Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Андрій Ковальов організував семінар з написання грантових проектів для вінничан Роздрукувати

Депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Вінницької обласної Ради Андрій Ковальов організував інформаційний семінар для написання проектів до програми “Бюджет громадських ініціатив” міста Вінниці на 2017 рік. В рамках цієї програми планується виділення 6,5 млн. грн з міського бюджету на проекти, написані вінничанами.

В семінарі взяли участь старші по будинках та активні мешканці мікрорайону «Слав’янка» м.Вінниці. Для надання всієї необхідної інформації щодо методики написання, правил та вимог фінансування, а також подання потенційних проектів були запрошені профільні фахівці.

Учасники семінару виявили бажання об’єднатися, написати та подати декілька проектів до програми “Бюджет громадських ініціатив” для покращення благоустрою, безпеки та якості життя у своєму мікрорайоні «Слав’янка».

З 15 липня по 28 серпня вінничани зможуть подати свої проекти на участь в голосуванні. Ті ідеї, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані у 2017 році за кошти міського бюджету.

Всі подані до міської ради проекти буде опрацьовувати експертна група, яка аналізуватиме роботи на предмет реальної можливості їх реалізації та відповідності до Положення про конкурс. Вона має дати оцінку кожного проекту з позитивними чи негативними рекомендаціями щодо допуску до загальноміського голосування.

Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, до 1 жовтня будуть розміщені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі «Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці» та в Прозорих офісах міста. Кожен мешканець Вінниці зможе проголосувати за один малий та один великий проект, які йому сподобаються найбільше, зручним для себе способом: або в електронному вигляді на сайті міської ради, або в відділеннях Прозорого офісу, заповнивши відповідні анкети. Триватиме загальноміське голосування 10 днів. За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів. 

Проекти-переможці, які наберуть найбільшу кількість голосів вінничан, будуть втіленні у життя за рахунок коштів міського бюджету. Реалізацією усіх заходів будуть займатись відповідні департаменти та відділи міської ради. А автори проектів-переможців зможуть на будь-якому етапі контролювати хід виконання або долучитися до його реалізації вже у 2017 році. 

Повернутись Створено: 5 серпня 2016 року, 16:19 Переглядів: 983

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація