Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Апарат обласної Ради перерахував 9 тисяч 400 гривень на підтримку поранених українських військовослужбовців в зоні АТО Роздрукувати

Працівники виконавчого апарату Вінницької обласної Ради зібрали 9 тис. 400 грн. і перерахували на благодійний рахунок для підтримки поранених та постраждалих українських військовослужбовців в зоні  АТО.

Таким чином, працівники вищого органу самоврядування Вінницької області підтримали Обласний благодійний марафон „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”, який стартував 16 вересня цього року.

Нагадаємо, що з ініціативи голови обласної Ради Сергія Свитка Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради, ухвалила рішення №28 “Про проведення обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”, який проводиться для підтримки поранених та постраждалих українських військовослужбовців в зоні АТО. Зібрані в рамках марафону кошти будуть спрямовані на придбання ліків, засобів медичного призначення, обладнання та апаратури, харчування, санітарного транспорту для поранених та постраждалих військовослужбовців в зоні  АТО.

Марафон буде проходити з 16 вересня по 6 жовтня 2014 року у Вінницькій області. 

Повернутись Створено: 19 вересня 2014 року, 18:22 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація