Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

28 жовтня – чергова сесія обласної Ради

Відповідно до розпорядження №151 голови Вінницької обласної Ради від 17.10.2011р. 28 жовтня 2011 року відбудеться 7-ма чергова сесія обласної Ради 6 скликання. У розпорядженні йдеться:
1. Провести пленарне засідання 7 чергової сесії обласної Ради 6 скликання 28 жовтня 2011 року о 10 годині в приміщенні обласної Ради.
2. На розгляд пленарного засідання сесії внести такі питання:
1.Звіт голови Вінницької обласної державної адміністрації Джиги М.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень.
2.Про звіт постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації.
3.Про Програму розвитку овочівництва та переробної галузі Вінницької області на період до 2020 року.
4.Про Комплексну регіональну програму житлового будівництва у Вінницькій області на 2011 рік.
5.Про Програму створення оптимальних умов швидкого та якісного здійснення правосуддя, захисту інтересів фізичних та юридичних осіб на території Вінницької області на 2011-2012 роки.
6.Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку міжнародного та міжнаціонального співробітництва Вінницької області на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 6 скликання від 4 березня 2011 року №89.
7.Про внесення змін до рішення 27 сесії обласної Ради 5 скликання від 10 грудня 2009 року №898 „Про Обласну програму розвитку авіаційних перевезень у Вінницькій області на 2010-2015 роки”.
8.Про внесення змін та доповнень до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на2010-2014 роки, затвердженої рішенням 28 сесії обласної Ради 5 скликання від 2 березня 2010 року №962.
9.Про внесення змін і доповнень до Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об’єктах Вінницької області, затверджених рішенням 17 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 травня 2008 року №569.
10.Про внесення змін до рішення 6 сесії обласної Ради 6 скликання від 15 липня 2011 року №137 ,,Про Обласну програму розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області до 2015 року” та призначення грантів навчальним закладам обласною Радою та обласною адміністрацією”.
11.Про внесення змін до рішення 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року №18 ,,Про обласний бюджет на 2011 рік” (зі змінами)
12.Про внесення змін до рішення 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року № 41 „Про затвердження порядків використання коштів обласного бюджету”
13.Про вступ Вінницької області до Асамблеї європейських регіонів.
14.Про співробітництво між Вінницькою областю та Мазовецьким воєводством Республіки Польща.
15.Про зміни у складі постійних комісій обласної Ради 6 скликання.
16. Про розпорядження голови обласної Ради.
17. Про зняття з контролю рішень обласної Ради.
18.Про протест прокурора Вінницької області від 14 червня 2011року №07/п-10н-77 вих-11.
19.Про протест прокурора Вінницької області від 5 серпня 2011року №07/п-216 вих.-11.
20.Про протест прокурора Вінницької області від 6 вересня 2011року №07/3-90 -11вих.
21.Про внесення змін до рішення 33 сесії обласної Ради 5 скликання від 3 вересня 2010 року №1091 ,,Про реконструкцію підвального приміщення, закріпленого за комунальним вищим навчальним закладом ,,Вінницьке училище культури і мистецтв ім.М.Д. Леонтовича”.
22.Про дозвіл на проведення капітального ремонту приміщень адмінбудинку по вул.Хмельницьке шосе, 7 в м.Вінниці.
23.Про надання згоди на переобладнання кімнати №212 в адмінбудинку за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, б.72 під санвузол.
24.Про надання дозволу Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театру ім. М.Садовського щодо надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень.
25.Про збільшення статутного фонду і внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства ,,Вінницяоблводоканал”.
26.Про внесення доповнень до Статуту комунальної установи ,,Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.
27.Про внесення змін до Статуту Вінницького обласного патологоанатомічного бюро.
28.Про затвердження Статуту комунальної установи ,,Вінницький будинок-інтернат геріатричного профілю”, викладеного у новій редакції.
29.Про затвердження Статуту Тиврівського будинку-інтернату геріатричного профілю, викладеного у новій редакції.
30.Про затвердження Статуту Яришівського психоневрологічного будинку-інтернату, викладеного у новій редакції.
31.Про затвердження Статуту Стрижавського дитячого будинку-інтернату, викладеного у новій редакції.
32.Про затвердження Статуту Жмеринського психоневрологічного будинку-інтернату, викладеного у новій редакції.
33.Про затвердження Статуту Вінницької обласної станції юних натуралістів, викладеного у новій редакції.
34.Про затвердження Статуту Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства ,,Віноблагроліс”, викладеного у новій редакції.
35.Про перейменування навчально-виховного закладу Вінницький обласний центр дитячого і юнацького туризму та екскурсій.
36.Про перейменування державної комунальної установи ,,Ладижинський дитячий будинок-інтернат для розумово відсталих дітей”.
37.Про перейменування Антопільського будинку-інтернату для психічно хворих з порушенням опорно-рухового апарату та затвердження його Статуту.
38.Про перейменування обласної комунальної установи ,,Вінницька інноваційна компанія”.
39.Про створення молодіжного відділення Плисківського дитячого будинку-інтернату третього профілю та затвердження його Статуту, викладеного у новій редакції.
40.Про створення Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму.
41.Про створення спеціального територіального медичного об’єднання ,,Фтизіатрія”.
42.Про припинення діяльності комунальної установи ,,Вінницький обласний лікарсько-фізкультурний диспансер” шляхом приєднання до комунальної установи ,,Вінницький обласний Центр здоров’я”.
43.Про продаж майна, закріпленого за Вінницьким обласним Центром медико-соціальної експертизи.
44.Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області цілісного майнового комплексу Вінницької обласної дитячо-юнацької спортивної школи ,,Нива” з футболу.
45.Про передачу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, до комунальної власності територіальної громади міста Вінниці.
46.Про передачу майна, закріпленого за Вінницьким обласним клінічним протитуберкульозним диспансером
47.Про передачу об’єкта незавершеного будівництва ,,Газопровід-відвід до с.Вербка Чечельницького району Вінницької області” до спільної власності територіальних громад Бершадського району.
48.Про питання управління комунальним майном.
49.Про Порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.
50.Про здачу приміщень в оренду.
51.Про здачу в оренду вбудованого приміщення аптеки Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова.
52.Про продовження дії договору оренди комунального підприємства ,,Вінницяоблводоканал”.
53.Про списання майна.
54.Про порядок списання майна бюджетних установ.
55.Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю ,,Крутнівський кар’єр” гірничого відводу на промислову розробку Лознянського родовища гранітів.
56.Про надання приватному підприємству ,,ХС ТРАНС СЕРВІС” гірничого відводу на промислову розробку Могилівського родовища гранітів та мігматитів.
57.Про надання приватному виробничо-комерційному підприємству ,,Шершнянський консервний завод” гірничого відводу на промислову розробку Селищанського родовища цегельної сировини.

3. На пленарне засідання сесії запросити заступників голови обласної державної адміністрації, голів районних рад та міських голів міст обласного значення, голів районних державних адміністрацій, керівників окремих управлінь облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, представників засобів масової інформації, представників політичних партій і громадських організацій.

Повернутись Створено: 17 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1208

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація