Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Анонс. У Вінниці відбудеться Форум міжрегіонального співробітництва та інвестицій Роздрукувати

26 березня 2015 року у місті Вінниця планується проведення Форуму міжрегіонального співробітництва та інвестицій за участю представників влади і бізнесу Донецької, Луганської та Вінницької областей.

Місце проведення Форуму: вул. Архітектора Артинова, 12-а (галерея «ІнтерШик»).

Мета Форуму - надати можливість для діалогу представникам бізнесу із зон конфлікту та Вінницької області. Форум буде сприяти вирішенню питань пошуку нових ринків збуту, залучення інвестицій та пільгового кредитування, виробничої кооперації при реалізації спільних проектів та створення нових робочих місць. У Форумі заплановано участь представників близько 150 компаній.

Організаторами Форуму є Асоціація «Приватні інвестори України» спільно з Вінницькою торгово-промисловою палатою, Донецьким клубом підприємців, Донецькою громадською організацією «Альянс» та ТОВ «Компанія «Євроконсалтинг». Форум пройде за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної держадміністрації, Донецької обласної державної адміністрації, Донецької торгово-промислової палати, Державної служби зайнятості України, міжнародного проекту - Ukrainian Investment Dialog (UID-2015).

Ключові акценти Форуму:

- Потенціал Вінницької області: стратегічні пріоритети, інфраструктура, підтримка бізнесу;

- Практичні інструменти підтримки бізнесу, переведеного з зон конфлікту;

- Пошук нових ринків. Управління проектами експансії на внутрішньому і зовнішньому ринках;

- Залучення інвестицій, міжнародна фінансова допомога, гранти, кредитування в поточних реаліях.

До участі у Форумі  запрошуються власники, генеральні директори, керівники відділів продажу та розвитку бізнесу виробничих підприємств, які зацікавлені у налагодженні міжрегіональної кооперації, інвестуванні та розвитку на ринках Євросоюзу.

З питань участі у Форумі звертатися в організаційний комітет за телефоном: +38 (044) 222-89-30; +38 (0432) 509-103 або e-mail: forum@uaban.org.

Повернутись Створено: 19 березня 2015 року, 17:39 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація