Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Андрій Вигонюк вимагає терміново у повному обсязі компенсувати кошти постраждалим фермерам у Мурованокуриловецькому районі Роздрукувати

30 червня на черговому 21 пленарному засіданні сесії обласної Ради депутат Андрій Вигонюк вимагав від керівництва області якнайшвидше вирішити проблему компенсації коштів власникам фермерських господарств, які постраждали через роботу чиновників у боротьбі з африканською чумою.

- Нагадую, що на позаминулій, 19-й  сесії ми озвучили інформацію про те, що до того часу людям, господарства яких постраждали внаслідок спалаху африканської чуми та були знищені державою, аби не розповсюджувалось захворювання, не було виплачено компенсації, - звернувся до голови облдержадміністрації під час чергової сесії депутат від ВО "Свобода" Андрій Вигонюк. - 23 травня було скликано невідкладну протиепізотичну комісію, де було одноголосно підтримано рішення. По-перше, виплатити повну компенсацію господарству Оксани Маруняк та господарству Олександра Романовського. В одному з них навіть не підтвердився факт зараження африканської чуми і не було складено відповідний акт, але власника все одно змусили знищити господарство. По-друге, звільнити чиновників, які керували ветеринарною службою району Валерія Бирку та Сергія Кушніра із займаних посад. Це рішення особисто пообіцяв виконати керівник Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук. І що ми маємо на сьогодні? Продовжуються шантажі, маніпуляції. Пройшло півтора місяці, а людям виплатили не більше 20% обіцяної компенсації. Обіцяної не тільки в районі, а й на обласному рівні. На районній сесії 23 червня взагалі познущалися з них, коли депутати обрали  Сергія Кушніра головою районної ради.

Хто провинився - того піднімаємо вище. Такий принцип працювати не повинен. Тому я хотів би закликати керівників області, звернути увагу депутатів Верховної Ради -   Олександра Домбровського, Івана Спориша, Юрія Македона,  що держава зобов'язана піклуватися про кожного українця, керуватися законодавством та постановою Кабінету Міністрів, які регламентують такі компенсації.

Якщо у ваших господарствах виникне епізотичне захворювання такого рівня, ні в якому разі не пускайте представників держави, бо вони можуть знищити ваше господарство, заблокувати будь-які компенсації, а наостанок той, хто буде винен піде на підвищення і буде керувати районом. Глумиться над людьми не можна. Я прошу вас зробити висновки і реагувати адекватно.

 

 

Віталій Казаков

Повернутись Створено: 4 липня 2017 року, 17:43 Переглядів: 1239

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація