Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Архівна справа Роздрукувати

Представники архівних установ підсумували свої досягнення за минулий рік

13 березня заступник голови обласної Ради - заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик взяв участь у проведенні колегії Державного архіву Вінницької області. На засіданні були розглянуті питання щодо підсумків роботи архівних установ області за минулий рік та визначено пріоритетні завдання на 2013 рік.

У роботі колегії взяли участь керівники та працівники Державного архіву Вінницької області, а також начальники архівних відділів районних держадміністрацій та міських рад.
Як зазначив у своєму виступі директор Державного архіву Вінницької області Юрій Легун, на сьогодні у нашій області функціонує 25 трудових архівів, створених при районних радах. Також діють 19 трудових архівів, створених при сільських радах: 17 – у Тиврівському , 1 – у Вінницькому, 1 – у Могилів-Подільському районах.
В ході колегії було обговорено питання про реалізацію комплексної «Програми розвитку архівної справи у Вінницькій області на 2013 – 2017 роки», а також проаналізовано діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади щодо виконання завдань по впорядкуванню документів в архівній справі.
Найвищий рейтинг щодо стану науково-технічного опрацювання документів встановлений у міських (міст районного значення), сільських та селищних радах Хмільницького, Жмеринського, Літинського, Оратівського, Бершадського районів. Проте, у 8-ми районах нашої області склалося найбільш критичне становище у виконанні відповідних завдань.
Підсумовуючи роботу колегії, заступник голови обласної Ради – заступник керівника виконавчого апарату (керуючий справами) Степан Нешик подякував працівникам кращих районів за старанність у професійній діяльності. Він також запропонував повернутися до обговорення та вирішення найбільш важливих питань щодо усунення недоліків у роботі архівних установ на Координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради, яка відбудеться 19 березня 2013 року.

Повернутись Створено: 13 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1191

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація