24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Міжфракційне об’єднання по боротьбі з корупцією «Антикорупційний рух» Вінницької обласної Ради констатує пасивність поліції Роздрукувати

У Вінницькій обласній Раді відбулося чергове засідання міжфракційного об’єднання по боротьбі з корупцією  «Антикорупційний рух», яке очолює Олександр Васильчук. До цієї структури входять 16 депутатів. На засіданні були присутні вісім  антикорупціонерів: Олександр Васильчук,  Ігор Лещенко, Володимир Барцьось, Тетяна Редько, Геннадій Мазур, Григорій Зозуля, Олексій Бородій та Владислав Рой.

Діяльність депутатського антикорупційного комітету спрямована на виявлення фактів корупційних дій в межах Вінницької області та контроль за їх провадженням через співпрацю з національною поліцією та іншими правоохоронними органами. Але, як констатували обранці, поліція поки пасивно долучається до такої співпраці. Зокрема, заступника начальника Головного управління Національної поліції Сергія Сокирана, якого запрошували на засідання комітету, так і не дочекалися. Хоча питань до керівництва обласної поліції було більш, ніж достатньо.

На порядку денному засідання було кілька питань щодо фактів корупційних дій. Зокрема, щодо діяльності колишнього голови Тростянецької районної ради Юрія Солодкого зареєстровано чотири кримінальних провадження. Але, як виявилося, поліція жодного разу не допитувала особу, що звернулася з заявами про вчинення злочину.

 За словами Ігоря Лещенка, у Ладижинському відділенні поліції взагалі відбуваються дивні речі, коли затримують крадія, а потім відпускають разом з вкраденим майном. Також депутата здивувала діяльність прес-служби ГУ НП, коли журналістам було повідомлено відверто неправдиву інформацію щодо трагічного випадку на ладижинському підприємстві.

Депутат обласної Ради Володимир Барцьось доповів про звернення вінничанки Надії Красицької, яка свого часу працювала в управлінні фінансів ОДА і з 2006 року була у першочерговій черзі на житло, як мати-одиначка та інвалід ІІ групи, але так і не отримала його, не дивлячись на те, що житло іншим особам таки надавалось.  Жінка звернулась до депутатів, щоб вони допомогли вирішити цю проблему.

Проблему співпраці обласної Ради та структур виконавчої влади області порушила Тетяна Редько. За її словами, спостерігаються дивні речі, коли рада виділяє кошти, але не впливає на їхній розподіл. Зокрема, порушувалось питання щодо доцільності створення за державні кошти ще одного симфонічного оркестру при обласній філармонії.

Члени антикорупційного комітету приєднались до пропозиції Геннадія Мазура, щодо  необхідності інформування відповідних органів про  обговорення питань, зокрема, керівництво поліції і вимагати їх розгляду та вирішення.

Депутати погодили звернутися до керівника ГУ НП Юрія Педоса, щоб на наступному засіданні комітету обов’язково був присутній уповноважений представник обласного управління поліції.

На завершення засідання з лав антикорупціонерів виключили одного з депутатів обласної Ради. За словами голови об’єднання Олександра Васильчука, комітет повинен бути дієвим, а є деякі депутати, які пропускають засідання. Зокрема, депутат Віталій Август свого часу побажав бути активним борцем з корупцією в області, але не відвідав ще жодного засідання. Тому пана Августа одностайним голосуванням виключили з комітету.

Також було погоджено, що антикорупційне об’єднання розширить свою діяльність в районах області. Люди, які стали жертвами корупційних дій з боку державних чиновників чи посадових осіб, або володіють інформацією щодо таких дій, можуть звертатися до членів комітету за місцем знаходження їхніх громадських приймалень на місцях.

 

 

Повернутись Створено: 17 червня 2016 року, 14:46 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація