Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Андрій Ковальов: «Медичні заклади потребують підтримки благодійних фондів» Роздрукувати

Питання медицини не перестає бути актуальним. Лікарні відчувають різкий дефіцит фінансування. Дуже часто не вистачає навіть елементарних речей, які гарантовано мають бути в медичних закладах. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат обласної Ради Андрій Ковальов.

– Минулого тижня, разом з представником американського благодійного фонду Джоном Кечильманом, навідалися до вінницьких обласних та міських лікарень, аби проаналізувати їхній стан та сфокусуватися на вирішенні їхній першочергових проблем, – повідомив Андрій Євгенійович. – Джон Кечильман з 1994 року допомагає Україні через благодійний фонд, а також  хлопцям, які зараз знаходяться в зоні АТО. Більше про це розповість рюкзак Джона, адже кожна стрічка, кожний шеврон, кожна нашивка на ньому – це вдячність окремого бійця, взводу або цілої роти, що знаходяться на Сході України та зі зброєю в руках боронять спокій українців.

Також Андрій Ковальов зазначив, що під час зустрічі поспілкувалися з представниками департаменту охорони здоров'я Вінницької міської ради, з головним лікарем Вінницької обласної дитячої лікарні Василем Паненком, головним лікарем Центру матері та дитини Володимиром Присяжнюком, головним лікарем Вінницької міської клінічної лікарні №3 Наталією Шуткевич та завідувачами відділень інших лікарень Вінниці та Вінницької області. Медики розповіли про найбюлючіші проблеми своїх закладів. Більшість меблів та медичного обладнання, яким користуються лікарі та пацієнти, вже давно виробили свій ресурс та потребують  заміни.

– Медичні заклади не достатньо фінансуються державою, тому, як ніколи, потребують підтримки благодійних фондів, адже тільки їхня допомога в нинішніх реаліях може швидко та якісно покращити умови лікування пацієнтів, – коментує депутат обласної Ради Андрій Ковальов. – Найближчим часом плануємо передати найпотрібніші для лікарні речі, такі як засоби гігієни, меблі, протипролижневі матраци, багатофункціональні медичні ліжка та медичне обладнання. Такого роду обладнання значно підвищить рівень послуг, що надає лікарня, та зробить лікувальний процес більш ефективним.

Повернутись Створено: 27 березня 2018 року, 09:56 Переглядів: 628

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація