Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Ансамбль «Грація» презентував звітний концерт Роздрукувати

13 травня в приміщенні державного академічного музично-драматичного театру ім. М.Садовського  народний художній колектив України, ансамбль спортивного бального танцю «Грація» презентував свій звітний концерт. З привітальним словом перед присутніми виступили перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та директор міського Палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної Світлана Мусійчук.

– Найбільшим нашим надбанням є діти, які радують нас сьогодні своїм мистецтвом, неповторністю, грацією, вмінням сказати багато без слів. Користуючись нагодою, дякую засновникам колективу Олександру та Ользі Мацюк, батькам, які мають надзвичайне терпіння у вихованні талановитої молоді, – зазначила Людмила Михайлівна у своєму виступі.

В програмі звітного концерту виступили обдаровані вихованці ансамблю, які  представили 20 хореографічних композицій. Зокрема, відбулась прем’єра композиції «Маленькі зірки» у виконанні підготовчої групи ансамблю першого року навчання. У виконанні середнього складу ансамблю Романа Войтюка та Марії Дуднік представлено казкові композиції «Весела сімейка» та «Рандеву».

Ансамбль «Грація» заснований у 1994 році та є лауреатом Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів у Франції, Швеції, Швейцарії, Угорщині, Польщі, Болгарії, Росії та Молдові. Засновники та керівники ансамблю - заслужені працівники культури України Олександр та Ольга Мацюк.

Повернутись Створено: 13 травня 2017 року, 13:48 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація