Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник запропонував депутатам писати грантові проекти Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник провів зустріч з   депутатським корпусом  Гнатківської сільської ради , що у Томашпільскому районі. На зустріч прийшли не тільки 16 депутатів, але й члени виконкому та працівники сільради.

Традиційно підіймали питання про проблеми у соціальній галузі села: школу, яка негайно потребує ремонту та заміни системи опалення, недобудований  спортзал, говорили про можливе створення молочного кооперативу та вирішення питання з земельними паями.

- Сьогодні є можливість, якою користуються громади багатьох сіл, - сказав Анатолій Дмитрович. -  А саме – написання грантових проектів в рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Наприклад, цього року заявки подали близько  500 громад. Кожному переможцю буде  виділено з обласного бюджету від 70 до 100 тисяч гривень на їхню реалізацію.

На Вінниччині сільські та селищні громади активно беруть участь у різних конкурсах. Завдяки цьому отримують кошти на будівництво водогонів, встановлення  вуличного освітлення, міняють дахи у школах і садочках, ремонтують системи опалення тощо.

Для участі у щорічному конкурсі варто написати проект, аби інвестори зрозуміли його необхідність для громади. Деякі територіальні  громади постійно беруть участь у конкурсах і виграють їх. Тому Анатолій Олійник запропонував жителям села Гнатків активізуватися, написати проект, адже досвід інших громад показує реальну можливість перемогти та отримати фінансування для втілення в життя відповідних проектів. 

Громади Вінниччини подають заявки на участь в проектах ПР ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", Український фонд соціальних інвестицій, ДЕСПРО, всеукраїнські та обласні конкурси. Найбільший в області грант — 912 тисяч євро, отримало місто Жмеринка. В рамках проекту "Energy Go" в державних установах, школах, дитячих садках будуть встановлені енергозберігаючі опалювальні котли, завдяки яким буде значна економія коштів як місцевого так і держаного бюджетів. 

Повернутись Створено: 18 березня 2016 року, 13:06 Переглядів: 1067

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація