Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Андрія Гижка обрано головою Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

Голова обласної Ради, голова Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник провів робоче засідання із представниками Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку Вінницької області. 

В роботі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації, член Наглядової ради Асоціації Андрій Гижко, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк, виконувач обов’язки директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк та головний бухгалтер Асоціації Ірина Ваколюк.

Під час засідання Андрія Гижка було обрано головою Наглядової ради Агенції регіонального розвитку. Також в рамках засідання  обговорили питання стосовно затвердження печатки, логотипу та Положення щодо порядку найму працівників до Агенції регіонального розвитку Вінницької області. В ході обговорення голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс деякі поправки до зазначеного положення. Членами засідання було прийнято рішення затвердити тимчасовий логотип Агенції регіонального розвитку та в подальшому вдосконалити його.

Йшла мова і про те, аби зробити назву електронної адреси Агенції коротшою, що дозволить користувачам простіше користуватися нею та зробить доступнішим зворотній зв'язок.

В результаті обговорень схвалено печатку Агенції, а також погоджено Положення із внесеними до нього змінами та затвердили тимчасовий логотип Агенції. 

 

Повернутись Створено: 26 липня 2016 року, 14:22 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація