Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Андрій Ковальов організував семінар з написання грантових проектів для вінничан Роздрукувати

Депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Вінницької обласної Ради Андрій Ковальов організував інформаційний семінар для написання проектів до програми “Бюджет громадських ініціатив” міста Вінниці на 2017 рік. В рамках цієї програми планується виділення 6,5 млн. грн з міського бюджету на проекти, написані вінничанами.

В семінарі взяли участь старші по будинках та активні мешканці мікрорайону «Слав’янка» м.Вінниці. Для надання всієї необхідної інформації щодо методики написання, правил та вимог фінансування, а також подання потенційних проектів були запрошені профільні фахівці.

Учасники семінару виявили бажання об’єднатися, написати та подати декілька проектів до програми “Бюджет громадських ініціатив” для покращення благоустрою, безпеки та якості життя у своєму мікрорайоні «Слав’янка».

З 15 липня по 28 серпня вінничани зможуть подати свої проекти на участь в голосуванні. Ті ідеї, які наберуть найбільше голосів, будуть реалізовані у 2017 році за кошти міського бюджету.

Всі подані до міської ради проекти буде опрацьовувати експертна група, яка аналізуватиме роботи на предмет реальної можливості їх реалізації та відповідності до Положення про конкурс. Вона має дати оцінку кожного проекту з позитивними чи негативними рекомендаціями щодо допуску до загальноміського голосування.

Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, до 1 жовтня будуть розміщені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі «Бюджет громадських ініціатив м.Вінниці» та в Прозорих офісах міста. Кожен мешканець Вінниці зможе проголосувати за один малий та один великий проект, які йому сподобаються найбільше, зручним для себе способом: або в електронному вигляді на сайті міської ради, або в відділеннях Прозорого офісу, заповнивши відповідні анкети. Триватиме загальноміське голосування 10 днів. За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів. 

Проекти-переможці, які наберуть найбільшу кількість голосів вінничан, будуть втіленні у життя за рахунок коштів міського бюджету. Реалізацією усіх заходів будуть займатись відповідні департаменти та відділи міської ради. А автори проектів-переможців зможуть на будь-якому етапі контролювати хід виконання або долучитися до його реалізації вже у 2017 році. 

Повернутись Створено: 5 серпня 2016 року, 16:19 Переглядів: 798

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація