Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Перший форум громадських ініціатив у Вінниці

18 травня 2012 року відбудеться Міжнародний форум громадських ініціатив

Організатори: Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, Громадська рада при Вінницькій обласній Раді, Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина».

Учасники: керівники органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій Вінниччини, представники українських і міжнародних інвестиційних та донорських інституцій, посли та консули держав, зацікавлених у реалізації соціальних проектів на Вінниччині, представники бізнесу.

Мета Форуму – ефективне вирішення соціальних проблем в регіоні, залучення ресурсів до розвитку територіальних громад, впровадження інноваційних підходів щодо стратегічного планування та регіонального розвитку, розбудова громадянського суспільства, поглиблення демократичних та економічних перетворень.

Форум стане майданчиком для налагодження діалогу між громадським сектором, владою і бізнесом та сприятиме об’єднанню їхніх зусиль для залучення соціальних інвестицій у розвиток територіальних громад Вінницької області, впровадження інноваційних підходів щодо місцевого та регіонального розвитку, генерування ідей щодо вирішення суспільних проблем. В рамках Форуму представники бізнесу, влади та грантодавці презентуватимуть свої актуальні програми та проекти на 2012 рік. Натомість представники громадських організацій та територіальних громад зможуть перейняти корисний досвід та дізнатись про грантові програми для реалізації своїх перспективних проектів.

Програма Форуму передбачає проведення Ярмарку неурядових громадських організацій та бізнес-структур, презентацію діяльності донорських та інвестиційних установ, проведення майстер-класу з написання проектів. Ці заходи відбудуться в рамках пленарного засідання за участю всіх учасників Форуму, а також під час роботи профільних секцій та круглих столів.

За результатами роботи передбачається ухвалення резолюції Форуму, підписання угод та укладання усних домовленостей.

 

Повернутись Створено: 15 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 827

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація