23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Андрій Ковальов влаштував дітям свято, а з батьками обговорив проблеми мікрорайону Роздрукувати

Напередодні початку нового навчального року депутат вінницької обласної Ради Андрій Ковальов організував дитяче свято  на ігровому майданчику по вулиці Шевченка, 7 у Вінниці. Діти отримали можливість взяти участь у конкурсах, інтерактивних іграх, вивчали та повторювали правила дорожнього руху, мали змогу показати свої спортивні і творчі таланти та просто гарно провести час разом з батьками та аніматорами.

– Це був приємний та корисний день, - поділився думками Андрій Ковальов. - Ми отримуємо велике задоволення, коли бачимо дитячі посмішки. А напередодні навчання такі позитивні емоції стануть запорукою  гарного настрою.

Поки дітей розважали аніматори, Андрій Ковальов разом з їхніми батьками та місцевими жителями поспілкуватились та обговорили важливі питання.

- Розмовляли про створення ОСББ, благоустрій територій, обслуговування комунальної власності будинків, тобто, про все те, що хвилює людей, - зазначив Ковальов. - Вважаю, що громада має брати активну участь у розбудові європейської Вінниці.

Повернутись Створено: 1 вересня 2016 року, 09:55 Переглядів: 680

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація