Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Апеляційний суд Вінницької області скасував рішення про поновлення Власюка на посаді керівника МСЕК Роздрукувати

19 серпня 2014 року Апеляційний суд Вінницької області ухвалив рішення про відмову Віктору Власюку у задоволенні позову про поновлення його на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи. Таким чином, була задоволена апеляційна скарга Вінницької обласної Ради.

Зокрема, Апеляційний суд Вінницької області своєю постановою скасував рішення Вінницького міського суду Вінницької області від 17 липня 2014 року у справі №127/7005/14-ц за позовом Віктора Власюка до Вінницької обласної Ради про визнання недійсною умови контракту (трудового договору), визнання трудового договору таким, що укладений на невизначений строк, визнання незаконним розпорядження, поновлення на роботі; за позовом Віктора Власюка до Вінницької обласної Ради про поновлення позивача на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи у зв’язку з визнанням контракту між Вінницькою обласною Радою та Власюком В.В. від 30.04.2013 року таким, що укладений на невизначений строк, стягнення середнього заробітку за період  вимушеного прогулу.

Крім того, Апеляційний суд Вінницької області ухвалив нове рішення, яким відмовив Віктору Власюку в задоволенні позовних вимог повністю. Голова обласної Ради Сергій Свитко так прокоментував рішення суду: “Суд ухвалив законне і справедливе рішення. Це рішення відповідає інтересам територіальної громади області. Рішення суду у цій справі – це черговий крок до очищення галузі охорони здоров'я Вінниччини, яке започаткувало керівництво обласної Ради спільно з громадськістю області”. 

Нагадаємо, що Вінницький міський суд Вінницької області зобов’язав голову Вінницької обласної Ради Сергій Свитка підписати розпорядження про поновлення Віктора Власюка на посаді головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи. Разом з тим, очільник обласної Ради не погодився з судовим рішенням та спрямував апеляційну скаргу на ухвалу суду.

На адресу керівництва Вінницької обласної Ради надходили чисельні скарги щодо корупційної діяльності В. Власюка. Навіть Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій розкритикував стан корупції в медичних закладах області. Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій зазначив: “По Вінниці найбільше скаржилися на головного лікаря експертної комісії, яка видає довідки про інвалідність. Жінка з міста Бар сказала, що у хворої на шизофренію сусідки щороку вимагають 2 тисячі гривень. Чоловік після двох інсультів та операції на серці мав заплатити за групу 3 тисячі доларів. Він не мав таких грошей. Лікарі написали, що здоровий.  Питаю: навіщо платили? Кажуть - бо довідку не видають, а поскаржитися немає кому. Скрізь кругова порука. А взагалі у країні треба міняти все кардинально. Страшно, що відбулася така масштабна революція, загинули люди, а в нас залишилися старі чиновники, старі керівники”.

Повернутись Створено: 19 серпня 2014 року, 16:03 Переглядів: 2401

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація