Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Андрія Гижка обрано головою Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

Голова обласної Ради, голова Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник провів робоче засідання із представниками Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку Вінницької області. 

В роботі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації, член Наглядової ради Асоціації Андрій Гижко, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк, виконувач обов’язки директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк та головний бухгалтер Асоціації Ірина Ваколюк.

Під час засідання Андрія Гижка було обрано головою Наглядової ради Агенції регіонального розвитку. Також в рамках засідання  обговорили питання стосовно затвердження печатки, логотипу та Положення щодо порядку найму працівників до Агенції регіонального розвитку Вінницької області. В ході обговорення голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс деякі поправки до зазначеного положення. Членами засідання було прийнято рішення затвердити тимчасовий логотип Агенції регіонального розвитку та в подальшому вдосконалити його.

Йшла мова і про те, аби зробити назву електронної адреси Агенції коротшою, що дозволить користувачам простіше користуватися нею та зробить доступнішим зворотній зв'язок.

В результаті обговорень схвалено печатку Агенції, а також погоджено Положення із внесеними до нього змінами та затвердили тимчасовий логотип Агенції. 

 

Повернутись Створено: 26 липня 2016 року, 14:22 Переглядів: 744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація