23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Перший форум громадських ініціатив у Вінниці

18 травня 2012 року відбудеться Міжнародний форум громадських ініціатив

Організатори: Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, Громадська рада при Вінницькій обласній Раді, Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина».

Учасники: керівники органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій Вінниччини, представники українських і міжнародних інвестиційних та донорських інституцій, посли та консули держав, зацікавлених у реалізації соціальних проектів на Вінниччині, представники бізнесу.

Мета Форуму – ефективне вирішення соціальних проблем в регіоні, залучення ресурсів до розвитку територіальних громад, впровадження інноваційних підходів щодо стратегічного планування та регіонального розвитку, розбудова громадянського суспільства, поглиблення демократичних та економічних перетворень.

Форум стане майданчиком для налагодження діалогу між громадським сектором, владою і бізнесом та сприятиме об’єднанню їхніх зусиль для залучення соціальних інвестицій у розвиток територіальних громад Вінницької області, впровадження інноваційних підходів щодо місцевого та регіонального розвитку, генерування ідей щодо вирішення суспільних проблем. В рамках Форуму представники бізнесу, влади та грантодавці презентуватимуть свої актуальні програми та проекти на 2012 рік. Натомість представники громадських організацій та територіальних громад зможуть перейняти корисний досвід та дізнатись про грантові програми для реалізації своїх перспективних проектів.

Програма Форуму передбачає проведення Ярмарку неурядових громадських організацій та бізнес-структур, презентацію діяльності донорських та інвестиційних установ, проведення майстер-класу з написання проектів. Ці заходи відбудуться в рамках пленарного засідання за участю всіх учасників Форуму, а також під час роботи профільних секцій та круглих столів.

За результатами роботи передбачається ухвалення резолюції Форуму, підписання угод та укладання усних домовленостей.

 

Повернутись Створено: 15 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація