Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ансамбль пісні і танцю «Поділля» святкує своє 75-річчя Роздрукувати

Вінниця оговтувалась після звільнення від фашистсько-німецьких загарбників у 1944 році  і восени було прийнято рішення про відновлення роботи філармонії – створили Український ансамбль пісні і танцю. І ось у 2019-му, переживши багато у своїй долі, академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля» святкує 75-річний ювілей потужним мистецьким проектом «Зійдемося, роде!»

1 жовтня, у Міжнародний день музики, на гостину до ансамблю завітало багато гостей. Кожен номер двогодинного концерту – це окремий привід  пишатися невичерпною і дивовижною красою мистецького здобутку і традицій нашого народу. Глядачів заворожувало звучання хору, унікальні голоси солістів, неймовірні танцювальні  па артистів балету та запальні оркестрові витинанки. Зворушливо прозвучала композиція  пам’яті народного артиста України Віталія Газінського – українська народна пісня в його обробці «Чорна рілля ізорана», яку публіка слухала стоячи, на знак глибокої поваги до видатного і улюбленого земляка, що зовсім недавно пішов із життя.

Вітали ювілярів заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник вінницького міського голови Галина Якубович та генеральний директор Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича  Анатолій Левицький.

– Шановні наші віртуози пісні і танцю! Я сьогодні отримав величезне задоволення від того, що побачив, від вашого неоціненного таланту, – сказав зі сцени Михайло Володимирович. – Скільки ви вкладаєте душі і здоров'я для того, щоб радувати нас своїми виступами. Хочу побажати, щоб полум’я ніколи не згасало, щоб ви творили нові і нові звершення. Я впевнений, що обласна Рада і депутатський корпус завжди буде підтримувати і сприяти усім вашим починанням, адже без культури немає держави. І дозвольте виконати важливу місію:  грамотою Верховної Ради України нагородити за заслуги перед  українським народом  колектив академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії  ім.  М. Леонтовича.

Також ансамблю та його художньому  керівнику Анатолію Кандюку за активну участь у культурному житті  міста,  великий внесок у  справи розвитку музичного мистецтва, високу професійну майстерність, активну громадянську позицію  та з нагоди 75-ти річчя дня заснування Галина Якубович вручила грамоту Вінницької міської ради та сертифікат на придбання сценічних костюмів.

А Олександр Крученюк передав  керівнику  ансамблю «Поділля» Анатолію Кондюку сертифікат на придбання автобуса для гастрольних поїздок , а також передав Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради для вручення у колективі.

Ансамбль  «Поділля» має ряд нагород, є лауреатом міжнародних фольклорних фестивалів: Польща (1999, 2002, 2004, 2008), Швейцарія (2000), Німеччина (2001), Дипломант ІІІ Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського (2011).

Колективом дано понад 6 000 концертів. Вийшла з друку книга «Співає «Поділля» та випущено два компактдиска.

Гастрольні шляхи  «Поділля» пролягли по всій Україні та за її межами. Їм аплодували глядачі Сибіру і Москви, Далекого Сходу і Молдови, Англії та Франції, Швейцарії та Польщі. Колектив – учасник творчих звітів Вінниччини в Національному палаці «Україна». Ряд артистів ансамблю отримали почесне звання «Заслужений артист України».

Рішенням колегії Міністерства культури і туризму України від 13 грудня 2012 року за творчі здобутки колективу  Ансамблю пісні  і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії надано статус академічного.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2019 року, 14:29 Переглядів: 590

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація