Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Андрій Ковальов влаштував дітям свято, а з батьками обговорив проблеми мікрорайону Роздрукувати

Напередодні початку нового навчального року депутат вінницької обласної Ради Андрій Ковальов організував дитяче свято  на ігровому майданчику по вулиці Шевченка, 7 у Вінниці. Діти отримали можливість взяти участь у конкурсах, інтерактивних іграх, вивчали та повторювали правила дорожнього руху, мали змогу показати свої спортивні і творчі таланти та просто гарно провести час разом з батьками та аніматорами.

– Це був приємний та корисний день, - поділився думками Андрій Ковальов. - Ми отримуємо велике задоволення, коли бачимо дитячі посмішки. А напередодні навчання такі позитивні емоції стануть запорукою  гарного настрою.

Поки дітей розважали аніматори, Андрій Ковальов разом з їхніми батьками та місцевими жителями поспілкуватились та обговорили важливі питання.

- Розмовляли про створення ОСББ, благоустрій територій, обслуговування комунальної власності будинків, тобто, про все те, що хвилює людей, - зазначив Ковальов. - Вважаю, що громада має брати активну участь у розбудові європейської Вінниці.

Повернутись Створено: 1 вересня 2016 року, 09:55 Переглядів: 889

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація