13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Андрій Ковальов організував семінар з написання грантових проектів для вінничан Роздрукувати

Депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Вінницької обласної Ради Андрій Ковальов організував інформаційний семінар для написання проектів до програми “Бюджет громадських ініціатив” міста Вінниці на 2017 рік. В рамках цієї програми планується виділення 6,5 млн. грн з міського бюджету на проекти, написані вінничанами.

В семінарі взяли участь старші по будинках та активні мешканці мікрорайону «Слав’янка» м.Вінниці. Для надання всієї необхідної інформації щодо методики написання, правил та вимог фінансування, а також подання потенційних проектів були запрошені профільні фахівці.

Учасники семінару виявили бажання об’єднатися, написати та подати декілька проектів до програми “Бюджет громадських ініціатив” для покращення благоустрою, безпеки та якості життя у своєму мікрорайоні «Слав’янка».

З 15 липня по 28 серпня вінничани зможуть подати свої проекти на участь в голосуванні. Ті ідеї, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані у 2017 році за кошти міського бюджету.

Всі подані до міської ради проекти буде опрацьовувати експертна група, яка аналізуватиме роботи на предмет реальної можливості їх реалізації та відповідності до Положення про конкурс. Вона має дати оцінку кожного проекту з позитивними чи негативними рекомендаціями щодо допуску до загальноміського голосування.

Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, до 1 жовтня будуть розміщені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі «Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці» та в Прозорих офісах міста. Кожен мешканець Вінниці зможе проголосувати за один малий та один великий проект, які йому сподобаються найбільше, зручним для себе способом: або в електронному вигляді на сайті міської ради, або в відділеннях Прозорого офісу, заповнивши відповідні анкети. Триватиме загальноміське голосування 10 днів. За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів. 

Проекти-переможці, які наберуть найбільшу кількість голосів вінничан, будуть втіленні у життя за рахунок коштів міського бюджету. Реалізацією усіх заходів будуть займатись відповідні департаменти та відділи міської ради. А автори проектів-переможців зможуть на будь-якому етапі контролювати хід виконання або долучитися до його реалізації вже у 2017 році. 

Повернутись Створено: 5 серпня 2016 року, 16:19 Переглядів: 821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація