23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Архівна справа Роздрукувати

Представники архівних установ підсумували свої досягнення за минулий рік

13 березня заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик взяв участь у проведенні колегії Державного архіву Вінницької області. На засіданні були розглянуті питання щодо підсумків роботи архівних установ області за минулий рік та визначено пріоритетні завдання на 2013 рік.

У роботі колегії взяли участь керівники та працівники Державного архіву Вінницької області, а також начальники архівних відділів районних держадміністрацій та міських рад.
Як зазначив у своєму виступі директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун, на сьогодні у нашій області функціонує 25 трудових архівів, створених при районних радах. Також діють 19 трудових архівів, створених при сільських радах: 17 – у Тиврівському , 1 – у Вінницькому, 1 – у Могилів-Подільському районах.
В ході колегії було обговорено питання про реалізацію комплексної «Програми розвитку архівної справи у Вінницькій області на 2013 – 2017 роки», а також проаналізовано діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо виконання завдань по впорядкуванню документів в архівній справі.
Найвищий рейтинг щодо стану науково-технічного опрацювання документів встановлений у міських (міст районного значення), сільських та селищних радах Хмільницького, Жмеринського, Літинського, Оратівського, Бершадського районів. Проте, у 8-ми районах нашої області склалося найбільш критичне становище у виконанні відповідних завдань.
Підсумовуючи роботу колегії, заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик подякував працівникам кращих районів за старанність у професійній діяльності. Він також запропонував повернутися до обговорення та вирішення найбільш важливих питань щодо усунення недоліків у роботі архівних установ на Координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, яка відбудеться 19 березня 2013 року.

Повернутись Створено: 13 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1039

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація