Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анонс. У Вінниці відбудеться Форум міжрегіонального співробітництва та інвестицій Роздрукувати

26 березня 2015 року у місті Вінниця планується проведення Форуму міжрегіонального співробітництва та інвестицій за участю представників влади і бізнесу Донецької, Луганської та Вінницької областей.

Місце проведення Форуму: вул. Архітектора Артинова, 12-а (галерея «ІнтерШик»).

Мета Форуму - надати можливість для діалогу представникам бізнесу із зон конфлікту та Вінницької області. Форум буде сприяти вирішенню питань пошуку нових ринків збуту, залучення інвестицій та пільгового кредитування, виробничої кооперації при реалізації спільних проектів та створення нових робочих місць. У Форумі заплановано участь представників близько 150 компаній.

Організаторами Форуму є Асоціація «Приватні інвестори України» спільно з Вінницькою торгово-промисловою палатою, Донецьким клубом підприємців, Донецькою громадською організацією «Альянс» та ТОВ «Компанія «Євроконсалтинг». Форум пройде за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної держадміністрації, Донецької обласної державної адміністрації, Донецької торгово-промислової палати, Державної служби зайнятості України, міжнародного проекту - Ukrainian Investment Dialog (UID-2015).

Ключові акценти Форуму:

- Потенціал Вінницької області: стратегічні пріоритети, інфраструктура, підтримка бізнесу;

- Практичні інструменти підтримки бізнесу, переведеного з зон конфлікту;

- Пошук нових ринків. Управління проектами експансії на внутрішньому і зовнішньому ринках;

- Залучення інвестицій, міжнародна фінансова допомога, гранти, кредитування в поточних реаліях.

До участі у Форумі  запрошуються власники, генеральні директори, керівники відділів продажу та розвитку бізнесу виробничих підприємств, які зацікавлені у налагодженні міжрегіональної кооперації, інвестуванні та розвитку на ринках Євросоюзу.

З питань участі у Форумі звертатися в організаційний комітет за телефоном: +38 (044) 222-89-30; +38 (0432) 509-103 або e-mail: forum@uaban.org.

Повернутись Створено: 19 березня 2015 року, 17:39 Переглядів: 1008

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація