Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Андрія Гижка обрано головою Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Роздрукувати

Голова обласної Ради, голова Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник провів робоче засідання із представниками Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку Вінницької області. 

В роботі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації, член Наглядової ради Асоціації Андрій Гижко, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк, виконувач обов’язки директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерій Нікітюк та головний бухгалтер Асоціації Ірина Ваколюк.

Під час засідання Андрія Гижка було обрано головою Наглядової ради Агенції регіонального розвитку. Також в рамках засідання  обговорили питання стосовно затвердження печатки, логотипу та Положення щодо порядку найму працівників до Агенції регіонального розвитку Вінницької області. В ході обговорення голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс деякі поправки до зазначеного положення. Членами засідання було прийнято рішення затвердити тимчасовий логотип Агенції регіонального розвитку та в подальшому вдосконалити його.

Йшла мова і про те, аби зробити назву електронної адреси Агенції коротшою, що дозволить користувачам простіше користуватися нею та зробить доступнішим зворотній зв'язок.

В результаті обговорень схвалено печатку Агенції, а також погоджено Положення із внесеними до нього змінами та затвердили тимчасовий логотип Агенції. 

 

Повернутись Створено: 26 липня 2016 року, 14:22 Переглядів: 694

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація