуть встановлені енергозберігаючі опалювальні котли, завдяки яким буде значна економія коштів як місцевого так і держаного бюджетів. 

Повернутись Створено: 18 березня 2016 року, 13:06 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація