Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Архівна справа Роздрукувати

Представники архівних установ підсумували свої досягнення за минулий рік

13 березня заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик взяв участь у проведенні колегії Державного архіву Вінницької області. На засіданні були розглянуті питання щодо підсумків роботи архівних установ області за минулий рік та визначено пріоритетні завдання на 2013 рік.

У роботі колегії взяли участь керівники та працівники Державного архіву Вінницької області, а також начальники архівних відділів районних держадміністрацій та міських рад.
Як зазначив у своєму виступі директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун, на сьогодні у нашій області функціонує 25 трудових архівів, створених при районних радах. Також діють 19 трудових архівів, створених при сільських радах: 17 – у Тиврівському , 1 – у Вінницькому, 1 – у Могилів-Подільському районах.
В ході колегії було обговорено питання про реалізацію комплексної «Програми розвитку архівної справи у Вінницькій області на 2013 – 2017 роки», а також проаналізовано діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо виконання завдань по впорядкуванню документів в архівній справі.
Найвищий рейтинг щодо стану науково-технічного опрацювання документів встановлений у міських (міст районного значення), сільських та селищних радах Хмільницького, Жмеринського, Літинського, Оратівського, Бершадського районів. Проте, у 8-ми районах нашої області склалося найбільш критичне становище у виконанні відповідних завдань.
Підсумовуючи роботу колегії, заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик подякував працівникам кращих районів за старанність у професійній діяльності. Він також запропонував повернутися до обговорення та вирішення найбільш важливих питань щодо усунення недоліків у роботі архівних установ на Координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, яка відбудеться 19 березня 2013 року.

Повернутись Створено: 13 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1251

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація