Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ансамбль «Барвінок» 35 років несе народну дипломатію у світ Роздрукувати

Увечері 15 квітня у музично-драматичному театрі ім. М.К. Садовського пройшов ювілейний концерт ансамблю «Барвінок» з нагоди 35 річниці від дня створення. Привітати барвінкову родину із ювілеєм та художнього керівника і натхненника ансамблю Петра Бойка із 45-річчям творчої діяльності завітали народні депутати України Олексій Порошенко та Сергій Кудлаєнко, депутати обласної Ради Людмила Станіславенко та Дмитро Чаленко, керівники області та міста, меценати та всі поціновувачі таланту колективу.

– Сьогодні я відвідала неймовірне свято! Те, що відбувалося на сцені, неможливо передати словами, – поділилась враженнями на своїй сторінці у Фейсбук Людмила Станіславенко. – Скільки талановитих, творчих молодих людей віддають свої сили та вміння ансамблю. Скільки країн дізналося про українську культуру завдяки «Барвінку». Дійсно, спів та музика переступають межі мов та народів. Низький уклін Петру Адольфовичу Бойку за те, що вкладаєте у цих діток душу і серце!
На початку святкового концерту директор, художній керівник «Барвінку», заслужений діяч мистецтв та народний артист України Петро Бойко висловив слова вдячності всім, хто підтримує та вболіває за долю ансамблю.

– Ми надзвичайно раді бачити всіх вас у цій залі. І сьогодні я з упевненістю можу сказати, що «Барвінок» звучить гордо у всьому світі, і свідченням цього є те, що багатотисячні арени стоячи вітають наших дітей, які гідно представляють свій народ і нашу Україну, – зазначив Петро Адольфович. – Це заслуга не лише викладачів ансамблю, а, в першу чергу, це результат праці наших дітей, небайдужість їх батьків, керівників міста та області і всіх тих, хто з повагою і шаною відноситься до нашої роботи. Також ми вдячні нашим глядачам, адже саме ви приходите на наші виступи і вітаєте оплесками наших дітей.

Історія «Барвінку» розпочалась у 1984 році. За 35 років народний ансамбль танцю підкорив більше 30 країн світу і привіз у Вінницю незліченну кількість Гран-прі найпрестижніших конкурсів. Народний ансамбль «Барвінок» – бренд не тільки Вінниці, а й усієї України, це той дивовижний феномен найвищої майстерності, аналогу якому немає у всьому світі. Кожного року вінницький «Барвінок» отримує запрошення на виступи у США, Канаді, Бразилії, Аргентині та багатьох інших країнах. Ансамбль щороку робить тури Європою і вже шість разів був з гастролями у Японії.

Варто відзначити, що академіки педагогічних наук й освітяни всього світу неодноразово вивчали унікальний досвід роботи «Барвінку», адже нічого подібного дійсно немає у світі. Тільки у нас, у Вінниці, у «Барвінку» можна побачити, як діти виходять на сцену, танцюють гопак, співають, грають на барабанах й інших народних інструментах настільки професійно, що у визнаних дорослих танцівників і хореографів перехоплює подих.

– Сьогодні у «Барвінку» навчається 1600 дітей і кожного року ансамбль дає 100 концертів у Вінниці та багатьох країнах світу. Я вже у такому віці, коли задумуєшся над тим, як ти прожив життя. Я думаю, що найголовніше, що я зробив у своєму житті як керівник «Барвінку» – що всім нашим дітям, випускникам я знайшов сім’ю на все життя. Всі наші діти дружать, зустрічаються, разом святкують, відпочивають і просто один без одного жити не можуть. Дійсно, як сім’я, – підсумував Петро Бойко.

Повернутись Створено: 16 квітня 2019 року, 12:36 Переглядів: 295

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація