Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Перший форум громадських ініціатив у Вінниці

18 травня 2012 року відбудеться Міжнародний форум громадських ініціатив

Організатори: Вінницька обласна Рада, обласна державна адміністрація, Громадська рада при Вінницькій обласній Раді, Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина».

Учасники: керівники органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій Вінниччини, представники українських і міжнародних інвестиційних та донорських інституцій, посли та консули держав, зацікавлених у реалізації соціальних проектів на Вінниччині, представники бізнесу.

Мета Форуму – ефективне вирішення соціальних проблем в регіоні, залучення ресурсів до розвитку територіальних громад, впровадження інноваційних підходів щодо стратегічного планування та регіонального розвитку, розбудова громадянського суспільства, поглиблення демократичних та економічних перетворень.

Форум стане майданчиком для налагодження діалогу між громадським сектором, владою і бізнесом та сприятиме об’єднанню їхніх зусиль для залучення соціальних інвестицій у розвиток територіальних громад Вінницької області, впровадження інноваційних підходів щодо місцевого та регіонального розвитку, генерування ідей щодо вирішення суспільних проблем. В рамках Форуму представники бізнесу, влади та грантодавці презентуватимуть свої актуальні програми та проекти на 2012 рік. Натомість представники громадських організацій та територіальних громад зможуть перейняти корисний досвід та дізнатись про грантові програми для реалізації своїх перспективних проектів.

Програма Форуму передбачає проведення Ярмарку неурядових громадських організацій та бізнес-структур, презентацію діяльності донорських та інвестиційних установ, проведення майстер-класу з написання проектів. Ці заходи відбудуться в рамках пленарного засідання за участю всіх учасників Форуму, а також під час роботи профільних секцій та круглих столів.

За результатами роботи передбачається ухвалення резолюції Форуму, підписання угод та укладання усних домовленостей.

 

Повернутись Створено: 15 травня 2012 року, 00:00 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація