23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Андрія Гижка обрано головою Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

Голова обласної Ради, голова Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник провів робоче засідання із представниками Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку Вінницької області. 

В роботі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації, член Наглядової ради Асоціації Андрій Гижко, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк, виконувач обов’язки директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк та головний бухгалтер Асоціації Ірина Ваколюк.

Під час засідання Андрія Гижка було обрано головою Наглядової ради Агенції регіонального розвитку. Також в рамках засідання  обговорили питання стосовно затвердження печатки, логотипу та Положення щодо порядку найму працівників до Агенції регіонального розвитку Вінницької області. В ході обговорення голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс деякі поправки до зазначеного положення. Членами засідання було прийнято рішення затвердити тимчасовий логотип Агенції регіонального розвитку та в подальшому вдосконалити його.

Йшла мова і про те, аби зробити назву електронної адреси Агенції коротшою, що дозволить користувачам простіше користуватися нею та зробить доступнішим зворотній зв'язок.

В результаті обговорень схвалено печатку Агенції, а також погоджено Положення із внесеними до нього змінами та затвердили тимчасовий логотип Агенції. 

 

Повернутись Створено: 26 липня 2016 року, 14:22 Переглядів: 721

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація