15 липня, о 10.30 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю                                                      

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Міжфракційне об’єднання по боротьбі з корупцією «Антикорупційний рух» Вінницької обласної Ради констатує пасивність поліції Роздрукувати

У Вінницькій обласній Раді відбулося чергове засідання міжфракційного об’єднання по боротьбі з корупцією  «Антикорупційний рух», яке очолює Олександр Васильчук. До цієї структури входять 16 депутатів. На засіданні були присутні вісім  антикорупціонерів: Олександр Васильчук,  Ігор Лещенко, Володимир Барцьось, Тетяна Редько, Геннадій Мазур, Григорій Зозуля, Олексій Бородій та Владислав Рой.

Діяльність депутатського антикорупційного комітету спрямована на виявлення фактів корупційних дій в межах Вінницької області та контроль за їх провадженням через співпрацю з національною поліцією та іншими правоохоронними органами. Але, як констатували обранці, поліція поки пасивно долучається до такої співпраці. Зокрема, заступника начальника Головного управління Національної поліції Сергія Сокирана, якого запрошували на засідання комітету, так і не дочекалися. Хоча питань до керівництва обласної поліції було більш, ніж достатньо.

На порядку денному засідання було кілька питань щодо фактів корупційних дій. Зокрема, щодо діяльності колишнього голови Тростянецької районної ради Юрія Солодкого зареєстровано чотири кримінальних провадження. Але, як виявилося, поліція жодного разу не допитувала особу, що звернулася з заявами про вчинення злочину.

 За словами Ігоря Лещенка, у Ладижинському відділенні поліції взагалі відбуваються дивні речі, коли затримують крадія, а потім відпускають разом з вкраденим майном. Також депутата здивувала діяльність прес-служби ГУ НП, коли журналістам було повідомлено відверто неправдиву інформацію щодо трагічного випадку на ладижинському підприємстві.

Депутат обласної Ради Володимир Барцьось доповів про звернення вінничанки Надії Красицької, яка свого часу працювала в управлінні фінансів ОДА і з 2006 року була у першочерговій черзі на житло, як мати-одиначка та інвалід ІІ групи, але так і не отримала його, не дивлячись на те, що житло іншим особам таки надавалось.  Жінка звернулась до депутатів, щоб вони допомогли вирішити цю проблему.

Проблему співпраці обласної Ради та структур виконавчої влади області порушила Тетяна Редько. За її словами, спостерігаються дивні речі, коли рада виділяє кошти, але не впливає на їхній розподіл. Зокрема, порушувалось питання щодо доцільності створення за державні кошти ще одного симфонічного оркестру при обласній філармонії.

Члени антикорупційного комітету приєднались до пропозиції Геннадія Мазура, щодо  необхідності інформування відповідних органів про  обговорення питань, зокрема, керівництво поліції і вимагати їх розгляду та вирішення.

Депутати погодили звернутися до керівника ГУ НП Юрія Педоса, щоб на наступному засіданні комітету обов’язково був присутній уповноважений представник обласного управління поліції.

На завершення засідання з лав антикорупціонерів виключили одного з депутатів обласної Ради. За словами голови об’єднання Олександра Васильчука, комітет повинен бути дієвим, а є деякі депутати, які пропускають засідання. Зокрема, депутат Віталій Август свого часу побажав бути активним борцем з корупцією в області, але не відвідав ще жодного засідання. Тому пана Августа одностайним голосуванням виключили з комітету.

Також було погоджено, що антикорупційне об’єднання розширить свою діяльність в районах області. Люди, які стали жертвами корупційних дій з боку державних чиновників чи посадових осіб, або володіють інформацією щодо таких дій, можуть звертатися до членів комітету за місцем знаходження їхніх громадських приймалень на місцях.

 

 

Повернутись Створено: 17 червня 2016 року, 14:46 Переглядів: 1079

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація