Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Архівна справа Роздрукувати

Представники архівних установ підсумували свої досягнення за минулий рік

13 березня заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик взяв участь у проведенні колегії Державного архіву Вінницької області. На засіданні були розглянуті питання щодо підсумків роботи архівних установ області за минулий рік та визначено пріоритетні завдання на 2013 рік.

У роботі колегії взяли участь керівники та працівники Державного архіву Вінницької області, а також начальники архівних відділів районних держадміністрацій та міських рад.
Як зазначив у своєму виступі директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун, на сьогодні у нашій області функціонує 25 трудових архівів, створених при районних радах. Також діють 19 трудових архівів, створених при сільських радах: 17 – у Тиврівському , 1 – у Вінницькому, 1 – у Могилів-Подільському районах.
В ході колегії було обговорено питання про реалізацію комплексної «Програми розвитку архівної справи у Вінницькій області на 2013 – 2017 роки», а також проаналізовано діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо виконання завдань по впорядкуванню документів в архівній справі.
Найвищий рейтинг щодо стану науково-технічного опрацювання документів встановлений у міських (міст районного значення), сільських та селищних радах Хмільницького, Жмеринського, Літинського, Оратівського, Бершадського районів. Проте, у 8-ми районах нашої області склалося найбільш критичне становище у виконанні відповідних завдань.
Підсумовуючи роботу колегії, заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик подякував працівникам кращих районів за старанність у професійній діяльності. Він також запропонував повернутися до обговорення та вирішення найбільш важливих питань щодо усунення недоліків у роботі архівних установ на Координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, яка відбудеться 19 березня 2013 року.

Повернутись Створено: 13 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1077

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація