Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анатолій Олійник запропонував депутатам писати грантові проекти Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник провів зустріч з   депутатським корпусом  Гнатківської сільської ради , що у Томашпільскому районі. На зустріч прийшли не тільки 16 депутатів, але й члени виконкому та працівники сільради.

Традиційно підіймали питання про проблеми у соціальній галузі села: школу, яка негайно потребує ремонту та заміни системи опалення, недобудований  спортзал, говорили про можливе створення молочного кооперативу та вирішення питання з земельними паями.

- Сьогодні є можливість, якою користуються громади багатьох сіл, - сказав Анатолій Дмитрович. -  А саме – написання грантових проектів в рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Наприклад, цього року заявки подали близько  500 громад. Кожному переможцю буде  виділено з обласного бюджету від 70 до 100 тисяч гривень на їхню реалізацію.

На Вінниччині сільські та селищні громади активно беруть участь у різних конкурсах. Завдяки цьому отримують кошти на будівництво водогонів, встановлення  вуличного освітлення, міняють дахи у школах і садочках, ремонтують системи опалення тощо.

Для участі у щорічному конкурсі варто написати проект, аби інвестори зрозуміли його необхідність для громади. Деякі територіальні  громади постійно беруть участь у конкурсах і виграють їх. Тому Анатолій Олійник запропонував жителям села Гнатків активізуватися, написати проект, адже досвід інших громад показує реальну можливість перемогти та отримати фінансування для втілення в життя відповідних проектів. 

Громади Вінниччини подають заявки на участь в проектах ПР ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", Український фонд соціальних інвестицій, ДЕСПРО, всеукраїнські та обласні конкурси. Найбільший в області грант — 912 тисяч євро, отримало місто Жмеринка. В рамках проекту "Energy Go" в державних установах, школах, дитячих садках будуть встановлені енергозберігаючі опалювальні котли, завдяки яким буде значна економія коштів як місцевого так і держаного бюджетів. 

Повернутись Створено: 18 березня 2016 року, 13:06 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація