Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Анонс. У Вінниці відбудеться Форум міжрегіонального співробітництва та інвестицій Роздрукувати

26 березня 2015 року у місті Вінниця планується проведення Форуму міжрегіонального співробітництва та інвестицій за участю представників влади і бізнесу Донецької, Луганської та Вінницької областей.

Місце проведення Форуму: вул. Архітектора Артинова, 12-а (галерея «ІнтерШик»).

Мета Форуму - надати можливість для діалогу представникам бізнесу із зон конфлікту та Вінницької області. Форум буде сприяти вирішенню питань пошуку нових ринків збуту, залучення інвестицій та пільгового кредитування, виробничої кооперації при реалізації спільних проектів та створення нових робочих місць. У Форумі заплановано участь представників близько 150 компаній.

Організаторами Форуму є Асоціація «Приватні інвестори України» спільно з Вінницькою торгово-промисловою палатою, Донецьким клубом підприємців, Донецькою громадською організацією «Альянс» та ТОВ «Компанія «Євроконсалтинг». Форум пройде за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної держадміністрації, Донецької обласної державної адміністрації, Донецької торгово-промислової палати, Державної служби зайнятості України, міжнародного проекту - Ukrainian Investment Dialog (UID-2015).

Ключові акценти Форуму:

- Потенціал Вінницької області: стратегічні пріоритети, інфраструктура, підтримка бізнесу;

- Практичні інструменти підтримки бізнесу, переведеного з зон конфлікту;

- Пошук нових ринків. Управління проектами експансії на внутрішньому і зовнішньому ринках;

- Залучення інвестицій, міжнародна фінансова допомога, гранти, кредитування в поточних реаліях.

До участі у Форумі  запрошуються власники, генеральні директори, керівники відділів продажу та розвитку бізнесу виробничих підприємств, які зацікавлені у налагодженні міжрегіональної кооперації, інвестуванні та розвитку на ринках Євросоюзу.

З питань участі у Форумі звертатися в організаційний комітет за телефоном: +38 (044) 222-89-30; +38 (0432) 509-103 або e-mail: forum@uaban.org.

Повернутись Створено: 19 березня 2015 року, 17:39 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація